Документ v0616359-12, поточна редакція — Прийняття від 28.08.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 серпня 2012 року № 616

Про клопотання Громадської організації "Центр правової підтримки"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Громадської організації "Центр правової підтримки" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Громадська організація "Центр правової підтримки" зареєстрована Коростенським міськрайонним управлінням юстиції Житомирської області, про що видано свідоцтво від 4 лютого 2011 року № 11/55.

Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", статуту та свідоцтва про реєстрацію цього об’єднання громадян вказана громадська організація має статус місцевого об’єднання громадян.

Згідно з пунктом 1.2 статуту Громадської організації "Центр правової підтримки" її діяльність поширюється на територію міста Коростень та Коростенського району Житомирської області.

За змістом пункту 2.2 статуту Громадської організації "Центр правової підтримки" завданням цієї організації є, зокрема, сприяння розповсюдженню знань про виборче право, виборчий процес та спостереження за ним відповідно до законодавства України.

Частиною першою статті 77 Закону України "Про вибори народних депутатів України" визначено, що у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.

Згідно з частиною другою статті 78 вказаного Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", пункту 10 частини другої статті 30, частини першої статті 77, частин другої, третьої статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Надати Громадській організації "Центр правової підтримки" дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території міста Коростень та Коростенського району Житомирської області.

2. Копію цієї постанови видати представнику Громадської організації "Центр правової підтримки".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


А.МАГЕРАвгору