Документ v0721359-19, текущая редакция — Принятие от 29.03.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2019 року № 721

Про скасування реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 28 березня 2019 року надійшла заява Галабали Маркіяна Васильовича про складення своїх повноважень уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Шевченка Ігоря Анатолійовича в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила. Постановою Комісії від 3 січня 2019 року № 1 Галабалу Маркіяна Васильовича було зареєстровано уповноваженим представником кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Згідно з частиною шостою статті 66 Закону України "Про вибори Президента України" уповноважений представник кандидата на пост Президента України має право у будь-який час до дня виборів звернутися до Центральної виборчої комісії із заявою про складення своїх повноважень.

Враховуючи викладене, відповідно до частин шостої, восьмої, дев’ятої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Шевченка Ігоря Анатолійовича в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Галабали Маркіяна Васильовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Зобов’язати Галабалу М.В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

3. Копію цієї постанови надіслати кандидату на пост Президента України Шевченку І.А.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКвверх