Документ v1442359-19, текущая редакция — Принятие от 02.07.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 2 липня 2019 року № 1442

Про внесення змін до постанов Центральної виборчої комісії від 24 червня 2019 року № 1209 та від 26 червня 2019 року № 1346

Відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 80 Закону у виборчому бюлетені для голосування в одномандатному виборчому окрузі зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності) зареєстрованих у цьому окрузі кандидатів у народні депутати України з відомостями про рік народження, освіту, посаду (заняття), місце роботи, місце проживання, партійність, а також суб’єкта висування кожного кандидата. Ліворуч від прізвища кожного кандидата розташовується порожній квадрат.

Постановою Центральної виборчої комісії від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" затверджено, зокрема, тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, в яких щодо кандидатів у народні депутати України Пудліка Віталія Георгійовича (одномандатний виборчий округ № 20) та Кропивницького Володимира Миколайовича (одномандатний виборчий округ № 67) внесено такі відомості: "Пудлік Віталій Георгійович, 1986 року народження, освіта вища, водій, виконавчий апарат Луцької районної ради, проживає в селі Чаруків Луцького району Волинської області, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", самовисування", "Кропивницький Володимир Миколайович, 1972 року народження, освіта вища, комерційний директор, ПП "Проммаркет Океан", проживає в місті Житомирі, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", самовисування".

Рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2019 року в справі № 855/203/19, яке набрало законної сили, Центральну виборчу комісію зобов’язано внести зміни до постанови від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", виключивши відомості про членство кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 20 Пудліка Віталія Георгійовича та в одномандатному виборчому окрузі № 67 Кропивницького Володимира Миколайовича в політичній партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Таким чином, рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2019 року в справі № 855/203/19 визнано неналежність Пудліка В.Г. та Кропивницького В.М. до політичної партії ВО "Батьківщина".

За таких обставин на виконання рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Центральна виборча комісія повинна внести відповідні зміни до додатків 10 та 48 постанови Комісії від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року".

Крім того, враховуючи встановлені Шостим апеляційним адміністративним судом обставини, з метою недопущення неналежного інформування виборців про особи вказаних кандидатів у народні депутати України та порушення принципу забезпечення вільного волевиявлення виборців Центральна виборча комісія визнає за необхідне внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 24 червня 2019 року № 1209 "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", а також на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії в частині коригування відомостей щодо партійності кандидатів у народні депутати України Пудліка В.Г. та Кропивницького В.М.

Згідно зі статтею 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов’язковим до виконання.

Частиною другою статті 14 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що судові рішення, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об’єднаннями на всій території України.

Відповідно до частини першої статті 272 Кодексу адміністративного судочинства України судові рішення за наслідками розгляду судами першої інстанції справ, пов’язаних із виборчим процесом, набирають законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі їх апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.

Враховуючи викладене, відповідно до статті 129-1 Конституції України, частини другої статті 14, частини третьої статті 272 Кодексу адміністративного судочинства України, рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2019 року в справі № 855/203/19, керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 24 червня 2019 року № 1209 "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" згідно з додатками 1, 2.

2. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" (зі змінами) згідно з додатком 3.

3. Цю постанову надіслати державному підприємству "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" для виготовлення контрольних примірників виборчих бюлетенів для голосування у відповідних одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року з урахуванням змін, внесених до текстів виборчих бюлетенів згідно з пунктом 2 цієї постанови, та надання їх на погодження Центральній виборчій комісії.

4. Копію цієї постанови разом з відповідним додатком (витягом із додатка) видати відповідним кандидатам у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування.

5. Цю постанову разом з належним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для оприлюднення у триденний строк з дня її прийняття.

6. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКДодаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 липня 2019 року № 1442

ЗМІНИ,
які вносяться до постанови Центральної виборчої комісії від 24 червня 2019 року № 1209, щодо кандидата в народні депутати України Пудліка В.Г.

Викласти позицію щодо кандидата в народні депутати України Пудліка Віталія Георгійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 20, у такій редакції:

"Пудлік Віталій Георгійович, народився 30 грудня 1986 року в селі Чаруків Луцького району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, водій, виконавчий апарат Луцької районної ради, проживає в селі Чаруків Луцького району Волинської області, судимість відсутня, самовисування".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКАДодаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 липня 2019 року № 1442

ЗМІНИ,
які вносяться до постанови Центральної виборчої комісії від 24 червня 2019 року № 1209, щодо кандидата в народні депутати України Кропивницького В.М.

Викласти позицію щодо кандидата в народні депутати України Кропивницького Володимира Миколайовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 67, у такій редакції:

"Кропивницький Володимир Миколайович, народився 25 квiтня
1972 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ПП "Проммаркет Океан", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКАДодаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 липня 2019 року № 1442

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Центральної виборчої комісії від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року"

1. У додатку 10 після позиції щодо кандидата в народні депутати України Мирка І.І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 20, доповнити новою позицією такого змісту:

"Пудлік Віталій Георгійович, 1986 року народження, освіта вища, водій, виконавчий апарат Луцької районної ради, проживає в селі Чаруків Луцького району Волинської області, самовисування".

2. Додаток 48 після позиції щодо кандидата в народні депутати України Бовсуновського Ю.І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 67, доповнити новою позицією такого змісту:

"Кропивницький Володимир Миколайович, 1972 року народження, освіта вища, комерційний директор, ПП "Проммаркет Океан", проживає в місті Житомирі, самовисування".

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКАвверх