Документ v0317359-19, поточна редакція — Прийняття від 15.02.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 15 лютого 2019 року № 317

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі

До Центральної виборчої комісії 12 лютого 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Рабіновича Вадима Зіновійовича та реєстрації Макаренка Михайла Васильовича його довіреною особою в указаному окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 25 січня 2019 року № 115 Рабіновича Вадима Зіновійовича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Макаренка М.В. довіреною особою кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин першої - четвертої, восьмої, дев’ятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Рабіновича Вадима Зіновійовича в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

2. Зобов’язати Рабіновича В.З. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Бойка Юрія Анатолійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Макаренка Михайла Васильовича в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

4. Видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу посвідчення довіреної особи встановленої форми.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвгору