Документ v0124359-16, поточна редакція — Прийняття від 20.05.2016

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 2016 року № 124

Про перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів 31 липня 2016 року

До Центральної виборчої комісії разом із супровідними листами надійшли звернення Рівненської та Харківської обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженому постановою Комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (далі - Порядок).

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі - Закон) перші вибори депутатів, сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією у порядку, визначеному законом.

За змістом частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.

Відповідно до пункту 1 Порядку за зверненнями, які відповідають вимогам Конституції, законів України, а також Порядку, Центральна виборча комісія призначає перші місцеві вибори не пізніше ніж за сімдесят днів до дня таких виборів на останню неділю відповідного місяця.

Частиною четвертою статті 15 Закону передбачено, що виборчий процес перших місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів.

Орган, який відповідно до статті 14 Закону прийняв рішення про призначення, зокрема, перших місцевих виборів, не пізніш як на третій день з дня його прийняття публікує рішення у друкованих засобах масової інформації або, у разі неможливості, оприлюднює в інший визначений ним спосіб (частина шоста статті 15 Закону).

Згідно з частиною сьомою статті 15 Закону Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу перших виборів депутатів місцевої ради, сільського, селищного, міського голови. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Враховуючи викладене, відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", частини шостої статті 14, частин четвертої - сьомої статті 15, пунктів 1, 1-1, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 31 липня 2016 року, перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів згідно з переліком, що додається.

2. Оголосити з 11 червня 2016 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Рівненській та Харківській обласним державним адміністраціям для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 20 травня 2016 року № 124

ПЕРЕЛІК
сільських, селищних, міської об’єднаних територіальних громад, у яких призначаються перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів 31 липня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Дубенський район

1

Смизька селищна об’єднана територіальна громада

Смизька селищна рада (смт Смига), Берегівська сільська рада (села Берег, Комарівка, Миньківці, Онишківці, Тур’я, Сапанівчик), Шепетинська сільська рада (села Шепетин, Буща, Голуби, Мартинівка, Нова Миколаївка, Стара Миколаївка, Студянка)

Смизька селищна рада Дубенського району Рівненської області

Смизький селищний голова

Дубровицький район

2

Висоцька сільська об’єднана територіальна громада

Висоцька сільська рада (села Висоцьк, Вербівка, Хилін), Людинська сільська рада (села Людинь, Золоте, Партизанське, Рудня)

Висоцька сільська рада Дубровицького району Рівненської області

Висоцький сільський голова

Костопільський район

3

Пісківська сільська об’єднана територіальна громада

Пісківська сільська рада (села Пісків, Моквинські Хутори, Рокитне, Яснобір), Пеньківська сільська рада (села Пеньків, Брюшків, Мар’янівка, Олександрівка)

Пісківська сільська рада Костопільського району Рівненської області

Пісківський сільський голова

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Харківський район

4

Мереф’янська міська об’єднана територіальна громада

Мереф’янська міська рада (м. Мерефа, селище Селекційне), Утківська селищна рада (смт Утківка, села Верхня Озеряна, Кринички, Лелюки, Нижня Озеряна)

Мереф’янська міська рада Харківського району Харківської області

Мереф’янський міський голова

Чугуївський район

5

Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада

Чкаловська селищна рада (смт Чкаловське, селище Дослідне, села Гаврилівка, Миколаївка, Нова Гнилиця), Іванівська сільська рада (села Іванівка, Михайлівка, Степове, Студенок), Коробочкинська сільська рада (села Коробочкине, Осиковий Гай), Леб’язька сільська рада (села Леб’яже, Миколаївка, Пушкарне, Таганка), Базаліївська сільська рада (село Базаліївка), Юрченківська сільська рада (село Юрченкове)

Чкаловська селищна рада Чугуївського району Харківської області

Чкаловський селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШвгору