Документ v0489359-14, поточна редакція — Прийняття від 06.05.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 6 травня 2014 року № 489

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до частини четвертої статті 3, частини другої статті 13, статті 21, частин десятої – дванадцятої, чотирнадцятої статті 22, пунктів 2, 13 частини четвертої, частин п’ятої – сьомої, дев’ятої статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11–13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 355 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів", згідно з додатком 1.

2. Внести зміни до складу Солом’янської районної в місті Києві виборчої комісії, сформованого постановою Центральної виборчої комісії від 16 квітня 2014 року № 292 "Про новий склад Київської міської та склад районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів", згідно з додатком 2.

3. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

4. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати Львівській обласній та Київській міській державним адміністраціям для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 6 травня 2014 року № 489

Зміни
в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах Львівської області

Львівська обласна виборча комісія

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Щур Микола Васильович, 1984 року народження – голова комісії, від місцевої організації Української Народної Партії (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії:

Шпек Василь Володимирович, 1979 року народження – від місцевої організації Української Народної Партії, призначивши його головою комісії.

Сокальська районна виборча комісія

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бойцун Тетяна Прокопівна, 1947 року народження – голова комісії місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (у зв’язку зі смертю).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Телегій Віктор Андрійович, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 6 травня 2014 року № 489

Зміни
в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах міста Києва

Солом’янська районна в місті Києві виборча комісія

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Салецька Олена Адамівна, 1966 року народження – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання "ДЕМОКРАТИ (Демократична партія)" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії:

Беженар Микола Яковлевич, 1959 року народження – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання "ДЕМОКРАТИ (Демократична партія)".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ

{Додатки 1, 2 взято з сайту Центральної виборчої комісії}вгору