Про визнання обраним народним депутатом України Чубарова Р.А.
Центрвиборчком; Постанова від 14.05.201541
Документ v0041359-15, поточна редакція — Прийняття від 14.05.2015

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 14 травня 2015 року № 41

Про визнання обраним народним депутатом України Чубарова Р.А.

Верховна Рада України Постановою від 13 травня 2015 року № 392-VIII, що надійшла до Центральної виборчої комісії 13 травня 2015 року, достроково припинила повноваження народного депутата України Барни Степана Степановича, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Розглянувши зазначену Постанову Верховної Ради України, Центральна виборча комісія встановила.

За змістом частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк не пізніш як на шостий день з дня отримання відповідного рішення Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у народні депутати України у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 26 вересня 2014 року № 1177.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Чубаров Рефат Абдурахманович, 1957 року народження, освіта вища, Голова Меджлісу кримськотатарського народу, проживає в місті Києві, безпартійний, включений до виборчого списку ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" під № 71.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Чубарова Р.А. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору