Документ v0087359-07, поточна редакція — Редакція від 24.05.2012, підстава - v0093359-12

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
11.08.2007 N 87
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України, включених до виборчого списку Блоку
"НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА":
Народний Союз "Наша Україна", Політична партія
"Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська
Народна Партія, Українська республіканська партія
"Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз,
Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА",
Партія захисників Вітчизни, на позачергових виборах
народних депутатів України 30 вересня 2007 року
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановою
Центральної виборчої комісії
N 242 ( v0242359-07 ) від 28.08.2007 }
{ Додатково див. Постанову Центральної виборчої комісії
N 243 ( v0243359-07 ) від 28.08.2007 }
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановою
Центральної виборчої комісії
N 307 ( v0307359-07 ) від 04.09.2007 }
{ Додатково див. Постанови Центральної виборчої комісії
N 563 ( v0563359-07 ) від 19.11.2007
N 45 ( v0045359-08 ) від 23.07.2008
№ 93 ( v0093359-12 ) від 24.05.2012 }

До Центральної виборчої комісії 9 серпня 2007 року надійшла
заява Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз
"Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух
України, Українська Народна Партія, Українська республіканська
партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз,
Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія
захисників Вітчизни (скорочена назва - Блок "НАША УКРАЇНА -
НАРОДНА САМООБОРОНА") про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України на позачергових виборах народних депутатів України
30 вересня 2007 року, висунутих 7 серпня 2007 року на
Міжпартійному з'їзді цього блоку та включених до виборчого списку
Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА", а також додані до неї
документи. { Абзац із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 242 ( v0242359-07 ) від 28.08.2007, N 307
( v0307359-07 ) від 04.09.2007 }
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї документи,
Центральна виборча комісія встановила, що документи осіб, вказаних
у додатку до цієї постанови, відповідають вимогам статті 58 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частин
першої-п'ятої, сьомої статті 57, частини першої статті 58, частин
першої, восьмої статті 61, частини третьої статті 102-4 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА
САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія
"Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна
Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія
Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України,
Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни, на
позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня
2007 року згідно з додатком. { Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 242 ( v0242359-07 ) від 28.08.2007, N 307
( v0307359-07 ) від 04.09.2007 }
2. Цю постанову та посвідчення кандидатів у народні депутати
України видати представнику Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА
САМООБОРОНА" в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого
голосу.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА" разом із цією
постановою в газетах "Голос України" та "Урядовий Кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 11 серпня 2007 року N 87
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України Блоку
"НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний
Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед,
Україно!", Народний Рух України, Українська
Народна Партія, Українська республіканська партія
"Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз,
Європейська партія України, Громадянська партія
"ПОРА", Партія захисників Вітчизни на
позачергових виборах народних депутатів
України 30 вересня 2007 року
{ Назва додатку із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії N 242 ( v0242359-07 ) від
28.08.2007, N 307 ( v0307359-07 ) від 04.09.2007 }

Луценко Юрій Віталійович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 1;
Кириленко В'ячеслав Анатолійович, 1968 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 2;
Яценюк Арсеній Петрович, 1974 року народження, безпартійний,
освіта вища, Міністр закордонних справ України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 3;
Гриценко Анатолій Степанович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, Міністр оборони України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 4;
Катеринчук Микола Дмитрович, 1967 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 5;
Герасим'юк Ольга Володимирівна, 1958 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 6;
Павленко Юрій Олексійович, 1975 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Житомирської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 7;
Ляпіна Ксенія Михайлівна, 1964 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник аналітичної
групи громадської організації "Інститут конкурентного
суспільства", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 8;
Князевич Руслан Петрович, 1974 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 9;
Ар'єв Володимир Ігорович, 1975 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор ТОВ "Студія "Зміна", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 10;
Тарасюк Борис Іванович, 1949 року народження, Голова
Народного Руху України, освіта вища, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 11;
Григорович Лілія Степанівна, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 12;
Омельченко Олександр Олександрович, 1938 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент громадської організації "Клуб
голів громад України", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 13;
Оніщук Микола Васильович, 1957 року народження, освіта вища,
перший заступник голови Союзу юристів України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 14;
Вакарчук Святослав Іванович, 1975 року народження,
безпартійний, освіта вища, музикант ТОВ "Суперсиметрія", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 15;
Костенко Юрій Іванович, 1951 року народження, освіта вища,
Голова Української Народної Партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 16;
Сподаренко Іван Васильович, 1931 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 17;
Оробець Леся Юріївна, 1982 року народження, безпартійна,
освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 18;
Геращенко Ірина Володимирівна, 1971 року народження,
безпартійна, освіта вища, президент інформаційного агентства
"УНІАН", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 19;
Ключковський Юрій Богданович, 1949 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 20;
Жванія Давид Важаєвич, 1967 року народження, безпартійний,
освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 21;
Матвієнко Анатолій Сергійович, 1953 року народження, голова
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
президент Інституту відкритої політики, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 22;
Плющ Іван Степанович, 1941 року народження, безпартійний,
освіта вища, Секретар Ради національної безпеки і оборони України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 23;
Єхануров Юрій Іванович, 1948 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, президент Інституту
конкурентного суспільства, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 24;
Стретович Володимир Миколайович, 1958 року народження, голова
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
Куйбіда Василь Степанович, 1958 року народження, освіта вища,
заступник Голови Народного Руху України, проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 26;
Джемілєв Мустафа, 1943 року народження, безпартійний, освіта
незакінчена вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 27;
Стельмах Володимир Семенович, 1939 року народження,
безпартійний, освіта вища, Голова Національного банку України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 28;
Стецьків Тарас Степанович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 29;
Заєць Іван Олександрович, 1952 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 30;
Каськів Владислав Володимирович, 1973 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, голова правління
громадської організації "Інститут політичного розвитку", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 31;
Поляченко Володимир Аврумович, 1938 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 32;
Шемчук Віктор Вікторович, 1970 року народження, безпартійний,
освіта вища, заступник Генерального прокурора України - прокурор
Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 33;
Гуменюк Олег Іванович, 1970 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник центрального
виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 34;
Полянчич Михайло Михайлович, 1958 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 35;
Зварич Роман Михайлович, 1953 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 36;
Доній Олександр Сергійович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент громадської організації
"Центр досліджень політичних цінностей", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 37;
Коваль Вячеслав Станіславович, 1945 року народження,
заступник голови Народного Руху України, освіта вища, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 38;
Ющенко Петро Андрійович, 1946 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 39;
Кріль Ігор Іванович, 1961 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Мукачеве Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 40;
Москаль Геннадій Генадійович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент юридичної компанії
"Правозахист", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 41;
Слободян Олександр В'ячеславович, 1956 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 42;
Мойсик Володимир Романович, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 43;
Білозір Оксана Володимирівна, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, професор кафедри
естрадного співу Київського національного університету культури і
мистецтв, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 44;
Новіков Олег Володимирович, 1967 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, заступник
директора ТОВ "Охоронна компанія "Варяг", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 45;
Стойко Іван Михайлович, 1961 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, голова Тернопільської обласної
державної адміністрації, проживає в місті Тернополі, включений до
виборчого списку під N 46;
В'язівський Володимир Михайлович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Червоноград Львівської області, включений до
виборчого списку під N 47;
Мартиненко Микола Володимирович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 48;
Лук'янова Катерина Євгеніївна, 1969 року народження,
заступник Голови політичної партії "Вперед, Україно!", освіта
вища, приватний підприємець, проживає в місті Вінниці, включена до
виборчого списку під N 49;
Клименко Олександр Іванович, 1965 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, фінансовий директор ТОВ
"Лізинг-Центр", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 50;
Шкутяк Зіновій Васильович, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 51;
Кучеренко Олексій Юрійович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Київської обласної організації партії Народний Союз "Наша
Україна", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 52;
Стець Юрій Ярославович, 1975 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний продюсер ПП у формі ТОВ
"Телерадіокомпанія" НБМ", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 53;
Ткач Роман Володимирович, 1962 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Івано-Франківської
обласної державної адміністрації, проживає в селі Ямниця
Тисменицького району Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 54;
Довгий Станіслав Олексійович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 55;
Тополов Віктор Семенович, 1945 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 56;
Куликов Кирило Борисович, 1969 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 57;
Кармазін Юрій Анатолійович, 1957 року народження, член Партії
захисників Вітчизни, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 58;
Третьяков Олександр Юрійович, 1970 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 59;
Петьовка Василь Васильович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, Мукачівський міський
голова, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений
до виборчого списку під N 60;
Бут Юрій Анатолійович, 1967 року народження, безпартійний,
освіта вища, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Київського
національного університету культури і мистецтв, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 61;
Давиденко Андрій Анатолійович, 1976 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, радник керівника
Державного управління справами, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 62;
Аржевітін Станіслав Михайлович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 63;
Карпук Володимир Георгійович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 64;
Марущенко Володимир Станіславович, 1967 року народження,
заступник Голови Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта
вища, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 65;
Бондар Олександр Миколайович, 1955 року народження, заступник
Голови Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 66;
Жебрівський Павло Іванович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 67;
Палиця Ігор Петрович, 1972 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова правління ВАТ "Укрнафта", проживає в
місті Яремча Івано-Франківської області, включений до виборчого
списку під N 68;
Харовський Сергій Юрійович, 1962 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, у розпорядженні
кадрів Міністерства внутрішніх справ України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 69;
Чорноволенко Олександр Віленович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Київської міської
організації Народний Рух України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 70;
Борисов Валерій Дмитрович, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 71;
Кульчинський Микола Георгійович, 1947 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, редактор газети "Наше
слово", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 72;
Гримчак Юрій Миколайович, 1965 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку
під N 73;
Джоджик Ярослав Іванович, 1960 року народження, заступник
Голови Української Народної Партії, освіта вища, радник голови
правління ТОВ "Галтрейд", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 74;
Шандра Володимир Миколайович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління
громадської організації "Інститут соціально-економічного
розвитку", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 75;
Зейналов Едуард Джангірович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під
N 76;
Василенко Сергій Володимирович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 77;
Кендзьор Ярослав Михайлович, 1941 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 78;
Круць Микола Федорович, 1952 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 79;
Парубій Андрій Володимирович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник голови
Львівської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 80;
Бобильов Олександр Фадійович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, у розпорядженні Міністерств внутрішніх
справ України на посаді начальника управління МВС України,
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 81;
Матчук Віктор Йосипович, 1959 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Рівненської обласної
державної адміністрації, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 82;
Талишев Євген Іванович, 1952 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "УкрДонбасПром", проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 83;
Лановий Володимир Тимофійович, 1952 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, президент Центру
ринкових реформ, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 84;
Луценко Сергій Віталійович, 1960 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, радник голови
правління ВАТ "Здолбунівський завод нестандартного обладнання",
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 85;
Загрева Борис Юхимович, 1963 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, заступник голови ради
Волинської обласної ради, проживає в місті Луцьку, включений до
виборчого списку під N 86;
Ющенко Ярослав Петрович, 1980 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови Харківської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 87;
Король Віктор Миколайович, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Годилів Сторожинецького району Чернівецької
області, включений до виборчого списку під N 88;
Лук'янова Наталія Леонідівна, 1970 року народження,
безпартійна, освіта вища, заступник директора благодійного фонду
"Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 89;
Рибчич Ілля Йосипович, 1949 року народження, безпартійний,
освіта вища, член наглядової ради "Укргазпромбанк", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 90;
Гірник Євген Олексійович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 91;
Королькова Валентина Семенівна, 1966 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Вінницької обласної організації Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в смт Глибока
Чернівецької області, включена до виборчого списку під N 92;
Богдан Андрій Йосипович, 1976 року народження, безпартійний,
освіта вища, адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання
"Адвокатська фірма "Юридичні радники", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 93;
Хмара Степан Ілліч, 1937 року народження, освіта вища, член
Української Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 94;
Обушний Олег Олексійович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови ради
Чернігівської обласної ради, проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 95;
Прокопович Наталія Володимирівна, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 96;
Піковський Ігор Олександрович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ
"Промзв'язок", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 97;
Яковина Микола Михайлович, 1957 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 98;
Ковач Микола Миколайович, 1967 року народження, безпартійний,
освіта вища, викладач Закарпатсько-Угорського інституту
ім. Ференца Ракоці II, проживає в селі Сюрте Ужгородського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 99;
Поліщук Микола Єфремович, 1944 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, завідувач кафедри
нейрохірургії Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 100;
Друль Орест Романович, 1960 року народження, безпартійний,
освіта вища, стратегічний директор Центру муніципального розвитку,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 101;
Чубаров Рефат Абдурахманович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 102;
Скрипник Ганна Аркадіївна, 1949 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, директор Інституту
мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 103;
Бойко Юрій Анатолійович, 1961 року народження, безпартійний,
освіта вища, протоієрей, настоятель Парафії Святих великомучеників
Бориса і Гліба, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 104;
Мусевич Наталія Павлівна, 1970 року народження, безпартійна,
освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 105;
Сташевський Станіслав Телісфорович, 1943 року народження,
член Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 106;
Алієв Бурзу Хангулу огли, 1965 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор ТОВ "ЕКМІ-ЕКСІМ", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 107;
Барна Степан Степанович, 1979 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова громадської організації
"Молодіжний Союз Наша Україна", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 108;
Кобилянська Віра Григорівна, 1953 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, начальник
медичної частини Рівненського будинку дитини, проживає в
місті Рівному, включена до виборчого списку під N 109;
Богашева Наталія Владиславівна, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Ірпінь Київської області, включена до виборчого
списку під N 110;
Крошко Ірина Валеріївна, 1958 року народження, безпартійна,
освіта вища, голова громадської організації "Український конгрес
інвалідів", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 111;
Павліченко Віктор Васильович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Черкаської обласної ради, проживає в місті Золотоноша
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 112;
Смик Олександр Іванович, 1957 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Кременець Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 113;
Королюк Валентин Анатолійович, 1963 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, перший заступник голови
Рівненської обласної ради, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 114;
Левченко Катерина Борисівна, 1966 року народження,
безпартійна, освіта вища, президент Міжнародного жіночого
правозахисного центру "Ла Страда-Україна", проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 115;
Бабій Ольга Михайлівна, 1955 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина", проживає в
місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 116;
Боршош Іван Семенович, 1975 року народження, член політичної
партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 117;
Бакуменко Олександр Борисович, 1959 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова ради
директорів Асоціації "Союз птахівників України", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 118;
Довгий Тарас Олексійович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 119;
Омельченко Олександр Олександрович, 1968 року народження,
член Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 120;
Подгорна Вікторія Валентинівна, 1969 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 121;
Костинюк Богдан Іванович, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає
в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під
N 122;
Шкляр Володимир Борисович, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Клепініно Красногвардійського району Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 123;
Андрієвський Дмитро Йосипович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, президент концерну
"Київпідземшляхбуд", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 124;
Грималюк Тарас Володимирович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, креативний директор ТОВ "Мистецьке
агентство "Арт Велес", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 125;
Коваль Михайло Васильович, 1969 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Приватбізнес", проживає в селі Запитів Кам'янко-Бузького району
Львівської області, включений до виборчого списку під N 126;
Усаченко Лариса Михайлівна, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник Глави
Секретаріату Президента України, проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 127;
Слободяник Василь Дмитрович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 129;
Клюс Ігор Петрович, 1943 року народження, член Народного Руху
України, освіта вища, доцент кафедри фізики Хмельницького
національного університету, проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 130;
Близнюк Іван Федорович, 1958 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник голови
Полтавської обласної державної адміністрації, проживає в
селі Велика Круча Пирятинського району Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 131;
Шевляк Ілля Миколайович, 1975 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, директор з програмної
діяльності Всеукраїнської громадської організації "Центр -
розвиток демократії", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 132;
Штурхецький Сергій Володимирович, 1977 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, заступник
головного редактора ПП "Рівне Вечірнє", проживає в смт Млинів
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 133;
Бичков Сергій Анатолійович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 134;
Клименко Антон Вікторович, 1978 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
ТОВ "Група компаній Анталекс", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 135;
Козаченко Олексій Олексійович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 136;
Черевко Олександр Володимирович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, редактор відділу соціального розвитку і
права ПП "Загальнополітичне видання "Сільські вісті", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 137;
Соколовський Богдан Іванович, 1954 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, радник з питань
зовнішньої політики Секретаріату Президента України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 138;
Алексеєв Сергій Віталійович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор ТОВ
"Торгово-експортна компанія", проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 139;
Манчуленко Георгій Манолійович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 140;
Резунік Юрій Анатолійович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 141;
Довбенко Михайло Володимирович, 1954 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, директор
Інституту відкритої політики, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 142;
Чечель Микола Йосипович, 1946 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник - голова
центрального правління ВО "За помісну Україну", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 143;
Кустова Світлана Миколаївна, 1971 року народження,
безпартійна, освіта вища, юрисконсульт ТОВ "Адвокатська компанія
"Моор і Кросондрович", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 145;
Діденко Юрій Володимирович, 1959 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Миколаївської обласної
організації НРУ, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 146;
Лесюк Ярослав Васильович, 1952 року народження, безпартійний,
освіта вища, радник Президента України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 147;
Ропотенко Олександр Ярославович, 1953 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 148;
Куровський Станіслав Євгенович, 1956 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, військовий
пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 149;
Болюк Зінаїда Андріївна, 1956 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, начальник управління
освіти і науки Івано-Франківської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Рогатин Івано-Франківської
області, включена до виборчого списку під N 150;
Третьяков Валерій Михайлович, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 151;
Ульянченко Олександр Іванович, 1970 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник керівника
регіонального департаменту - керівник управління
організаційно-технічного забезпечення Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 152;
Семенов Володимир Григорович, 1970 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку
під N 153;
Сушко Роман Васильович, 1950 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, керівник апарату Центрального проводу
НРУ, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, включений
до виборчого списку під N 154;
Туманик Андрій Анатолійович, 1961 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Миколаївської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 155;
Буца Богдан Еманоїлович, 1960 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 156;
Мороз Сергій Володимирович, 1967 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта середня спеціальна,
директор ПП "ДжіВіЕс", проживає в місті Житомирі, включений до
виборчого списку під N 157;
Дубас Богдан Йосипович, 1957 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
секретаріату центральної контрольно-ревізійної комісії
Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 158;
Жданов Ігор Олександрович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша
Україна", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 159;
Зубко Юрій Петрович, 1967 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, виконуючий обов'язки президента
Фонду підтримки молодіжних демократичних ініціатив, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 160;
Бруневич Віталій Ілліч, 1972 року народження, член політичної
партії "Вперед, Україно!", освіта базова вища, приватний
підприємець, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого
списку під N 161;
Бартків Василь Павлович, 1967 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 162;
Лосюк Лариса Володимирівна, 1959 року народження, член Партії
захисників Вітчизни, освіта вища, директор по зв'язках з
громадськістю і персоналом Партії захисників Вітчизни, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 163;
Бабій Микола В'ячеславович, 1972 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта базова вища,
приватний підприємець, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 165;
Кудлай Алла Петрівна, 1954 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, солістка Національної радіокомпанії
України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 166;
Прокопів Василь Михайлович, 1952 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Калуської
районної ради, проживає в селі Завій Калуського району
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 168;
Правдивець Володимир Іванович, 1961 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Бахчисарай Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 169;
Анушкевичус Віктор Андрюсович, 1962 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, Івано-Франківський
міський голова, проживає в місті Івано-Франківську, включений до
виборчого списку під N 170;
Шевченко Василь Васильович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 171;
Мандюк Олег Семенович, 1960 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова наглядової ради ТзОВ
"Віденська кав'ярня", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 172;
Толстоватенко Аліна Олександрівна, 1983 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, кореспондент
ТОВ "Грані", проживає в місті Антрацит Луганської області,
включена до виборчого списку під N 173;
Комісаренко Сергій Васильович, 1943 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
академік-секретар Президії НАН України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 174;
Петровський Володимир Михайлович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Бережанської районної державної адміністрації, проживає в
селі Саранчуки Бережанського району Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 175;
Жулинський Микола Григорович, 1940 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник Президента
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 176;
Пустовгар Олег Миколайович, 1973 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, начальник управління
інформації та зв'язків з громадськістю Полтавської обласної
державної адміністрації, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 178;
Гуцуляк Тодор Тодорович, 1960 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови Чернівецької
обласної ради, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого
списку під N 179;
Вегеш Микола Миколайович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, ректор Ужгородського
національного університету, проживає в місті Ужгороді, включений
до виборчого списку під N 180;
Бурназакін Сергій Федорович, 1965 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, начальник
служби внутрішньої безпеки ВАТ " Миколаївська ТЕЦ", проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 181;
Жуковський Анатолій Петрович, 1959 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Рівненської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 182;
Гайдамака Анатолій Васильович, 1939 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, головний художник
Музею Великої Вітчизняної війни, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 183;
Козлов Валерій Андрійович, 1946 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, військовий
пенсіонер, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 185;
Ворона Анатолій Микитович, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник Вінницького
міського голови, проживає в селі Вінницькі Хутори Вінницького
району Вінницької області, включений до виборчого списку під
N 187;
Квурт Володимир Леонідович, 1967 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, секретар Львівської
міської ради, проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 188;
Зубарєва Марія Анатоліївна, 1970 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 189;
Щіпковський Геннадій Павлович, 1944 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Одеської обласної
організації Національної спілки письменників України, проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 190;
Барнацький Павло Степанович, 1953 року народження, член
Партії захисників Вітчизни, освіта вища, головний консультант
Комітету з питань правової політики Верховної Ради України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 191;
Усик Анатолій Сергійович, 1960 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, директор ТОВ
НВФ "Сотек", проживає в місті Рівному, включений до виборчого
списку під N 193;
Баландюк Микола Степанович, 1947 року народження, освіта
вища, керівник секретаріату Української республіканської партії
"Собор", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 194;
Рубан Юрій Григорович, 1958 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор Національного
інституту стратегічних досліджень, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 195;
Малькін Валерій Павлович, 1955 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Хмельницької обласної державної адміністрації, проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 196;
Гарагуц Олена Олександрівна, 1974 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта середня, директор -
головний редактор ПП "Авеню", проживає в місті Дніпропетровську,
включена до виборчого списку під N 197;
Омельчук Костянтин Миколайович, 1959 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Городок Хмельницької області, включений до
виборчого списку під N 198;
Фещенко Анатолій Євгенович, 1950 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор Житомирської
обласної дирекції "Райффайзен-Банк Аваль", проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 199;
Ледовських Олена Володимирівна, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Київського місцевого осередку партії Народний Союз "Наша
Україна", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 200;
Лукіна Юлія Михайлівна, 1959 року народження, член політичної
партії "Вперед, Україно!", освіта вища, головний редактор газети
"Міліцейський кур'єр", проживає в місті Львові, включена до
виборчого списку під N 201;
Банада Володимир В'ячеславович, 1953 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови Волинської
обласної ради, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 202;
Медвідь Анатолій Петрович, 1964 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник Глави
Секретаріату Президента України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 203;
Ворона Петро Васильович, 1967 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови Полтавської
обласної ради, проживає в селі Денисівна Оржицького району
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 204;
Нищук Євген Миколайович, 1971 року народження, безпартійний,
освіта вища, актор Незалежної професійної діяльності, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 205;
Хобта Лариса Юріївна, 1963 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова ревізійної комісії
державного підприємства "Завод будівельних конструкцій", проживає
в смт Глеваха Васильківського району Київської області, включена
до виборчого списку під N 206;
Городній Максим Аркадійович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова наглядової
ради ВАТ "Облтеплокомуненерго", проживає в місті Чернігові,
включений до виборчого списку під N 207;
Кияновський Артем Олександрович, 1969 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор Херсонської
школи гуманітарної праці, проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 208;
Горбачевський Олег Васильович, 1960 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, директор ТОВ
НВП "Атлас", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 209;
Ступак Володимир Федорович, 1961 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під
N 210;
Максімов Сергій Миколайович, 1973 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління ЗАТ
"Інно-ТЕК", проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 211;
Ісаєв Костянтин Анатолійович, 1975 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 213;
Крулько Іван Іванович, 1981 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, заступник завідуючого секретаріатом
депутатської фракції "Наша Україна", проживає в місті Бровари
Київської області, включений до виборчого списку під N 214;
Макул Леонід Якович, 1958 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, головний профконсультант ТОВ
"Спецавтотехніка-М", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 216;
Буданцев Роман Петрович, 1974 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, директор
авторинку підприємства "Кооперативний ринок" ОСС, проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 217;
Стельмах Микола Іванович, 1961 року народження, освіта вища,
голова Київського обласної організації Української Народної
Партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 218;
Стахурський Олександр Дмитрович, 1950 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління ВАТ
"АЗМОЛ", проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включений
до виборчого списку під N 220;
Шумак Олександр Іванович, 1961 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта середня спеціальна,
заступник генерального директора ТОВ "Паливно-енергетична компанія
"Укртрансенерго", проживає в місті Мелітополь Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 221;
Пітко Ярослав Михайлович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови Львівської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 222;
Гноєвий Віктор Григорович, 1956 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова фермерського
господарства "Славутич", проживає в селі Балівка
Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 223;
Кічий Сергій Іванович, 1974 року народження, член політичної
партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 225;
Болєщук Володимир Михайлович, 1974 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, голова Тернопільської
районної державної адміністрації, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 226;
Прохоренко Юрій Іванович, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор приватного
підприємства "Темп", проживає в місті Севастополі, включений до
виборчого списку під N 227;
Алексєєнко Роман Вікторович, 1974 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Стаханов Луганської області, включений до
виборчого списку під N 228;
Білінська Ольга Миколаївна, 1979 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, спеціаліст зі
збуту ТОВ "Економічна Медіа Група", прожіває в
місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 229;
Кожевніков Геннадій Геннадійович, 1962 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
начальник Волинського обласного управління у справах захисту
споживачів Державного комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики, проживає в місті Луцьку,
включений до виборчого списку під N 230;
Зікєєв Сергій Євгенович, 1952 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 231;
Сиротенко Сергій Володимирович, 1973 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник служби
Голови партії Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 232;
Матіїв Роман Іванович, 1967 року народження, член політичної
партії "Вперед, Україно!", освіта вища, завідувач сектора по
зв'язках із ЗМІ та громадськістю Калуської районної державної
адміністрації, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 233;
Палійчук Микола Васильович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, Яремчанський міський
голова, проживає в смт Ворохта міста Яремча Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 234;
Стефанишин Ігор Богданович, 1956 року народження, освіта
вища, керівник виконавчого комітету Львівської обласної
організації Центрального виконавчого комітету Народного Союзу
"Наша Україна", проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 235;
Мандзій Петро Васильович, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління ВАТ
"Овочторг", проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 236;
Шабала Сергій Михайлович, 1982 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, студент
Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій
та праці., проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 237;
Вихрущ Анатолій Володимирович, 1955 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник голови
Тернопільської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 238;
Русу Лівіу Іванович, 1976 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови Глибоцької
районної державної адміністрації, проживає в селі Опришени
Глибоцького району Чернівецької області, включений до виборчого
списку під N 239;
Кушілка Василь Васильович, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Тячівської
районної ради, проживає в селі Терново Тячівського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 240;
Костюченко Володимир Олександрович, 1951 року народження,
член політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, начальник
управління праці та соціального захисту населення Смілянського
міського виконавчого комітету, проживає в місті Сміла Черкаської
області, включений до виборчого списку під N 241;
Шевченко Віталій Федорович, 1954 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, Голова Національної Ради
України з питань телебачення і радіомовлення, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 242;
Павлюк Віктор Ігорович, 1957 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник голови
Чернівецької обласної державної адміністрації, проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 243;
Лютий Михайло Федорович, 1955 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник управління
Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 244;
Свириденко Сергій Михайлович, 1966 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 245;
Пилунський Леонід Петрович, 1947 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова представництва
Державного комітету України з питань регуляторної політики та
підприємництва в Автономній Республіці Крим, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 246;
Буліга Микола Миколайович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Волинської обласної організації Народного Союзу "Наша
Україна", проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку
під N 247;
Бойко Олег Васильович, 1971 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, заступник генерального
директора ТОВ "Адвокатська компанія "Моор і Кросондович", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 250;
Даценко Леонід Миколайович, 1963 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, голова обласної
організації Управи Черкаської обласної організації Української
Народної Партії, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого
списку під N 251;
Прошкін Віктор Миколайович, 1972 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Бровари Київської області, включений до виборчого
списку під N 253;
Мечева Олександра Володимирівна, 1955 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища, перший
заступник начальника Головного управління у справах молоді та
спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку
під N 254;
Мельничук Микола Степанович, 1953 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, Старокостянтинівський
міський голова, проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької
області, включений до виборчого списку під N 255;
Галецький Геннадій Болеславович, 1969 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови -
керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 256;
Гуржов Сергій Валерійович, 1977 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку
під N 257;
Капленко Валерій Ілліч, 1953 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
сільськогосподарського товариства "Воскобійники", проживає в селі
Воскобійники Шишацького району Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 260;
Калінін Ігор Володимирович, 1954 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, голова Херсонської
обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 261;
Глухівський Лев Йосипович, 1942 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, перший заступник директора
Українського інституту промислової власності, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 262;
Шкарабура Микола Григорович, 1952 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
Черкаського міського голови, проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 263;
Фіщук Андрій Вікторович, 1978 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, завідувач відділу в
регіональній філії Національного інституту стратегічних
досліджень, проживає в місті Макіївка Донецької області, включений
до виборчого списку під N 264;
Антип Петро Іванович, 1959 року народження, член Європейської
партії України, освіта середня спеціальна, генеральний директор
ТОВ "Художньо-будівельний комбінат "Візантія", проживає в
місті Горлівка Донецької області, включений до виборчого списку
під N 265;
Ширко Юрій Володимирович, 1958 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 266;
Толмачов Валерій Петрович, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Ніжинської міської організації партії Народний Союз "Наша
Україна", проживає в місті Ніжин Чернігівської області, включений
до виборчого списку під N 268;
Савченко Віктор Петрович, 1952 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, пенсіонер,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 269;
Кравчук Василь Васильович, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає
в місті Коростишів Житомирської області, включений до виборчого
списку під N 270;
Ревенко Анатолій Дмитрович, 1952 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, проживає
в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 271;
Нижник Руслан Юрійович, 1964 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор
інвестиційно-консалтингової компанії "Рутенія Вест", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 272;
Філінський Геннадій Володимирович, 1961 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 273;
Пендерецький Федір Ілліч, 1957 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, директор гімназії N 1
міста Житомира, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 274;
Танцюра Дмитро Миколайович, 1978 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 276;
Шаповалов Олег Володимирович, 1963 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник голови Харківської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 278;
Котвіцький Ігор Олександрович, 1970 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, член спостережної
ради, віце-президент акціонерного товариства "Інвестор", проживає
в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 279;
Бекетов Назар Олександрович, 1983 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Бендери Стрийського району Львівської області,
включений до виборчого списку під N 281;
Бачин Олександр Васильович, 1956 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор
сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю
ім. Мічуріна, проживає в селі Новокостянтинівка Братського району
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 282;
Березовський Юрій Петрович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю
"Дружба", проживає в селі Піскошине Веселівського району
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 283;
Євтушенко Лідія Григорівна, 1960 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, слухач Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включена до
виборчого списку під N 284;
Шебанова Світлана Вячеславівна, 1981 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, юрист
приватного підприємства "Імперіал", проживає в місті Харкові,
включена до виборчого списку під N 285;
Сиченко Віктор Володимирович, 1974 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, начальник Головного
управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 286;
Лук'яненко Сергій Васильович, 1956 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта незакінчена вища, радник
Глави Секретаріату Президента України, проживає в місті Красний
Луч Луганської області, включений до виборчого списку під N 287;
Базів Дмитро Петрович, 1976 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Севастопольської міської державної адміністрації, проживає в
місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 288;
Потикун Юрій Павлович, 1968 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, економічний радник
голови Харківської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 289;
Тодійчук Олександр Сергійович, 1953 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, експерт з енергетики в
програмі ЄС і О АТЕ; координатор у сфері енергетики, викладач
кафедри енергетики Міжнародного інституту менеджменту, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 290;
Тітлавчук Софія Юріївна, 1944 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор приватного
підприємства виробничо-торговельної фірми "Луганчанка", проживає в
смт Станично-Луганське Луганської області, включена до виборчого
списку під N 291;
Гриньов Климент Володимирович, 1982 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Донецької обласної організації Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Дружківка Донецької області, включений до виборчого списку
під N 292;
Василюк Віктор Борисович, 1966 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, адвокат приватної
адвокатської діяльності, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 293;
Громовський Юрій Дмитрович, 1953 року народження, член
Народного Руху України, освіта середня, тимчасово не працює,
проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під
N 294;
Муха Вікторія В'ячеславівна, 1980 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник відділу
Центрального виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна",
проживає в селищі Соколівське Кіровоградського району
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 295;
Беляшова Ганна Павлівна, 1952 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник керуючого справами
Івано-Франківської обласної ради, проживає в
місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 296;
Доміндяк Богдан Дарійович, 1957 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, пенсіонер,
проживає в місті Сколе Львівської області, включений до виборчого
списку під N 297;
Блощаневич Сергій Михайлович, 1951 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, директор з питань
персоналу ЗАТ "Оболонь", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 298;
Паска Олег Володимирович, 1970 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова
Перемишлянської районної державної адміністрації, проживає в
смт Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області,
включений до виборчого списку під N 299;
Чубатий Володимир Євгенович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, начальник відділу
Тернопільської обласної ради, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 300;
Вовк Анна Валентинівна, 1984 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник сектора Центрального
виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 301;
Панько Дмитро Володимирович, 1973 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Краматорськ Донецької області, включений
до виборчого списку під N 302;
Петренко Дмитро Григорович, 1969 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 303;
Шевчук Іван Васильович, 1959 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління Вашківецького
сільського споживчого товариства, проживає в місті Вашківці
Вижницького району Чернівецької області, включений до виборчого
списку під N 304;
Москаленко Микола Андрійович, 1950 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, генеральний директор
Київського державного підприємства "Ізумруд", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 305;
Гороховська Галина Романівна, 1959 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління,
директор ВАТ Мукачівська трикотажна фабрика "Мрія", проживає в
місті Мукачеве Закарпатської області, включена до виборчого списку
під N 306;
Таран Сергій Вікторович, 1969 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, провідний експерт
громадської організації "Інститут масової Інформації", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 307;
Корогода Вадим Васильович, 1968 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта незакінчена вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 308;
Ковязін Дмитро Вікторович, 1983 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Луганську, включений до виборчого
списку під N 309;
Соловей Сергій Андрійович, 1966 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, керівник апарату
Полтавської обласної державної адміністрації, проживає в
селі Тахтаулове Полтавського району Полтавської області, включений
до виборчого списку під N 310;
Васильчук Сергій Миколайович, 1968 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник
Рівненського міського голови, проживає в місті Рівному, включений
до виборчого списку під N 311;
Самойленко Юрій Іванович, 1949 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, кадровий резерв
Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 312;
Ільїн Едуард Миколайович, 1968 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Стаханов Луганської
області, включений до виборчого списку під N 313;
Зубар Володимир Володимирович, 1966 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, Золочівський міський голова,
проживає в місті Золочів Тернопільської області, включений до
виборчого списку під N 314;
Чернецький Олег Станіславович, 1967 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 315;
Коровій Валерій Вікторович, 1964 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Вінницької обласної державної адміністрації, проживає в
смт Стрижака Вінницької області, включений до виборчого списку під
N 316;
Нестеренко Олексій Геннадійович, 1981 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 317;
Борисенко Зоя Миколаївна, 1949 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, завідувач кафедри
конкурентної політики та інноваційного розвитку Університету
економіки та права "КРОК", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 318;
Кирбят'єв Олександр Львович, 1957 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, редактор газети
"Закон і право", проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 321;
Кобець Ольга Семенівна, 1948 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
шеф-редактор журналу "Жіночий світ", проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 322;
Побережний Анатолій Іванович, 1956 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
начальника управління охорони здоров'я Хмельницької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Ізяслав Хмельницької
області, включений до виборчого списку під N 323;
Іванюк Микола Олексійович, 1953 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова
Новоград-Волинської районної державної адміністрації, проживає в
місті Новоград-Волинський Волинської області, включений до
виборчого списку під N 324;
Постовітенко Анатолій Антонович, 1949 року народження, член
Партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, заступник
генерального директора, директор ТОВ "Ізотерм", Інститут
технологічних проблем, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 325;
Білолюбська Катерина Григорівна, 1945 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
місті Сумах, включена до виборчого списку під N 326;
Євтушенко Сергій Анатолійович, 1975 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, виконавчий директор
громадської організації "Інститут Євроатлантичного
співробітництва", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 327;
Білич Віктор Олександрович, 1964 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник керівника
комунального підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 328;
Висоцький Сергій Васильович, 1975 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в смт Петрове Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 329;
Козак Богдан Романович, 1967 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Торговельно-виробнича компанія "Львівхолод", проживає в
селі Малехів Жовківського району Львівської області, включений до
виборчого списку під N 330;
Каретко Володимир Олександрович, 1970 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник дирекції
Національного інституту стратегічних досліджень, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 331;
Білоус Геннадій Петрович, 1958 року народження, член Партії
захисників Вітчизни, освіта вища, голова Вінницької обласної
організації Партії захисників Вітчизни, проживає в
місті Могилів-Подільський Вінницької області, включений до
виборчого списку під N 332;
Боберський Володимир Васильович, 1965 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Полтавської обласної організації Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в місті Полтаві,
включений до виборчого списку під N 334;
Годований Руслан Миколайович, 1979 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Житомирської обласної організації Центрального
виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 336;
Нікітов Сергій Георгійович, 1955 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта базова вища, керуючий
справами Конотопської районної ради, проживає в селі Заводське
Конотопського району Сумської області, включений до виборчого
списку під N 337;
Прокопечко Людмила Ярославівна, 1958 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Комінтернівської
районної державної адміністрації, проживає в місті Южне Одеської
області, включена до виборчого списку під N 338;
Козик Олександр Дмитрович, 1966 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, комерційний директор
ТОВ "Оптима", проживає в місті Прилуки Чернігівської області,
включений до виборчого списку під N 340;
Гладій Олександр Іванович, 1981 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, директор приватного
підприємства "Іва-Транс", проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 341;
Дончик Віталій Григорович, 1932 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, головний науковий
співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка Національної
академії наук України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 342;
Степанова Наталія Іванівна, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Білозерської районної організації Центрального
виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
смт Білозерка Херсонської області, включена до виборчого списку
під N 343;
Барвінок Ольга Іванівна, 1956 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, виконуюча обов'язки голови
Новомиргородської районної державної адміністрації, проживає в
місті Новомиргород Кіровоградської області, включена до виборчого
списку під N 344;
Закусило Володимир Володимирович, 1966 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта середня, заступник
директора приватного підприємства "ДжіВіЕс", проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 345;
Скорченко Анатолій Федорович, 1953 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник Міністра аграрної політики, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 346;
Лаврик Олександр Федорович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Сумської обласної державної адміністрації, проживає в місті Сумах,
включений до виборчого списку під N 347;
Черненко Олександр Валентинович, 1970 року народження, член
партії Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, голова
правління кредитної спілки "Християнська Фортеця", проживає в
місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 349;
Фісоченко Лариса Іванівна, 1950 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включена
до виборчого списку під N 350;
Мельник Валентин Григорович, 1941 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор ТОВ
"Аркадія", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку
під N 351;
Коваленко Алла Арестівна, 1948 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
акціонерного товариства закритого типу "Харківська бісквітна
фабрика", проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку
під N 352;
Живецький Віктор В'ячеславович, 1965 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, юрист приватного
підприємства "СВ-Вікторія", проживає в місті Мелітополь
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 353;
Діденко Дмитро Феофілович, 1971 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, голова Ульяновської
районної державної адміністрації Кіровоградської області, проживає
в місті Ульяновка Кіровоградської області, включений до виборчого
списку під N 354;
Сташук Віталій Филимонович, 1972 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Дарницької
районної в м. Києві державної адміністрації, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 355;
Романчук Микола Павлович, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
ВАТ Суднобудівний завод "Дамен-Шіпярдс Океан", проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 356;
Манжура Валентина Миколаївна, 1950 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник керівника
виконавчого комітету Запорізької обласної організації Народного
Союзу "Наша Україна", проживає в місті Запоріжжі, включена до
виборчого списку під N 358;
Шебанов Вадим Анатолійович, 1969 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, радник голови
Дніпропетровської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 359;
Куриляк Ігор Дмитрович, 1976 року народження, член Партії
Християнсько-Демократичний Союз, освіта вища, начальник
Коломийського відділення ІФФ АКБ "Мрія", проживає в місті Коломия
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 361;
Шабанов Олександр Петрович, 1960 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, начальник відділу Головного
управління освіти і науки, проживає в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 362;
Смиринська Наталя Яківна, 1955 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, старший викладач
Севастопольського національного технічного університету, проживає
в місті Севастополі, включена до виборчого списку під N 363;
Кіян Олександр Іванович, 1957 року народження, член
Європейської партії України, освіта середня, помічник директора
ТОВ "РПА "Бріск", проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 365;
Немчінов Олег Миколайович, 1977 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, виконавчий директор
асоціації "Будівельні Підприємства Львівщини", проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 366;
Рожнятовський Андрій Миколайович, 1968 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, директор Львівського
комунального підприємства "Зелений Львів", проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 367;
Печений Микола Миколайович, 1967 року народження, член Партії
захисників Вітчизни, освіта вища, заступник директора ТОВ "Саян",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 368;
Вахрамова Маргарита Володимирівна, 1956 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, заступник
директора державного підприємства "Одеса-медіа", проживає в
місті Одесі, включена до виборчого списку під N 369;
Толстенко Олег Анатолійович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова ради
засновників ТОВ "Торговий дім "Максим", проживає в місті Маріуполь
Донецької області, включений до виборчого списку під N 371;
Токаренко Юрій Мефодійович, 1972 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор, керівник
виконавчого комітету Народного Союзу "Наша Україна" в
Тернопільській області, ТОВ "Тернопільхлібпром", проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 372;
Волос Богдан Омелянович, 1949 року народження, безпартійний,
освіта вища, начальник головного управління охорони здоров'я
Харківської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 374;
Христинич Марія Іванівна, 1958 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник голови
Сокальської районної державної адміністрації, проживає в
місті Сокаль Львівської області, включена до виборчого списку під
N 376;
Сакіра Валерій Михайлович, 1952 року народження, член
"Європейської партії України", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сєвєродонецьк Луганської області, включений до
виборчого списку під N 377;
Возаловська Наталя Анатоліївна, 1963 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
заступник генерального директора обласного комунального
фармацевтичного підприємства "Херсоноблфармація", проживає в
місті Херсоні, включена до виборчого списку під N 378;
Шевчук Федір Назарович, 1963 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, начальник територіального
управління державної судової адміністрації в Тернопільській
області, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 379;
Андронік Олександр Васильович, 1968 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого
списку під N 381;
Вакарюк Володимир Михайлович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, начальник управління
Головдержслужби України у Чернівецькій області, проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 382;
Колібаба Анатолій Васильович, 1951 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Ужгородської
районної державної адміністрації, проживає в місті Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 383;
Дехтярчук Олександр Володимирович, 1971 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Дубенської
районної ради, проживає в місті Дубно Рівненської області,
включений до виборчого списку під N 384;
Гричанюк Віктор Миколайович, 1981 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, головний
спеціаліст сектора з питань внутрішньої політики, взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю апарату Хмільницької районної державної
адміністрації, проживає в місті Хмільник Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 385;
Шакун Сергій Вікторович, 1966 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, директор товариства "Таксі "ЛЮКС",
проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під
N 386;
Харлампович Адам Семенович, 1955 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Ратнівської
районної державної адміністрації, проживає в смт Ратне Волинської
області, включений до виборчого списку під N 387;
Ярема Ростислав Тарасович, 1962 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
приватного підприємства "Перші київські Курси іноземних мов",
проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 388;
Сокоринський Анатолій Васильович, 1948 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Солоне Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 390;
Гамрецький Іван Степанович, 1946 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, доцент Відкритого
міжнародного університету розвитку людини "Україна", проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 391;
Моісеєнко Віталій Володимирович, 1968 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 392;
Нижний Сергій Валерійович, 1980 року народження,
безпартійний, освіта вища, молодший партнер ТОВ "Адвокатська
компанія "Моор і Кросондович", проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 393;
Середюк Петро Леонтійович, 1956 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник директора
приватного підприємства "Секрет", проживає в місті Рівному,
включений до виборчого списку під N 394;
Крикунов Юрій Володимирович, 1966 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, перший заступник
голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 395;
Товарницька Любов Олександрівна, 1955 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Надбузьке Миколаївського району Миколаївської
області, включена до виборчого списку під N 397;
Пересунько Андрій Іванович, 1970 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ЗАТ
"Тарутинський сироробний завод", ТОВ "Болгарський сироробний
завод, ТОВ "Миколаївський сирзавод", проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 398;
Козак Петро Володимирович, 1979 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, директор ТОВ
"Хмельницьк-агроінвест", проживає в селі Іванківці Хмельницького
району Хмельницької області, включений до виборчого списку під
N 401;
Козира Ілля Савович, 1948 року народження, член Народного
Руху України, освіта вища, голова Бучацької районної державної
адміністрації, проживає в місті Бучач Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 402;
Гунчик Володимир Петрович, 1958 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова наглядової
ради ВАТ "Луцький автомобільний завод", проживає в місті Луцьку,
включений до виборчого списку під N 403;
Мельник Олександр Олексійович, 1963 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта середня спеціальна,
директор приватного підприємства Приватна телекомпанія "Візит",
проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 404;
Крюкова Наталія Анатоліївна, 1973 року народження, член
політичної партії "Вперед, Україно!", освіта вища, бухгалтер
Свердловського територіального центру соціальної допомоги
пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам, проживає в
місті Свердловськ Луганської області, включена до виборчого списку
під N 405;
Столярчук Володимир Арсентійович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Черкаської обласної організації Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 406;
Кічковський Михайло Михайлович, 1947 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Закарпатської
обласної ради, проживає в місті Чоп Ужгородського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 407;
Паладійчук Сергій Богданович, 1974 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Рівненської обласної організації Народного Союзу "Наша
Україна", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку
під N 408;
Кущовий Дмитро Олександрович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 410;
Лемешко Юрій Іванович, 1963 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова Ріпкінської районної
ради, проживає в смт Ріпки Чернігівської області, включений до
виборчого списку під N 411;
Микитин Ярослав Іванович, 1943 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, голова правління ВАТ
"Каховський завод електрозварювального устаткування", проживає в
місті Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку
під N 412;
Крутій Сергій Григорович, 1956 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, голова Житомирської
районної ради, проживає в селі Скоморохи Житомирського району
Житомирської області, включений до виборчого списку під N 413;
Гатченко Віталій Анатолійович, 1974 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник Сіверського
міського голови, проживає в місті Сіверськ Артемівського району
Донецької області, включений до виборчого списку під N 414;
Беззубов Олександр Миколайович, 1976 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, заступник керівника
виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації
Народного Союзу "Наша Україна", проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 415;
Мірошниченко Олексій Володимирович, 1974 року народження,
член Української Народної Партії, освіта вища, доцент кафедри
економіки і підприємництва Миколаївської філії Європейського
університету, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 416;
Ярема Віталій Григорович, 1963 року народження, безпартійний,
освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 417;
Крушельницький Ігор Євгенович, 1969 року народження, член
Української Народної Партії, освіта середня спеціальна, приватний
підприємець, проживає в місті Мелітополь Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 418;
Непоп В'ячеслав Іванович, 1966 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, директор комунального
підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 419;
Чорнолуцький Руслан Васильович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор ТОВ "Лекс-Юніон", проживає в
місті Балта Одеської області, включений до виборчого списку під
N 421;
Зайченко Олексій Григорович, 1959 року народження, член
Української республіканської партії "Собор", освіта вища,
начальник управління з питань внутрішньої політики Полтавської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Полтаві,
включений до виборчого списку під N 422;
Сколоздра Олег Зіновійович, 1964 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, головний механік ТОВ
"АББО", проживає в місті Іллічівськ Одеської області, включений до
виборчого списку під N 423;
Балута Ігор Миронович, 1970 року народження, член Народного
Союзу "Наша Україна", освіта вища, начальник головного управління
праці та соціального захисту населення Харківської обласної
державної адміністрації, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 424;
Левицький Віктор Казимирович, 1967 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, голова ради партнерів
ТОВ "Міжрегіональна юридична компанія", проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 425;
Погарський Ярослав Адамович, 1973 року народження, член
Громадянської партії "ПОРА", освіта вища, віце-президент
громадської організації "Асоціація українсько-японського
промислового співробітництва", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 427;
Султанов Тимур Ахмедович, 1955 року народження, член Партії
захисників Вітчизни, освіта вища, начальник управління
зовнішньоекономічних зв'язків Головної держфлотінспекції України,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 428;
Пасаман Микола Миколайович, 1955 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, представник у Волинській
області Національної ради України з питань телебачення та
радіомовлення, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 430;
Яловенко Віталій Олексійович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник начальника управління Служби
безпеки України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 433;
Скоропадська Тетяна Григорівна, 1957 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, керівник виконавчого
комітету Запорізької обласної організації Центрального виконавчого
комітету Народного Союзу "Наша Україна", проживає в
місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 434;
Сухотеплий Володимир Тимофійович, 1951 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, старший викладач,
заступник декана Дніпропетровського національного університету,
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 435;
Золотник Борис Андрійович, 1953 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, голова Золочівської районної
ради, проживає в місті Золочів Львівської області, включений до
виборчого списку під N 436;
Пихтіна Олена Миколаївна, 1977 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Горлівка Донецької області, включена до виборчого
списку під N 437;
Черепаха Олександр Леонідович, 1960 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Ужгороді, включений
до виборчого списку під N 438;
Котов Костянтин Олексійович, 1966 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 440;
Болденков Віктор Іванович, 1941 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, генеральний директор
спільного підприємства з іспанським інвестором "Інтерсплав",
проживає в місті Свердловськ Луганської області, включений до
виборчого списку під N 443;
Кіпень Володимир Порфирович, 1954 року народження, член
Народного Союзу "Наша Україна", освіта вища, доцент Донецького
національного університету, проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 444;
Ольховська Марина Валентинівна, 1978 року народження, член
Європейської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 445;
Хованський Євген Анатолійович, 1967 року народження, член
Народного Руху України, освіта вища, заступник генерального
директора державного підприємства "Красноармійськвугілля",
проживає в місті Димитрів Донецької області, включений до
виборчого списку під N 446;
Вуйко Богдан Іванович, 1955 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 447;
Кожин Борис Борисович, 1944 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, військовий пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 448.
Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ



вгору