Про клопотання Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП"
Центрвиборчком; Постанова від 03.09.2012724
Документ v0724359-12, поточна редакція — Прийняття від 03.09.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2012 року № 724

Про клопотання Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Громадська організація "КОНЦЕПТ ГРУП" зареєстрована Головним управлінням юстиції у місті Києві, про що видано свідоцтво від 14 липня 2011 року № 0127-2011 Г.О.

Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", статуту та свідоцтва про реєстрацію цього об’єднання громадян вказана громадська організація має статус місцевого об’єднання громадян.

Пунктом 1.2 статуту Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП" передбачено, що її діяльність поширюється на територію міста Києва.

За змістом пункту 3.2 статуту Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП" завданням цієї організації є, зокрема, сприяння моніторингу виборчих кампаній, організації та участі у спостереженні за ходом виборчого процесу.

Частиною першою статті 77 Закону України "Про вибори народних депутатів України" визначено, що у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.

Згідно з частиною другою статті 78 вказаного Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", пункту 10 частини другої статті 30, частини першої статті 77, частин другої, третьої статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Надати Громадській організації "КОНЦЕПТ ГРУП" дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території міста Києва.

2. Копію цієї постанови видати представнику Громадської організації "КОНЦЕПТ ГРУП".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


А.МАГЕРАвгору