Про клопотання Громадської організації "ОБ'ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ"
Центрвиборчком; Постанова від 23.08.2012572
Документ v0572359-12, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 серпня 2012 року № 572

Про клопотання Громадської організації "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Громадської організації "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Громадська організація "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ" зареєстрована Києво-Святошинським районним управлінням юстиції 18 липня 2012 року, про що видано свідоцтво № 122.

Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", статуту та свідоцтва про реєстрацію цього об’єднання громадян вказана громадська організація має статус місцевого об’єднання громадян.

Згідно з пунктом 1.1 статуту Громадської організації "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ" її діяльність поширюється на територію Києво-Святошинського району.

За змістом пункту 2.3 статуту Громадська організація "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ" ця організація може вести спостереження за ходом виборчого процесу відповідно до законодавства України.

Частиною першою статті 77 Закону України "Про вибори народних депутатів України" визначено, що у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.

Згідно з частиною другою статті 78 вказаного Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об’єднання громадян", пункту 10 частини другої статті 30, частини першої статті 77, частин другої, третьої статті 78 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Надати Громадській організації "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ" дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території Києво-Святошинського району Київської області.

2. Копію цієї постанови видати представнику Громадської організації "ОБ’ЄДНАННЯ МИ РАЗОМ".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


В.ШАПОВАЛвгору