Документ v0718359-19, текущая редакция — Принятие от 29.03.2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2019 року № 718

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах № 134, 135, 136

До Центральної виборчої комісії 29 березня 2019 року надійшли заяви кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України в територіальних виборчих округах № 134, 135, 136 Ленця Павла Вікторовича, Макули Леоніда Яковича, Штекеля Леоніда Ісааковича та реєстрації його довірених осіб у вказаних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Комісії від 12 лютого 2019 року № 296 Ленця Павла Вікторовича, Макулу Леоніда Яковича, Штекеля Леоніда Ісааковича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у територіальних виборчих округах № 134, 135, 136 відповідно.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у територіальних виборчих округах, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Ленця Павла Вікторовича, Макули Леоніда Яковича та Штекеля Леоніда Ісааковича в територіальних виборчих округах № 134, 135, 136 відповідно.

2. Зобов’язати Ленця П.В., Макулу Л.Я. та Штекеля Л.І. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у відповідних територіальних виборчих округах.

3. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довірених осіб встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУКДодаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 березня 2019 року № 718

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

Номер територіального виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата на пост Президента України

134

Бондаренко Сергій Михайлович

135

Пахомов Володимир Петрович

136

Лиманський Володимир Анатолійович

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКАвверх