Документ v0011740-15, поточна редакція — Прийняття від 11.12.2015

ПЛЕНУМ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ПОСТАНОВА

11.12.2015  № 11

Про узагальнення практики розгляду судами справ про оспорювання рішень Міжнародного комерційного арбітражного суду України при Торгово-промисловій палаті України та розгляду заяв про їх визнання і примусове виконання

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Червинської М.Є. про узагальнення практики розгляду судами справ про оспорювання рішень Міжнародного комерційного арбітражного суду України при Торгово-промисловій палаті України та розгляду заяв про їх визнання і примусове виконання, керуючись пунктом 2 частини другої статті 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Інформацію заступника Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Червинської М.Є. взяти до відома.

2. Доручити судовій палаті у цивільних справах спільно з науково-експертним управлінням підготувати на основі узагальнення лист апеляційним судам для використання в практичній роботі.

Голова Вищого
спеціалізованого суду України
з розгляду цивільних
і кримінальних справ
Б.І. Гулько

Секретар пленуму,
суддя Вищого спеціалізованого
суду України
з розгляду цивільних
і кримінальних справ

Д.Д. Луспеник

{Текст взято з сайту Вищого спеціалізованого суду http://www.sc.gov.ua/}вгору