Документ v1113359-19, текущая редакция — Принятие от 20.06.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2019 року № 1113

Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Колишкіної Ю.В., висунутої в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 133 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 15 червня 2019 року надійшла заява громадянки України Колишкіної Юлії Валеріївни про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації її кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 133 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною другою статті 76 Конституції України народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

Частиною першою статті 9 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон) встановлено, що депутатом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

Відповідно до поданих Колишкіною Ю.В. документів, зокрема її автобіографії та копій окремих сторінок паспорта громадянина України, дата її народження - 5 липня 1999 року, а отже, на день виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року вона не досягне двадцяти однорічного віку, що позбавляє вказану особу права бути обраною народним депутатом України.

Пунктом 7 частини першої статті 60 Закону передбачено, що Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в депутати в разі виявлення обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у депутати, права бути обраною депутатом відповідно до статті 9 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої та третьої статті 56, частин першої, шостої статті 59, пункту 7 частини першої, частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Колишкіної Юлії Валеріївни, висунутої в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 133 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Повернути Колишкіній Ю.В. грошову заставу відповідно до частини третьої статті 56 Закону України "Про вибори народних депутатів України".

3. Копію цієї постанови надіслати Колишкіній Ю.В.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвверх