Документ v1618359-14, текущая редакция — Принятие от 10.10.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 2014 року № 1618

Про скасування реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України Недяка А.П., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 93 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії 8 жовтня 2014 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Недяка Андрія Петровича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 93 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, про припинення повноважень його довіреної особи Гоцької Ірини Володимирівни.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2014 року № 1108 Гоцьку І.В. було зареєстровано довіреною особою кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 93 Недяка А.П.

Згідно з частиною дев’ятою статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи.

Враховуючи викладене, відповідно до частин дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата у народні депутати України Недяка Андрія Петровича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 93 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, Гоцької Ірини Володимирівни.

2. Зобов’язати Гоцьку І.В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Копію цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Недяку А.П.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвверх