Документ v0062359-16, поточна редакція — Прийняття від 29.02.2016

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2016 року № 62

Про запит на інформацію Свіслової О.А., зареєстрований у Центральній виборчій комісії 25 лютого 2016 року за № 21-17-2152

До Центральної виборчої комісії 25 лютого 2016 року надійшов запит на інформацію Свіслової О.А., поданий від імені ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ЄДНІСТЬ - ІНФОРМ" та датований тим самим днем за № 73/2502.

Вивчивши вказаний запит на інформацію, Центральна виборча комісія встановила.

Відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Комісія та її члени зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та іншими законами України.

За змістом частини першої статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон) запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Згідно з частиною третьою зазначеної статті запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Разом з тим, пунктом 3 частини п’ятої статті 19 Закону встановлено, що запит на інформацію має містити, зокрема, підпис за умови подання його в письмовій формі.

Проте вказаний запит на інформацію не містить підпису особи, яка його подала.

Пунктом 4 частини першої статті 22 Закону визначено, що розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо запитувачем не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону.

Таким чином, Центральна виборча комісія відзначає наявність підстав для відмови в задоволенні запиту на інформацію Свіслової О.А.

Відповідно до пункту 4 частини четвертої статті 22 Закону зазначаємо, що відмову в задоволенні запиту на інформацію може бути оскаржено запитувачем у порядку, передбаченому статтею 23 Закону.

Враховуючи викладене, згідно зі статтями 19, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Свісловій О.А. в задоволенні запиту на інформацію.

2. Копію цієї постанови надіслати Свісловій О.А. на вказані у запиті поштову та електронну адреси.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору