Документ v0277359-05, поточна редакція — Редакція від 23.03.2006, підстава - v1035359-06

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
27.12.2005 N 277
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Блоку "Наша Україна"
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 336 ( v0336359-05 ) від 30.12.2005
N 171 ( v0171359-06 ) від 13.01.2006
N 261 ( v0261359-06 ) від 24.01.2006
N 419 ( v0419359-06 ) від 06.02.2006
N 701 ( v0701359-06 ) від 22.02.2006
N 1035 ( v1035359-06 ) від 23.03.2006 }

До Центральної виборчої комісії 22 грудня 2005 року надійшла
заява Виборчого блоку політичних партій "Наша Україна": Політична
партія "Народний Союз Наша Україна", Народний Рух України, Партія
промисловців і підприємців України, Конгрес Українських
Націоналістів, Українська республіканська партія "Собор", Партія
Християнсько-Демократичний Союз (скорочена назва - Блок "Наша
Україна") про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
висунутих 18 грудня 2005 року на І Міжпартійному з'їзді цього
блоку та включених до виборчого списку кандидатів у народні
депутати України Блоку "Наша Україна", а також додані до неї
необхідні для реєстрації документи щодо 397 осіб.
На день подання заяви Блоку "Наша Україна" про реєстрацію
кандидатів у народні депутати України до Центральної виборчої
комісії не подали заяви про згоду балотуватися кандидатом у
народні депутати України 52 особи, включені до виборчого списку
кандидатів у народні депутати України цього блоку.
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії (блоку) про реєстрацію кандидатів у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку),
вважається виключеною з виборчого списку партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.
Крім того, 22 грудня 2005 року до Центральної виборчої
комісії надійшла заява Павленка С.Г., включеного до виборчого
списку кандидатів у народні депутати України під N 186, про
відкликання його згоди балотуватися кандидатом у народні депутати
України від Блоку "Наша Україна" на виборах 26 березня 2006 року.
Згідно з частиною четвертою статті 61 вказаного Закону
( 1665-15 ) з моменту отримання Центральною виборчою комісією
заяви про відкликання згоди балотуватися кандидатом у депутати
така особа вважається виключеною із виборчого списку партії
(блоку).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 56, 57, частини першої
статті 58, частин першої-четвертої, шостої-восьмої статті 61
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України Блоку "Наша Україна", згідно з додатком 1.
2. Вважати виключеними із виборчого списку Блоку "Наша
Україна" кандидатів у народні депутати України згідно з
додатком 2.
3. Видати представнику Блоку "Наша Україна" в Центральній
виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови та
посвідчення кандидатів у народні депутати України.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Блоку "Наша Україна" разом із цією постановою в газетах
"Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 27 грудня 2005 року N 277
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Блоку "Наша Україна"
Єхануров Юрій Іванович, 1948 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, Прем'єр-міністр
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 1;
Кінах Анатолій Кирилович, 1954 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, Секретар Ради
національної безпеки і оборони України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 2;
Тарасюк Борис Іванович, 1949 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, Міністр закордонних справ України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 3;
Герасим'юк Ольга Володимирівна, 1958 року народження,
безпартійна, освіта вища, генеральний продюсер ТРК "Студія "1+1",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 4;
Лижичко Руслана Степанівна, 1973 року народження,
безпартійна, освіта вища, заступник директора товариства з
обмеженою відповідальністю "Студія звукозапису "Люксен", проживає
в місті Львові, включена до виборчого списку під N 5;
Кириленко В'ячеслав Анатолійович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, Віце-прем'єр-міністр України, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 6;
Ляпіна Ксенія Михайлівна, 1964 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 7;
Катеринчук Микола Дмитрович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 8;
Князевич Руслан Петрович, 1974 року народження, безпартійний,
освіта вища, член Центральної виборчої комісії, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 9;
Григорович Лілія Степанівна, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 10;
Стретович Володимир Миколайович, 1958 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 11;
Матвієнко Анатолій Сергійович, 1953 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник Глави Секретаріату Президента України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 12;
Оніщук Микола Васильович, 1957 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 13;
Танюк Леонід (Лесь) Степанович, 1938 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 14;
Беспалий Борис Якович, 1953 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 15;
Ключковський Юрій Богданович, 1949 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 16;
Куйбіда Василь Степанович, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови Народного
Руху України - керівник апарату Центрального Проводу Народного
Руху України, проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 17;
Оробець Юрій Миколайович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 18;
Білозір Оксана Володимирівна, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
професор кафедри естрадного співу Київського національного
університету культури і мистецтв, проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 19;
Майко Віталій Іванович, 1936 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 20;
Мартиненко Микола Володимирович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 21;
Павленко Юрій Олексійович, 1975 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 22;
Безсмертний Роман Петрович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Голова Ради Політичної партії "Народний Союз Наша Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 23;
Коваль В'ячеслав Станіславович, 1945 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 24;
Івченко Олексій Григорович, 1963 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, голова правління
НАК "Нафтогаз України", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 25;
Зварич Роман Михайлович, 1953 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 26;
Прокопович Наталія Володимирівна, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор Громадського центру інституційного розвитку, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 27;
Довгий Станіслав Олексійович, 1954 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 28;
Черновецький Леонід Михайлович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 29;
Гірник Євген Олексійович, 1954 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 30;
Удовенко Геннадій Йосипович, 1931 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 31;
Поляченко Володимир Аврумович, 1938 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова правління холдингової компанії "Київміськбуд", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 32;
Порошенко Петро Олексійович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова правління Благодійного фонду Петра Порошенка, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 33;
Шпиг Федір Іванович, 1956 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 34;
Левченко Катерина Борисівна, 1966 року народження,
безпартійна, освіта вища, радник Міністра з прав людини та
гендерних питань Міністерства внутрішніх справ України, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 35;
Гуреєв Василь Миколайович, 1952 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 36;
Бондар Олександр Миколайович, 1955 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник голови Фонду державного майна України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 37;
Марущенко Володимир Станіславович, 1967 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, керівник
юридичного відділу товариства з обмеженою відповідальністю
"МП Екопатруль", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 38;
Лановий Володимир Тимофійович, 1952 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, Постійний представник
Президента України в Кабінеті Міністрів України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 39;
Ющенко Петро Андрійович, 1946 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 40;
Третьяков Олександр Юрійович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
слухач Національної академії державного управління при
Президентові України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 41;
Полянчич Михайло Михайлович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 42;
Головатий Сергій Петрович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, Міністр юстиції України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 43;
Волков Олександр Анатолійович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, тренер з баскетболу товариства з
обмеженою відповідальністю "Баскетбольний клуб "Київ", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 44;
Джемілєв Мустафа, 1943 року народження, безпартійний, освіта
вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 45;
Мойсик Володимир Романович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 46;
Кучеренко Олексій Юрійович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 47;
В'язівський Володимир Михайлович, 1963 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Львівської обласної організації цієї
партії, проживає в місті Червоноград Львівської області, включений
до виборчого списку під N 48;
Жебрівський Павло Іванович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 49;
Келестин Валерій Васильович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Рогатин Івано-Франківської області, включений до виборчого
списку під N 50;
Чорноволенко Олександр Віленович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 51;
Гнатенко Лев Миколайович, 1947 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, віце-президент
Українського союзу промисловців і підприємців України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 52;
Одайник Микола Миколайович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 53;
Король Віктор Миколайович, 1948 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 54;
Артеменко Юрій Анатолійович, 1963 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 55;
Аржевітін Станіслав Михайлович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник Міністра України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 56;
Борисов Валерій Дмитрович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови Київської міської державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 57;
Горошкевич Олександр Сергійович, 1964 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
генеральний директор державного акціонерного товариства
"Чорноморнафтогаз", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 58;
Кендзьор Ярослав Михайлович, 1941 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 59;
Заплатинський Володимир Михайлович, 1951 року народження,
член Партії промисловців і підприємців України, освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 60;
Омельченко Олександр Олександрович, 1968 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 61;
Яковина Микола Михайлович, 1957 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, радник з
питань місцевого самоврядування Програми партнерства громад
Фундації "Україна - США", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 62;
Ружицький Антон Матвійович, 1952 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 63;
Довгий Тарас Олексійович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 64;
Зейналов Едуард Джангірович, 1963 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Кіровоградської обласної державної адміністрації, проживає
в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 65;
Федун Олексій Леонідович, 1962 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова адміністративної ради товариства з обмеженою
відповідальністю "ІФД КапіталЪ", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 66;
Гуменюк Олег Іванович, 1970 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 67;
Жванія Давид Важаєвич, 1967 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 69;
Лопушанський Андрій Ярославович, 1962 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, перший заступник
голови правління НАК "Нафтогаз України", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 70;
Кріль Ігор Іванович, 1961 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений
до виборчого списку під N 71;
Чубаров Рефат Абдурахманович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 72;
Карпук Володимир Георгійович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Волинської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 73;
Поживанов Михайло Олександрович, 1960 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 74;
Сокирко Микола Васильович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в селі Довжок Ямпільського
району Вінницької області, включений до виборчого списку під N 75;
Богашева Наталія Владиславівна, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 76;
Тополов Віктор Семенович, 1945 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Міністр вугільної промисловості України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 77;
Шкрібляк Анатолій Васильович, 1973 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора виробничого
підприємства "ТехНова", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 78;
Круць Микола Федорович, 1952 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 79;
Шкутяк Зіновій Васильович, 1948 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Івано-Франківський міський голова, проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 80;
Давимука Степан Антонович, 1947 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 81;
Сташевський Станіслав Телісфорович, 1943 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Перший віце-прем'єр-міністр України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 82;
Бичков Сергій Анатолійович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 83;
Шкляр Володимир Борисович, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в селі Клепініно
Красногвардійського району Автономної Республіки Крим, включений
до виборчого списку під N 84;
Козаченко Олексій Олексійович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 85;
Лещенко Віктор Миколайович, 1959 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, начальник
управління з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної
та мобілізаційної роботи Харківської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 86;
Кульчинський Микола Георгійович, 1947 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 87;
Костинюк Богдан Іванович, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 88;
Фіалковський Володимир Олександрович, 1965 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 89;
Довбенко Михайло Володимирович, 1954 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, директор
громадської організації "Інститут відкритої політики", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 90;
Бойко Олег Васильович, 1971 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, керівник
юридичного управління Центрального Виконавчого Комітету Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 91;
Цехмістренко Віталій Григорович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 92;
Шульга Володимир Володимирович, 1957 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, заступник
директора товариства з обмеженою відповідальністю "Фокстрот",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 93;
Гаврилюк Іван Ярославович, 1948 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 94;
Дерев'янко Юрій Богданович, 1973 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, віце-президент
закритого акціонерного товариства "Управління
матеріально-технічного забезпечення "Енергокомплект", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 95;
Діденко Юрій Володимирович, 1959 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку
під N 96;
Швець Микола Антонович, 1955 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова Дніпропетровської обласної ради, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 97;
Іванчо Іван Васильович, 1946 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 98;
Ющенко Ярослав Петрович, 1980 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Харківської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 99;
Поліщук Микола Єфремович, 1944 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
завідувач кафедри нейрохірургії Київської медичної академії
післядипломної освіти, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 100;
Атрощенко Владислав Анатолійович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 101;
Пукшин Ігор Гелярович, 1965 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, керуючий партнер
адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма "Пукшин і партнери",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 102;
Лебедівський Валерій Анатолійович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 103;
Ярема Ростислав Тарасович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор приватного підприємства "Перші Київські курси іноземних
мов", проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 104;
Григоренко Петро Давидович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Уманської районної державної адміністрації, проживає в
місті Умань Черкаської області, включений до виборчого списку
під N 105;
Криворучко Юрій Зеновійович, 1966 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 106;
Сухін Євген Ілліч, 1949 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, головний
конструктор - генеральний директор "Спеціального конструкторського
бюро Сухіна", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 107;
Кобець Ольга Семенівна, 1948 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 108;
Веретенников Віктор Олександрович, 1940 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 109;
Стріха Максим Віталійович, 1961 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, старший
науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників
Національної академії наук України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 110;
Ткаленко Олександр Сергійович, 1959 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 111;
Брацюнь Степан Іванович, 1963 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, Голова Секретаріату
Головного Проводу цієї партії, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 112;
Слабенко Сергій Іванович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 113;
Кобилянська Віра Григорівна, 1953 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, начальник
медичної служби Будинку дитини, проживає в місті Рівному, включена
до виборчого списку під N 114;
Бойко Юрій Анатолійович, 1961 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 115;
Шандра Володимир Миколайович, 1963 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Міністр промислової політики України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 116;
Зімін Олег Петрович, 1964 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 117;
Королюк Валентин Анатолійович, 1963 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 118;
Ульянченко Віра Іванівна, 1958 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 119;
Королькова Валентина Семенівна, 1966 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Вінницької обласної організації цієї
партії, проживає в смт Глибока Чернівецької області, включена до
виборчого списку під N 120;
Хоменко Віталій Андрійович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Баскетбольний клуб "Київ", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 121;
Солошенко Микола Павлович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Новомосковськ Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 122;
Криса Марина Броніславівна, 1954 року народження,
безпартійна, освіта вища, президент благодійного фонду "Товариство
"Приятелі дітей", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 123;
Костерін Володимир Олександрович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова наглядової ради відкритого акціонерного товариства
"Телеканал "Тоніс", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 124;
Сляднєв Олег Всеволодович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, перший заступник генерального директора
державної літакобудівної корпорації "Національне об'єднання
Антонов", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 125;
Скомаровський Володимир Володимирович, 1958 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 126;
Гришко Володимир Данилович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник Президента України, проживає в
місті Обухів Київської області, включений до виборчого списку
під N 127;
Поречкіна Лідія Степанівна, 1961 року народження,
безпартійна, освіта вища, заступник Міністра внутрішніх справ
України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 128;
Кузнецов Петро Дмитрович, 1949 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, голова наглядової
ради відкритого акціонерного товариства "Маяк", проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 129;
Жулинський Микола Григорович, 1940 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 130;
Борейчук Володимир Іванович, 1951 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, заступник Голови
Конгресу Українських Націоналістів, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 131;
Сушко Роман Васильович, 1950 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, Калуський міський голова, проживає в
місті Калуш Івано-Франківської області, включений до виборчого
списку під N 132;
Устенко Олександр Андрійович, 1930 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 133;
Чечель Микола Йосипович, 1946 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 134;
Обушний Олег Олексійович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови Чернігівської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 135;
Матчук Віктор Йосипович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова наглядової ради закритого акціонерного товариства "Реноме",
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 136;
Бастрига Іван Михайлович, 1937 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 137;
Куровський Станіслав Євгенович, 1956 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, військовий
пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 138;
Глухівський Лев Йосипович, 1942 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 139;
Литвин Вадим Валентинович, 1963 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Бровари Київської
області, включений до виборчого списку під N 140;
Жижко Сергій Андрійович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 141;
Бондзик Віталій Леонтійович, 1975 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник Служби Віце-прем'єр-міністра України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 142;
Ропотенко Олександр Ярославович, 1953 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Перший заступник Голови Центрального виконавчого комітету цієї
партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 143;
Ситник Олександр Мефодійович, 1947 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
завідуючий Секретаріатом депутатської фракції Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 144;
Горлов Геннадій Васильович, 1943 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 145;
Сиченко Віктор Володимирович, 1974 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, начальник головного
управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 146;
Мокріді Тетяна Олександрівна, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Прес-секретар Віце-прем'єр-міністра України, проживає в місті
Вінниці, включена до виборчого списку під N 147;
Жданов Ігор Олександрович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Перший заступник Голови Центрального виконавчого комітету цієї
партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 148;
Доброгорський Олександр Володимирович, 1974 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
адвокат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 149;
Пак Володимир Петрович, 1934 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 150;
Пшевлоцький Микола Іванович, 1956 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, начальник
Львівського обласного головного управління земельних ресурсів,
проживає в місті Сокаль Львівської області, включений до виборчого
списку під N 151;
Баталін Олександр Сергійович, 1946 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, голова
правління відкритого акціонерного товариства "Завод Фіолент",
проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку
під N 152;
Банада Володимир В'ячеславович, 1953 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови Волинської
обласної ради, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 153;
Луценко Анатолій Анатолійович, 1975 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
радник Віце-прем'єр-міністра України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 154;
Усаченко Лариса Михайлівна, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 155;
Клименко Антон Вікторович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Група компаній Анталекс", проживає в місті Макіївка Донецької
області, включений до виборчого списку під N 156;
Нєдовєсов Андрій Олександрович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова група
"Донбас", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 157;
Андрієвський Дмитро Йосипович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
президент товариства з обмеженою відповідальністю "Концерн
"Київпідземшлях-буд", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 158;
Терехов Ігор Олександрович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник управління споживчого ринку Головного управління
економіки та комунального майна Харківської міської ради, проживає
в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 159;
Пилунський Леонід Петрович, 1947 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова представництва
Державного комітету України з питань регуляторної політики та
підприємництва в Автономній Республіці Крим, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 160;
Денисюк Людмила Всеволодівна, 1956 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю Торговий Дім "Деліс",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 161;
Сапсай Володимир Іванович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Сумської обласної державної адміністрації,
проживає в селі Хоружівка Недригайлівського району Сумської
області, включений до виборчого списку під N 165;
Яковлєв Ігор Олегович, 1962 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, керівник
виконавчого комітету Херсонської обласної організації цієї партії,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 166;
Лабазов Віктор Станіславович, 1960 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, редактор газети "Світанок над
Сіверщиною", проживає в місті Прилуки Чернігівської області,
включений до виборчого списку під N 167;
Танцюра Дмитро Миколайович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Одеської обласної організації цієї
партії проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку
під N 168;
Шишков Олександр Федорович, 1953 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, генеральний
директор Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 169;
Медвідь Анатолій Петрович, 1964 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник головної служби регіональної та кадрової політики
Секретаріату Президента України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 170;
Панькуш Іван Степанович, 1963 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Гідіна ЗК Україна",
проживає в місті Бучач Тернопільської області, включений до
виборчого списку під N 171;
Вовчук Петро Богданович, 1948 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови Тернопільської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 173;
Гузар Зеновій Тадейович, 1957 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, перший заступник голови Луганської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 174;
Дубас Богдан Йосипович, 1957 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова правління
Державної іпотечної установи міста Києва, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 175;
Близнюк Іван Федорович, 1958 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова
правління, відкритого акціонерного товариства "Велика Круча",
проживає в селі Велика Круча Пирятинського району Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 176;
Шпак Анатолій Лукич, 1944 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, голова правління,
генеральний директор відкритого акціонерного товариства
"Сміламаш", проживає в місті Сміла Черкаської області, включений
до виборчого списку під N 177;
Зеленчук Василь Васильович, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю СПК
"Промінвест", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 178;
Француз Володимир Іванович, 1953 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Козелецької районної державної адміністрації, проживає в
місті Остер Козелецького району Чернігівської області, включений
до виборчого списку під N 179;
Таран Леся Йосипівна, 1952 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 180;
Шмідт Роман Михайлович, 1951 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, президент Національної асоціації
сільськогосподарських дорадчих служб України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 181;
Жуковський Анатолій Петрович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Рівненської обласної організації
цієї партії, проживає в місті Кузнецовськ Рівненської області,
включений до виборчого списку під N 182;
Лазар Михайло Павлович, 1948 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова правління
Обласної споживчої спілки, проживає в місті Тернополі, включений
до виборчого списку під N 183;
Баглей Борис Михайлович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації,
проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку
під N 184;
Нагаткін Олег Миколайович, 1965 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку
під N 185;
Щіпковський Геннадій Павлович, 1944 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, голова обласної організації
Національної спілки письменників, проживає в смт Велика Михайлівка
Одеської області, включений до виборчого списку під N 187;
Комісаренко Сергій Васильович, 1943 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
академік-секретар відділення молекулярної біології, біохімії,
експериментальної та клінічної фізіології Національної академії
наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 188;
Калінін Ігор Володимирович, 1954 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, голова Херсонської
обласної організації цієї партії, проживає в місті Херсоні,
включений до виборчого списку під N 189;
Головченко Вадим Петрович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Аристей",
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 190;
Сич Олександр Максимович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, доцент кафедри державного управління
Івано-Франківського національного технічного університету нафти і
газу, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого
списку під N 191;
Єгоров Віталій Віталійович, 1972 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, генеральний
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Супермаш",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 192;
Бабій Ольга Михайлівна, 1955 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, генеральний
директор Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина",
проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку
під N 193;
Саган Олександр Назарович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, науковий консультант Президента
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 194;
Ясюк Валерій Миколайович, 1964 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, член
наглядової ради ДАТ "Чорноморнафтогаз", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 195;
Корчинський Анатолій Іванович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 197;
Фещенко Анатолій Євгенович, 1950 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор Житомирської обласної дирекції АППБ "Аваль", проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 198;
Зікєєв Сергій Євгенович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 199;
Міронов Валерій Євгенійович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
радник голови правління відкритого акціонерного товариства
"Державний ощадний банк України", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 200;
Бєляєва Олена Володимирівна, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Перша клінінгова
компанія", проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого
списку під N 201;
Жук Роман Васильович, 1969 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, заступник
голови - керівник фінансово-економічного департаменту Центрального
виконавчого комітету цієї партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 202;
Ванат Петро Михайлович, 1938 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, президент
Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців
(роботодавців) "Потенціал", проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 203;
Федорченко Ганна Григорівна, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник відділу по роботі з громадськими організаціями та молоддю
Центрального виконавчого комітету цієї партії, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 205;
Гайдамака Анатолій Васильович, 1939 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
художник Національного музею історії Великої Вітчизняної війни,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 206;
Діброва Володимир Антонович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова ради - виконавчий директор Київського регіонального
відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих
підприємств України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 207;
Клюс Ігор Петрович, 1943 року народження, член Народного Руху
України, освіта вища, доцент кафедри фізики Технологічного
університету "Поділля", проживає в місті Хмельницькому, включений
до виборчого списку під N 208;
Куделя Павло Олександрович, 1948 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, заступник
Дніпропетровського міського голови, проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 210;
Погрібний Анатолій Григорович, 1942 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, професор
інституту журналістики Київського національного університету
ім. Т.Г. Шевченка, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 211;
Кожан Володимир Дмитрович, 1946 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Краківський ринок",
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 212;
Ємець Леонід Олександрович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю
"Аудиторська фірма "Енергопромексперт", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 213;
Ревенко Анатолій Дмитрович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови Кіровоградської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 214;
Нагалевський Тимур Олександрович, 1974 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник проекту Всеукраїнської молодіжної громадської організації
"Молодий Рух", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 215;
Пустовгар Олег Миколайович, 1973 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, начальник управління у
справах преси та інформації Полтавської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого
списку під N 216;
Ледовських Олена Володимирівна, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник управління персоналом закритого акціонерного товариства
"Бринкфорд", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 218;
Цимідан Петро Федорович, 1949 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
дочірнього підприємства "Агролізинг" закритого акціонерного
товариства "Украгролізинг", проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 219;
Чабанов Олександр Іванович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
секретар Ялтинської міської ради, проживає в місті Ялта Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 220;
Нижник Руслан Юрійович, 1964 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 221;
Ткаченко Максим Борисович, 1968 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Лебединської районної
державної адміністрації, проживає в місті Лебедин Сумської
області, включений до виборчого списку під N 223;
Петьовка Василь Васильович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Мукачівський міський голова, проживає в місті Мукачеве
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 224;
Гриньов Климент Володимирович, 1982 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Донецької обласної організації цієї
партії, проживає в місті Дружківка Донецької області, включений до
виборчого списку під N 226;
Макара Володимир Васильович, 1950 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища,
генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Інтерконт", проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 227;
Вовк Михайло Федорович, 1955 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, голова Буської районної
державної адміністрації, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 229;
Максимов Сергій Миколайович, 1973 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова правління закритого акціонерного товариства "ІнноТЕК",
проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку
під N 231;
Бесплемянний Юрій Миколайович, 1953 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова спостережної ради закритого акціонерного товариства
"Бізнес-Центр ТТБ", проживає в місті Феодосія Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 233;
Сташук Віталій Филимонович, 1972 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова благодійної організації "Фонд підтримки муніципальних
ініціатив", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 234;
Веретенников Андрій Вікторович, 1967 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, голова
спостережної ради відкритого акціонерного товариства АК "Комбінат
Придніпровський", проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 235;
Мечева Олександра Володимирівна, 1955 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, перший
заступник начальника головного управління у справах молоді та
спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку
під N 236;
Потикун Юрій Павлович, 1968 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, начальник
Харківського обласного головного управління земельних ресурсів,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 237;
Бондаренко Микола Васильович, 1951 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, провідний спеціаліст
Національної академії державної податкової служби України,
проживає в смт Немішаєве Бородянського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 238;
Алексєєв Сергій Віталійович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Луганської обласної організації цієї
партії, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку
під N 239;
Андрієнко Броніслав Михайлович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Сакської районної державної адміністрації,
проживає в селі Ліснівка Сакського району Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 240;
Гуцуляк Тодор Тодорович, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова районної державної адміністрації Сторожинецької районної
державної адміністрації, проживає в місті Чернівцях, включений до
виборчого списку під N 241;
Буліга Микола Миколайович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Волинської обласної організації цієї
партії, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під
N 242;
Кафтанов Олександр Сергійович, 1954 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища,
регіональний директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Філпром", проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений
до виборчого списку під N 243;
Свитко Сергій Михайлович, 1962 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, доцент кафедри землеробства,
ґрунтознавства та агрохімії Вінницького державного аграрного
університету, проживає в селі Агрономічне Вінницького району
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 244;
Вегеш Микола Миколайович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
ректор Ужгородського національного університету, проживає в місті
Ужгороді, включений до виборчого списку під N 245;
Войналович Віктор Анатолійович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 246;
Богун Ігор Богданович, 1954 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, заступник
Тернопільського міського голови, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 247;
Крикунов Юрій Володимирович, 1966 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища
керуючий Київським міським відділенням фонду соціального захисту
інвалідів, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 248;
Борович Богдан Карлович, 1947 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, заступник голови
Івано-Франківської обласної державної адміністрації, проживає в
селі Чукалівка Тисменицького району Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 249;
Бурденюк Олександр Георгійович, 1938 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Чернівцях, включений
до виборчого списку під N 250;
Дегліс Микола Васильович, 1951 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
Житомирського відділення фонду соціального страхування, проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 251;
Барна Степан Степанович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Благодійного фонду "Ідея і Чин України", проживає в місті
Тернополі, включений до виборчого списку під N 252;
Гноєвий Віктор Григорович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова фермерського господарства "Славутич", проживає в селі
Балівка Дніпропетровського району Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 253;
Сабадаха Ігор Олександрович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник управління у справах сім'ї і молоді Донецької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 254;
Кравець Михайло Михайлович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Дрогобицької районної державної адміністрації, проживає в
місті Дрогобич Львівської області, включений до виборчого списку
під N 256;
Калюжна Тамара Василівна, 1941 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
президент благодійного фонду "Відродження шахтарських міст та
селищ", проживає в місті Стаханов Луганської області, включена до
виборчого списку під N 257;
Семенченко Анатолій Олексійович, 1954 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 258;
Романюк Микола Ярославович, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор філії комерційного банку
"Приватбанк", проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 259;
Моісеєнко Віталій Володимирович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор державного підприємства "Новий порт", проживає в місті
Сумах, включений до виборчого списку під N 260;
Баландюк Микола Степанович, 1947 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, керівник
Секретаріату цієї партії, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 261;
Лисицький Віктор Іванович, 1945 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, радник голови
правління комерційного банку "Приватбанк", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 262;
Кнуренко Сергій Вікторович, 1966 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова благодійної організації Чернігівської агенції регіонального
розвитку "Вектор" закритого акціонерного товариства КГХ "Новий
Чернігів", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 263;
Сотников Олександр Михайлович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 264;
Фісоченко Лариса Іванівна, 1950 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включена
до виборчого списку під N 265;
Боярчук Володимир Васильович, 1946 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
фірми "Лімво", проживає в місті Рівному, включений до виборчого
списку під N 267;
Лаврик Олександр Федорович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Сумської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 268;
Дяків Богдан Степанович, 1947 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, директор позашкільного
закладу клубу ЮТ "Калібр", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 269;
Ліскі Ігор Іванович, 1979 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "ГЗФ" Краснолуцька", проживає в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 270;
Кравчук Василь Васильович, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Коростишів Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 272;
Колтик Тарас Іванович, 1963 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, генеральний
директор товариства з обмеженою відповідальністю "ТІК ЛТД",
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 273;
Євтушенко Лідія Григорівна, 1960 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
головний редактор міської газети для дітей та юнацтва "Шкільна
орбіта" редакції газети "Шкільна освіта", проживає в місті
Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включена до виборчого
списку під N 274;
Янгьоз Микола Васильович, 1951 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, начальник служби
автомобільних доріг у Миколаївській області, проживає в місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 275;
Жебровська Філя Іванівна, 1950 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова правління, генеральний директор відкритого акціонерного
товариства "Фармак", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 276;
Мінич Григорій Іванович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова правління відкритого акціонерного товариства "Рокитнянський
склозавод", проживає в смт Рокитне Рівненської області, включений
до виборчого списку під N 277;
Мороз Сергій Миколайович, 1983 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи Міністерства
України у справах сім'ї, молоді та спорту, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 278;
Окатий Олександр Володимирович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
радник Прем'єр-міністра України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 280;
Паламарчук Микола Васильович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Київської обласної організації цієї
партії, проживає в місті Бориспіль Київської області, включений до
виборчого списку під N 281;
Парфьонов Юрій Олександрович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Миколаївської обласної організації
цієї партії, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 282;
Горда Євген Львович, 1946 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, голова
Чернівецької територіальної партійної організації цієї партії,
проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку
під N 283;
Толстенко Олег Анатолійович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова ради засновників товариства з обмеженою відповідальністю
"Торговий дім "Максим", проживає в місті Маріуполь Донецької
області, включений до виборчого списку під N 284;
Прокопечко Людмила Ярославівна, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Комінтернівської
районної державної адміністрацї Одеської області, проживає в місті
Южне Одеської області, включена до виборчого списку під N 285;
Ткачук Анатолій Федорович, 1958 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, Радник
Президента України - Керівник Головної служби регіональної та
кадрової політики Секретаріату Президента України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 286;
Панько Дмитро Володимирович, 1973 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Краматорськ Донецької області, включений до виборчого списку
під N 287;
Годований Руслан Миколайович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Житомирської обласної організації
цієї партії, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 288;
Кривко Ігор Степанович, 1964 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, лікар кардіологічного
відділення N 1 Рівненської центральної міської лікарні, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 289;
Пригунов Гліб Олександрович, 1974 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник управління з питань внутрішньої політики
Дніпропетровської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 290;
Кіров Володимир Ігорович, 1977 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
комунального підприємства "Право", проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 291;
Пузако Володимир Іванович, 1951 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
головний лікар відділкової клінічної лікарні на залізничній
станції "Сімферополь", проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 292;
Колосов Віталій Павлович, 1951 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Азалія", проживає в місті Маріуполі
Донецької області, включений до виборчого списку під N 293;
Самойленко Юрій Іванович, 1949 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова української екологічної асоціації "Зелений світ", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 294;
Манжура Валентина Миколаївна, 1950 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник керівника виконавчого комітету Запорізької обласної
організації цієї партії, проживає в місті Запоріжжі, включена до
виборчого списку під N 295;
Синютка Олег Михайлович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник Івано-Франківського міського голови, проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 296;
Скиба Станіслав Максимович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
доцент кафедри філології Криворізького інституту економіки та
нових технологій, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської
області, включений до виборчого списку під N 297;
Ткаченко Олег Валентинович, 1965 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Кам'яно-Дніпровської районної державної адміністрації
Запорізької області, проживає в місті Енергодар Запорізької
області, включений до виборчого списку під N 298;
Солончук Юрій Іванович, 1963 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, заступник
директора товариства з обмеженою відповідальністю "Топ-сервіс",
проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку
під N 299;
Столярчук Володимир Арсентійович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Черкаської обласної організації цієї
партії, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 300;
Тележкін Юрій Борисович, 1966 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта середня
спеціальна, комерційний директор товариства з обмеженою
відповідальністю ІТА "Спецтехсервіс", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 301;
Попович Ігор Дмитрович, 1962 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, директор дочірнього підприємства "Кнауф
Маркетинг Івано-Франківськ", проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 302;
Тернавський Петро Іванович, 1944 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, генеральний
директор відкритого акціонерного товариства "Хмельницьктранс",
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку
під N 303;
Ульянченко Олександр Іванович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта незакінчена
вища, заступник керівника управління організаційно-партійної
роботи Центрального виконавчого комітету цієї партії, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 304;
Федорова Євгенія Михайлівна, 1953 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі
Мар'янівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим,
включена до виборчого списку під N 305;
Головко Анатолій Іванович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник голови Національного
депозитарію України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 306;
Токаренко Юрій Мефодійович, 1972 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Тернопільхлібпром", проживає в місті Тернополі, включений до
виборчого списку під N 307;
Ясенчук Юрій Васильович, 1955 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, заступник Керівника Апарату Верховної
Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 308;
Максимович Олег Володимирович, 1951 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, адвокат, проживає
в місті Луцьк Волинської області, включений до виборчого списку
під N 309;
Жук Людмила Володимирівна, 1956 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, віце-президент з
питань інформаційної політики Українського союзу промисловців і
підприємців, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 310;
Рекуш Ірина Володимирівна, 1961 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Захід ЛТД", проживає в
місті Тернополі, включена до виборчого списку під N 312;
Шелудченко Віра Тимофіївна, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю спільного
підприємства "Житомир-Полісакс", проживає в місті Житомирі,
включена до виборчого списку під N 314;
Черневий Юрій Іванович, 1964 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, директор
Прикарпатського лісогосподарського коледжу, проживає в місті
Болехів Івано-Франківсьої області, включений до виборчого списку
під N 315;
Олар Яків Васильович, 1943 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, голова фермерського господарства
"Рахіра", проживає в селі Тарашини Глибоцького району Чернівецької
області, включений до виборчого списку під N 316;
Нипорка Борис Олександрович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в м. Березань Київської області,
включений до виборчого списку під N 317;
Шалата Михайло Йосипович, 1937 року народження, безпартійний,
освіта вища, професор кафедри теорії та історії української
літератури Дрогобицького державного педагогічного університету
ім. Івана Франка, проживає в місті Дрогобич Львівської області,
включений до виборчого списку під N 318;
Шемякін Леонід Петрович, 1944 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор Центру
ділового співробітництва, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 319;
Рущишин Ярослав Іванович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
генеральний директор відкритого акціонерного товариства
"Троттола", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 320;
Шабанов Олександр Петрович, 1960 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 323;
Фіщук Андрій Вікторович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
завідуючий відділом регіонального моніторингу Донецької філії
Національного інституту стратегічних досліджень, проживає в місті
Макіївка Донецької області, включений до виборчого списку
під N 324;
Дудко Леонід Іванович, 1958 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, тренер
Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи, проживає в місті
Дубно Рівненської області, включений до виборчого списку
під N 325;
Карасевич Олександр Петрович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник Каховського міського голови, проживає в місті
Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під
N 326;
Чинуш Валерій Миколайович, 1962 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник Регіональної приймальні Президента України у Чернівецькій
області, проживає в місті Чернівці, включений до виборчого списку
під N 328;
Янчук Микола Андрійович, 1951 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, начальник управління
охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку
під N 329;
Пітко Ярослав Михайлович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови Львівської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Львів,
включений до виборчого списку під N 330;
Василянський Олександр Валентинович, 1968 року народження,
член Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Всеукраїнське спеціалізоване підприємство "Укрекологія", проживає
в місті Харцизьк Донецької області, включений до виборчого списку
під N 332;
Місяць Олександр Миколайович, 1977 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови Ковельської районної державної
адміністрації, проживає в місті Ковель Волинської області,
включений до виборчого списку під N 333;
Захорольський Олег Іванович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор з розвитку товариства з
обмеженою відповідальністю "ЗІП", проживає в місті
Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 334;
Сокульська Орина Василівна, 1952 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник голови Дніпропетровської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Дніпропетровську, включена до
виборчого списку під N 336;
Олійник Василь Володимирович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Малинський міський голова, проживає в місті Малин Житомирської
області, включений до виборчого списку під N 339;
Цар Галина Василівна, 1962 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, директор
загальноосвітньої школи N 1 міста Чоп, проживає в місті Чоп
Закарпатської області, включена до виборчого списку під N 340;
Палійчук Микола Васильович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Яремчанський міський голова, проживає в смт Ворохта
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 341;
Якимчук Сергій Петрович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
перший заступник голови правління відкритого акціонерного
товариства "Трібо", проживає в місті Біла Церква Київської
області, включений до виборчого списку під N 342;
Колесник Костянтин Іванович, 1944 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, голова
правління - президент відкритого акціонерного товариства "ЧеЗаРа",
проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку
під N 343;
Конюшенко Володимир Іванович, 1974 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Александрійської районної державної адміністрації, проживає
в місті Александрія Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 345;
Іванців Богдан Іванович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор міського комунального підприємства "Будзв'язок", проживає
в місті Дрогобич Львівської області, включений до виборчого списку
під N 346;
Вороновський Анатолій Миколайович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, юрист
приватного підприємства "Сервер-принт", проживає в місті Миргород
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 348;
Гусар Віталій Олексійович, 1953 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта середня спеціальна,
заступник голови правління відкритого акціонерного товариства
"Вінниця газ" з питань економічної та фінансової безпеки, проживає
в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 349;
Середюк Петро Леонтійович, 1956 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 350;
Гупало Віктор Михайлович, 1955 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "Волинський РМК", проживає в
місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку
під N 351;
Парубій Андрій Володимирович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови Львівської обласної ради, проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 353;
Шиліна Євгенія Анатоліївна, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник управління праці та соціального захисту населення
Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Нова Каховка Херсонської області, включена до виборчого списку під
N 354;

Дзеса Остап Васильович, 1953 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства "Галичина", проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 359;
Мостова Наталія Гаврилівна, 1957 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Михайлівської районної державної адміністрації, проживає в
смт Михайлівка Запорізької області, включена до виборчого списку
під N 360;
Житник Володимир Григорович, 1956 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
президент товариства з обмеженою відповідальністю "Енергоінвест",
м. Вінниця, проживає в селі Агрономічне Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 361;
Ільїн Едуард Миколайович, 1968 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, головний менеджер
товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЛІОН", проживає в місті
Стаханов Луганської області, включений до виборчого списку
під N 362;
Баторевич Таїсія Борисівна, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
начальник відділу інформації та організаційно аналітичної роботи
дочірнього підприємства "Волиньстандарт-метрологія", проживає в
місті Луцьк Волинської області, включена до виборчого списку
під N 363;
Лимаренко Валерій Євгенович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
керівник виконавчого комітету Дніпропетровської міської
організації цієї партії, проживає в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 364;
Зубар Володимир Володимирович, 1966 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Золочів Львівської
області, включений до виборчого списку під N 365;
Стасевський Андрій Леонідович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник голови правління Національної акціонерної компанії
"Нафтогаз України", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 366;
Явоненко Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Янус-тур", проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 367;
Токар Ігор Миколайович, 1961 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, контролер відкритого
акціонерного товариства "ПЗ Бортничі", проживає в селі Гора
Бориспільського району Київської області, включений до виборчого
списку під N 369;
Янко Віктор Петрович, 1962 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, заступник
генерального директора українсько-французького підприємства
"ЕМФІ"-Україна", проживає в місті Моршин Львівської області,
включений до виборчого списку під N 370;
Михнюк Володимир Михайлович, 1951 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Первомайської районної державної адміністрації, проживає в
місті Первомайськ Миколаївської області, включений до виборчого
списку під N 371;
Шевченко Ігор Григорович, 1951 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 372;
Грущинський Андрій Миколайович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
помічник Прем'єр-міністра України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 374;
Сафронов Вадим Петрович, 1962 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Час", проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 375;
Долгих Ярослав Дмитрович, 1972 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Житомирі, включений до
виборчого списку під N 378;
Петренко Дмитро Григорович, 1969 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 379;
Сапожніков Віктор Борисович, 1954 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
Нововолинський міський голова, проживає в місті Нововолинськ
Волинської області, включений до виборчого списку під N 381;
Майборода Юрій Олексійович, 1969 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Фаве-Технікс", проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 383;
Прокопів Василь Михайлович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Калуської районної ради Івано-Франківської області,
проживає в селі Завій Калуського району Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 384;
Олійник Ігор Мирославович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова правління закритого
акціонерного товариства "Житлобуд", проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 385;
Кожевніков Геннадій Геннадійович, 1962 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
начальник Волинського обласного управління у справах захисту прав
споживачів Держспоживстандарту України, проживає в місті Луцьку
Волинської області, включений до виборчого списку під N 386;
Гнап Дмитро Володимирович, 1977 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник керівника виконкому Донецької області організації цієї
партії, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку
під N 388;
Чибрас Володимир Михайлович, 1957 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства Бережанський цегельний завод
"Керамік", проживає в місті Бережани Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 389;
Радченко Ігор Вікторович, 1983 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник керівника виконавчого комітету, керівник відділу
організаційно-партійної роботи, Київської обласної організації
цієї партії, проживає в місті Ніжин Чернігівської області,
включений до виборчого списку під N 390;
Ползунов Василь Єгорович, 1954 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Карат", проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 391;
Малицький Олександр Георгійович, 1944 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, викладач спеціальних
дисциплін Миколаївського будівельного коледжу, проживає в місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 393;
Кобзєв Анатолій Петрович, 1949 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал",
проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 396;
Михальо Віталій Васильович, 1972 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в місті Стрий Львівської області,
включений до виборчого списку під N 398;
Литвиненко Володимир Михайлович, 1943 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 402;
Зеленін Віктор Федорович, 1950 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, генеральний
директор приватної фірми "Гомеопат", проживає в селі Циркуни
Харківського району Харківської області, включений до виборчого
списку під N 403;
Калинюк Валерій Анатолійович, 1947 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Тор-Плюс",
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 404;
Воскобійників Євген Олегович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
комерційний директор приватного підприємства "Луч", проживає в
місті Красний Лиман Донецької області, включений до виборчого
списку під N 405;
Козира Ілля Савович, 1948 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, голова Бучацької районної державної
адміністрації, проживає в місті Бучач Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 408;
Мохналь Михайло Миколайович, 1955 року народження, член
Конгресу Українських Націоналістів, освіта вища, заступник
генерального директора з правових питань дочірньої компанії "Газ
України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України",
проживає в місті Новий Розділ Львівської області, включений до
виборчого списку під N 409;
Головач Микола Йосифович, 1962 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, завідуючий
відділом з питань комунального майна Тернопільської обласної ради,
проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 410;
Головко Олександр Борисович, 1952 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, головний
консультант депутатської фракції у Верховній Раді України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 411;
Постовітенко Анатолій Антонович, 1949 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Ізотерм", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 412;
Лис Євген Євгенович, 1969 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, директор
Зборівської загальноосвітньої школи N 1, проживає в місті Зборів
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 415;
Федаш Євгенія Лук'янівна, 1940 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті
Кривий Ріг Дніпропетровської області, включена до виборчого списку
під N 416;
Нетахата Микола Дмитрович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор приватного підприємства ТРК "Регіон", проживає в місті
Синельникове Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 418;
Якубовський Денис Вікторович, 1975 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
Кіровоградської обласної дирекції закритого акціонерного
товариства "СК "Кредо-Класик", проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 419;
Ворона Анатолій Микитович, 1948 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
заступник Вінницького міського голови, проживає в селі Вінницькі
хутори Вінницького району Вінницької області, включений до
виборчого списку під N 420;
Гунчик Володимир Петрович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства
"Луцький автомобільний завод", проживає в місті Луцьку, включений
до виборчого списку під N 421;
Шаповаленко Віктор Вікторович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
комерційний директор закритого акціонерного товариства
"Пологівський олійно-екстрактний завод", проживає в місті Пологи
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 422;
Бєляшова Ганна Павлівна, 1952 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
консультант Івано-Франківського міського голови, проживає в місті
Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 424;
Павлюк Степан Іванович, 1959 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма
"Нива-Аудит", проживає в селі Зоря Рівненського району Рівненської
області, включений до виборчого списку під N 426;
Тичинський Анатолій Станіславович, 1950 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, перший
заступник начальника Головного управління економіки Вінницької
обласної державної адміністрації, проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 427;
Котвіцький Ігор Олександрович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
помічник президента акціонерного товариства "Інвестор", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 428;
Олійник Марія Василівна, 1943 року народження, член Конгресу
Українських Націоналістів, освіта вища, заступник голови Донецької
обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта"
ім. Тараса Шевченка, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 429;
Федорук Олександр Касьянович, 1939 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, завідувач відділу мистецтва і
народної творчості зарубіжних країн Інституту мистецтвознавства
фольклористики та етнології ім. Максима Рильського Національної
академії наук України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 430;
Ляшенко Андрій Геннадійович, 1976 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в місті Красноармійськ Донецької
області, включений до виборчого списку під N 431;
Сидоренко Олександр Миколайович, 1955 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
директор відкритого акціонерного товариства АПФ "Таврія", проживає
в місті Нова Каховка Херсонської області, включений до виборчого
списку під N 432;
Моргунов Сергій Анатолійович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 434;
Балицький Володимир Васильович, 1954 року народження, член
Партії промисловців і підприємців України, освіта вища, директор
приватного підприємства "Відлуння", проживає в місті Житомирі,
включений до виборчого списку під N 435;
Гудима Олександр Васильович, 1950 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, голова
громадської організації "Православне Братство Святого Апостола
Андрія Первозванного", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 436;
Нікітов Сергій Георгійович, 1955 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта базова вища, заступник
Конотопського міського голови, проживає в селі Заводське
Конотопського району Сумської області, включений до виборчого
списку під N 437;
Сульдін Анатолій Петрович, 1973 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 438;
Михалець Юрій Борисович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації,
проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області,
включений до виборчого списку під N 439.
Долгий Євген Юрійович, 1971 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова
Приазовської районної державної адміністрації, проживає в
смт Приазовське Запорізької області, включений до виборчого списку
під N 440;
Макул Леонід Якович, 1958 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, голова
товариства з обмеженою відповідальністю "ТЦ" Середньофонтанський",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 441;
Цап Іштван Юліусович, 1971 року народження, член Партії
промисловців і підприємців України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого
списку під N 443;
Білолюбська Катерина Григорівна, 1945 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сумах, включена до
виборчого списку під N 444;
Коцан Ігор Ярославович, 1960 року народження, член Політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища, ректор
Волинського державного університету ім. Лесі Українки, проживає в
місті Луцьк Волинської області, включений до виборчого списку
під N 446;
Гарбуз Віктор Григорович, 1949 року народження, член
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", освіта вища,
генеральний директор приватного підприємства "Фірма "Гармаш",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 448.
{ Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 336 ( v0336359-05 ) від 30.12.2005, N 171
( v0171359-06 ) від 13.01.2006, N 261 ( v0261359-06 ) від
24.01.2006, N 419 ( v0419359-06 ) від 06.02.2006, N 701
( v0701359-06 ) від 22.02.2006, N 1035 ( v1035359-06 ) від
23.03.2006 }

Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 27 грудня 2005 року N 277
СПИСОК
осіб, виключених з виборчого списку
Блоку "Наша Україна"
Перетятько Петро Васильович, включений до виборчого списку
під N 162;
Странніков Андрій Миколайович, включений до виборчого списку
під N 164;
Черняк Володимир Кирилович, включений до виборчого списку
під N 172;
Павленко Сергій Григорович, включений до виборчого списку
під N 186;
Жовтюк Василь Ярославович, включений до виборчого списку
під N 209;
Кононенко Ігор Віталійович, включений до виборчого списку
під N 217;
Ніцой Андрій Анатолійович, включений до виборчого списку
під N 222;
Свинарчук Олег Володимирович, включений до виборчого списку
під N 225;
Третьяков Валерій Михайлович, включений до виборчого списку
під N 228;
Громовський Юрій Дмитрович, включений до виборчого списку
під N 230;
Присяжнюк Володимир Костянтинович, включений до виборчого
списку під N 232;
Жуков Володимир Андрійович, включений до виборчого списку
під N 255;
Талайчук Микола Іванович, включений до виборчого списку
під N 266;
Мальків Валерій Павлович, включений до виборчого списку
під N 271;
Постолянюк Романія Антонівна, включена до виборчого списку
під N 279;
Шаповалов Олег Володимирович, включений до виборчого списку
під N 311;
Усенко Олена Миколаївна, включена до виборчого списку
під N 313;
Ісаков Сергій Михайлович, включений до виборчого списку
під N 321;
Павельчук Ігор Олексійович, включений до виборчого списку
під N 322;
Марченко Валерій Анатолійович, включений до виборчого списку
під N 331;
Буряченко Володимир Іванович, включений до виборчого списку
під N 335;
Мусій Мирослав Ярославович, включений до виборчого списку
під N 337;
Єфременко Леонід Миколайович, включений до виборчого списку
під N 338;
Гурин Василь Йосипович, включений до виборчого списку
під N 344;
Биконь Віталій Васильович, включений до виборчого списку
під N 347;
Гнатюк Олег Мирославович, включений до виборчого списку
під N 352;
Сідок Володимир Богданович, включений до виборчого списку
під N 355;
Паламарчук Василь Григорович, включений до виборчого списку
під N 356;
Нестеренко Олег Владиславович, включений до виборчого списку
під N 357;
Кучер Олександр Іванович, включений до виборчого списку
під N 368;
Животенко Віктор Борисович, включений до виборчого списку
під N 373;
Ковач Микола Миколайович, включений до виборчого списку
під N 377;
Удовиченко Володимир Петрович, включений до виборчого списку
під N 380;
Лелека Анатолій Романович, включений до виборчого списку
під N 382;
Голубєв Микола Павлович, включений до виборчого списку
під N 387;
Крушельницький Володимир Іванович, включений до виборчого
списку під N 392;
Суднік Антон Антонович, включений до виборчого списку
під N 394;
Шпільченко Святослав Іванович, включений до виборчого списку
під N 395;
Борщевський Сергій Георгійович, включений до виборчого списку
під N 397;
Кравчук Пилип Михайлович, включений до виборчого списку
під N 399;
Лященко Костянтин Олегович, включений до виборчого списку
під N 401;
Метелиця Іван Сергійович, включений до виборчого списку
під N 406;
Гула Ярослав Омелянович, включений до виборчого списку
під N 407;
Космина Володимир Михайлович, включений до виборчого списку
під N 413;
Фалюш Сергій Борисович, включений до виборчого списку
під N 414;
Лисогор Володимир Станіславович, включений до виборчого
списку під N 417;
Волощенко Олександр Володимирович, включений до виборчого
списку під N 423;
Шмідт Віктор Федорович, включений до виборчого списку
під N 425;
Гаврилюк Василь Васильович, включений до виборчого списку
під N 433;
Гута Іван Миколайович, включений до виборчого списку
під N 442;
Беляков Валерій Сергійович, включений до виборчого списку
під N 445;
Білінська Марія Михайлівна, включена до виборчого списку
під N 447;
Ворона Петро Васильович, включений до виборчого списку
під N 449.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вгору