Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 5 вересня 2017 року № 179

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 67

Відповідно до частин першої, другої статті 19, статті 22, частини четвертої статті 23 Закону України "Про вибори народних депутатів України", частини першої статті 30 Закону України "Про Державний реєстр виборців", Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 7-1 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 67 "Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі" (із змінами), згідно з додатком.

2. Відповідним закордонним дипломатичним установам України в Італійській Республіці опублікувати повідомлення про вказані зміни у друкованих засобах масової інформації, доступних громадянам України, які проживають чи перебувають на відповідній території, або, у разі неможливості, оприлюднити таке повідомлення в інший спосіб не пізніш як на п’ятий день після дня отримання цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України для передачі відповідним закордонним дипломатичним установам України, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 вересня 2017 року № 179

ЗМІНИ
до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 67 (із змінами)

змінити межі виборчої дільниці № 900031, у зв’язку з чим позицію щодо цієї виборчої дільниці викласти в такій редакції:

"

900031

Італійська Республіка

Посольство України в Італійській Республіці

Італійська Республіка (області: Абруццо, Лаціо, Марке, Молізе, Сарденія, Тоскана, Умбрія); Республіка Мальта; Республіка Сан-Маріно

Приміщення Посольства України в Італійській Республіці, вул.Монте Прамаджоре, 13-00141 м. Рим

";

змінити межі виборчої дільниці № 900033, у зв’язку з чим позицію щодо цієї виборчої дільниці викласти в такій редакції:

"

900033

Італійська Республіка

Генеральне консульство України в Неаполі

Італійська Республіка (області: Апулія, Базіліката, Калабрія, Кампанія, Сицилія)

Приміщення Генерального консульства України в Неаполі, Італія, м. Неаполь, Діловий центр, вул.Дж.Порціо, 4-БЗ

".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ