Документ v0153359-15, поточна редакція — Прийняття від 10.08.2015

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 серпня 2015 року № 153

Про першочергові заходи, необхідні для реалізації Закону України "Про місцеві вибори"

На виконання пункту 7 розділу XV Закону України "Про місцеві вибори" та у зв’язку з призначенням Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2015 року № 645-VIII чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 25 жовтня 2015 року, керуючись статтями 11 - 13, 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити Перелік першочергових заходів, необхідних для реалізації Закону України "Про місцеві вибори" (додається).

2. Цю постанову надіслати Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, Національному банку України, обласним, Київській міській державним адміністраціям, Донецькій та Луганській обласним військово-цивільним адміністраціям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2015 року № 153

ПЕРЕЛІК
першочергових заходів, необхідних для реалізації Закону України "Про місцеві вибори"

1. Розробити та направити Кабінету Міністрів України пропозиції щодо:

порядку фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів;

порядку фінансування виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів;

порядку здійснення виборчими комісіями закупівлі товарів, оплати робіт, послуг для підготовки і проведення місцевих виборів;

порядку оплати праці членів територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів, нарахування та виплати одноразової грошової винагороди.


Центральна виборча комісія

2. Визначити перелік адміністративно-територіальних одиниць Донецької і Луганської областей, у яких не проводяться місцеві вибори, призначені на 25 жовтня 2015 року.


Верховна Рада України

3. Забезпечити визначення окремих районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад Донецької та Луганської областей, щодо яких відсутня можливість проведення чергових виборів депутатів відповідних місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.


Центральна виборча комісія, Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації

4. Забезпечити заповнення вакантних посад в органах ведення Державного реєстру виборців з метою безумовного виконання покладених на них завдань під час організації підготовки і проведення місцевих виборів.


Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

5. Здійснити належне матеріально-технічне забезпечення органів ведення Державного реєстру виборців з метою своєчасного виготовлення ними списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів.


Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

6. Розробити та затвердити Технічне завдання на модифікацію інформаційно-аналітичної системи "Місцеві вибори" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" та здійснити закупівлю таких послуг.


Центральна виборча комісія

7. Здійснити розробку та прийняття актів Центральної виборчої комісії відповідно до Закону України "Про місцеві вибори", а також приведення актів Комісії у відповідність з указаним Законом.


Центральна виборча комісія

8. Встановити порядок внесення, повернення та перерахування грошової застави на місцевих виборах.


Міністерство фінансів України, Центральна виборча комісія

9. Встановити порядок відкриття та закриття рахунків виборчого фонду місцевої організації політичної партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови та старости селища, села.


Національний банк України, Центральна виборча комісія

10. Затвердити Розподіл цільової субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на підготовку і проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року та надіслати Міністерству фінансів України на погодження.


Центральна виборча комісія, Міністерство фінансів України

11. Забезпечити виборчі комісії, що будуть здійснювати підготовку і проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, необхідними приміщеннями та їх охорону, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою згідно із установленими нормами не пізніше наступного дня з дня формування нового складу (утворення) виборчих комісій.


Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШвгору