Документ z1370-16, действует, текущая редакция — Принятие от 22.09.2016
( Последнее событие — Вступление в силу, произошло 15.11.2016. Посмотреть в истории? )

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

22.09.2016  № 44


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 жовтня 2016 р.
за № 1370/29500

Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції;

2) Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції.

2. Департаменту організаційного та кадрового забезпечення подати це рішення в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції Ткаченка І.В.

Голова

Н. КорчакЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національного
агентства з питань
запобігання корупції
22.09.2016  № 44


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 жовтня 2016 р.
за № 1370/29500

РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції

№ з/п

Послуга, що надається

Вартість виготовлення 1 сторінки, % від розміру мінімальної заробітної плати

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2

3

Копіювання або друк копій документів формату А4, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3

4

Копіювання або друк копій документів формату А3, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5

Керівник Департаменту
організаційного та кадрового
забезпеченняР. Ковальоввверх