Документ v0043359-15, поточна редакція — Прийняття від 14.05.2015

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 14 травня 2015 року № 43

Про визнання обраним народним депутатом України Немировського А.В.

Верховна Рада України Постановою від 13 травня 2015 року № 391-VIII, що надійшла до Центральної виборчої комісії 13 травня 2015 року, достроково припинила повноваження народного депутата України Мірошника Андрія Миколайовича, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Розглянувши зазначену Постанову Верховної Ради України, Центральна виборча комісія встановила.

За змістом частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк не пізніш як на шостий день з дня отримання відповідного рішення Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у народні депутати України у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2014 року № 1149.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Немировський Андрій Валентинович, 1983 року народження, освіта вища, експерт з мототранспорту, ПП "Мостова", проживає в місті Дніпропетровську, безпартійний, включений до виборчого списку Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" під № 33.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Немировського А.В. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору