Документ v0754359-12, поточна редакція — Прийняття від 04.09.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 вересня 2012 року № 754

Про клопотання Всеукраїнської громадської організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Всеукраїнської громадської організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною другою статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України" громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

До клопотання, підписаного керівником громадської організації та засвідченого печаткою організації, додаються копія статуту громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку, а також копія свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку.

До клопотання Всеукраїнської громадської організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією", яке надійшло до Центральної виборчої комісії, долучено копію статуту цієї організації, засвідчену в нотаріальному порядку, та копію свідоцтва про реєстрацію громадської організації НАЦІОНАЛЬНИЙ Виконавчий комітет аналітично-правової взаємодії по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, засвідчену в нотаріальному порядку.

На порушення частини другої статті 78 зазначеного Закону до клопотання не додано копію свідоцтва про державну реєстрацію Всеукраїнської громадської організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією", засвідчену в нотаріальному порядку, що обумовлює відмову в наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", пункту 10 частини другої статті 30, частини першої статті 77, частин другої, третьої статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Всеукраїнській громадській організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією" у наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

2. Копію цієї постанови видати представнику Всеукраїнської громадської організації "Національний комітет по боротьбі з корупцією".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


А.МАГЕРАвгору