Документ v0666359-12, поточна редакція — Прийняття від 30.08.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 2012 року № 666

Про клопотання Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною другою статті 78 вказаного Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

До клопотання, підписаного керівником громадської організації та засвідченого печаткою організації, додаються копія статуту громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку, а також копія свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку.

Клопотання Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА", яке надійшло до Центральної виборчої комісії, засвідчене печаткою іншої організації – Мукачівської молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА".

До зазначеного клопотання Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА" було долучено копію статуту Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА", засвідчену в нотаріальному порядку, та свідоцтво про реєстрацію Мукачівської молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА".

На порушення частини другої статті 78 зазначеного Закону клопотання Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА" не засвідчене печаткою цієї організації, а також до нього не додано копію свідоцтва про державну реєстрацію Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА", засвідчену в нотаріальному порядку, натомість додано свідоцтво про реєстрацію Мукачівської молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА", що обумовлює відмову в наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", пункту 10 частини другої статті 30, частини першої статті 77, частин другої, третьої статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Молодіжній громадській організації "ІНІЦІАТИВА" у наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

2. Копію цієї постанови видати представнику Молодіжної громадської організації "ІНІЦІАТИВА".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


А.МАГЕРАвгору