Документ v0271359-18, поточна редакція — Прийняття від 31.12.2018

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 31 грудня 2018 року № 271

Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії

З метою однакового застосування виборчими комісіями законів України під час розгляду скарг, що стосуються виборчого процесу з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести до постанов Центральної виборчої комісії такі зміни:

1) у Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з виборів народних депутатів України, затвердженому постановою Центральної виборчої комісії від 31 липня 2012 року № 133 "Про Порядок розгляду скарг виборчими комісіями з виборів народних депутатів України" (зі змінами, внесеними постановами Центральної виборчої комісії від 11 квітня 2014 року № 257 та від 15 травня 2014 року № 588):

перше речення абзацу першого пункту 6.2 після слова "письмовій" доповнити словом "(паперовій)";

доповнити пунктом 6.10 такого змісту:

"6.10. У разі надходження скарги засобами електронної пошти (в електронній формі) вона опрацьовується виборчою комісією в установленому Законом порядку після надходження цієї скарги у письмовій (паперовій) формі. Днем подання скарги вважається день отримання скарги виборчою комісією у письмовій (паперовій) формі";

2) у Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України, затвердженому постановою Центральної виборчої комісії від 28 березня 2014 року № 114 "Про Порядок розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України" (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 18 квітня 2014 року № 317):

перше речення абзацу першого пункту 6.2 після слова "письмовій" доповнити словом "(паперовій)";

доповнити пунктом 6.9 такого змісту:

"6.9. У разі надходження скарги засобами електронної пошти (в електронній формі) вона опрацьовується виборчою комісією в установленому Законом порядку після надходження цієї скарги у письмовій (паперовій) формі. Днем подання скарги вважається день отримання скарги виборчою комісією у письмовій (паперовій) формі";

3) у Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з місцевих виборів, затвердженому постановою Центральної виборчої комісії від 5 вересня 2015 року № 229 "Про Порядок розгляду скарг виборчими комісіями з місцевих виборів":

перше речення абзацу першого пункту 6.2 після слова "письмовій" доповнити словом "(паперовій)";

доповнити пунктом 6.9 такого змісту:

"6.9. У разі надходження скарги засобами електронної пошти (в електронній формі) вона опрацьовується виборчою комісією в установленому Законом порядку після надходження цієї скарги у письмовій (паперовій) формі. Днем подання скарги вважається день отримання скарги виборчою комісією у письмовій (паперовій) формі".

2. Цю постанову надіслати обласним та Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних територіальних виборчих комісій, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвгору