Про додаткові вибори депутатів сільської та селищної рад 24 грудня 2017 року
Центрвиборчком; Постанова, Перелік від 12.10.2017215
Документ v0215359-17, поточна редакція — Прийняття від 12.10.2017

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2017 року № 215

Про додаткові вибори депутатів сільської та селищної рад 24 грудня 2017 року

До Центральної виборчої комісії надійшли звернення Волинської обласної державної адміністрації з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільської та селищної рад об’єднаних територіальних громад від територіальних громад, що приєдналися до відповідних об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення Волинської обласної державної адміністрації, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України.

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі - Закон) додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад від територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади в порядку, визначеному Законом України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", призначаються Центральною виборчою комісією в порядку, визначеному законом.

За змістом частини дев’ятої статті 8-2 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад від територіальних громад, що приєдналися.

Додаткові вибори призначаються не пізніше ніж за 70 днів до дня виборів, а виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня додаткових виборів (частина четверта статті 15 Закону).

Частиною восьмою статті 15 Закону передбачено, що Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 8-1, частини дев’ятої статті 8-2, частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", частини шостої статті 14, частин четвертої, шостої, восьмої статті 15, пунктів 1, 1-2, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись частиною другою статті 2, частиною другою статті 3, статтями 11 - 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 24 грудня 2017 року, додаткові вибори депутатів сільської та селищної рад за переліком згідно з додатком.

2. Оголосити з 4 листопада 2017 року початок виборчого процесу додаткових виборів депутатів сільської та селищної рад, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Волинській обласній державній адміністрації для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 жовтня 2017 року № 215

ПЕРЕЛІК
місцевих рад Волинської області, у яких призначаються додаткові місцеві вибори 24 грудня 2017 року

№ з/п

Найменування сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади, додаткові вибори депутатів якої призначаються

Найменування сільської, селищної ради територіальної громади (сільських, селищних рад територіальних громад), додаткові вибори депутатів від якої (яких) призначаються

Володимир-Волинський район

1

Зимнівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області

Хмелівківська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області (села Хмелівка, Житані, Нехвороща, Хмелів)

Ковельський район

2

Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області

Радошинська сільська рада Ковельського району Волинської області (села Радошин, Байківці, Битень, Мар’янівка)

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШвгору