Документ v1012359-19, текущая редакция — Принятие от 14.06.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 14 червня 2019 року № 1012

Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Кучера М.І., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 17 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 12 червня 2019 року надійшла заява громадянина України Кучера Миколи Івановича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 17 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Відповідно до частини другої статті 56 Закону кандидат у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації вносить на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошову заставу в розмірі десяти розмірів мінімальної заробітної плати.

Натомість до заяви про самовисування Кучером М.І. додано квитанцію Головного управління АТ "Ощадбанк" по м. Києву та Київській області від 12 червня 2019 року № 9 про переказ у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії коштів у розмірі 41730 грн, у якій зазначено: "платник: Кучер Микола Іванович через Мороз Павло Андрійович". "Призначення платежу: Кучер Микола Іванович через Мороз Павло Андрійович; грошова застава кандидата у народні депутати України Кучера М.І.".

Таким чином, грошову заставу внесено неналежною особою, а отже, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 55 Закону документа про внесення грошової застави кандидатом у народні депутати України відповідно до статті 56 Закону не додано.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в народні депутати України в разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55, частини другої статті 56, частин першої, шостої статті 59, пункту 2 частини першої, частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Кучера Миколи Івановича, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 17 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Копію цієї постанови надіслати Кучеру М.І.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвверх