Документ v0345359-05, текущая редакция — Редакция от 03.03.2006, основание - v0810359-06

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
31.12.2005 N 345
Про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, включених до виборчого
списку Блоку НДП
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 262 ( v0262359-06 ) від 24.01.2006
N 317 ( v0317359-06 ) від 30.01.2006
N 420 ( v0420359-06 ) від 06.02.2006
N 607 ( v0607359-06 ) від 17.02.2006
N 810 ( v0810359-06 ) від 03.03.2006 }

До Центральної виборчої комісії 28 грудня 2005 року надійшла
заява Блоку народно-демократичних партій - Народно-демократична
партія, Християнсько-ліберальна партія України, Демократична
партія України, Християнсько-демократична партія України
(скорочена назва - Блок НДП) про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, висунутих 24 грудня 2005 року на Міжпартійному
з'їзді цього блоку та включених до виборчого списку Блоку НДП, а
також додані до неї необхідні для реєстрації документи.
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї матеріали,
Центральна виборча комісія встановила, що на день подання заяви
Блоку НДП про реєстрацію кандидатів у народні депутати України до
Центральної виборчої комісії не подали заяви про згоду
балотуватися кандидатом у народні депутати України 38 осіб,
включених до виборчого списку цього блоку.
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії (блоку) про реєстрацію кандидатів у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку),
вважається виключеною з виборчого списку партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 56, 57, частини першої
статті 58, частин першої-третьої, шостої-восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України Блоку НДП, згідно з додатком 1.
2. Вважати виключеними із виборчого списку Блоку НДП
кандидатів у народні депутати України згідно з додатком 2.
3. Видати представнику Блоку НДП в Центральній виборчій
комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови та
посвідчення кандидатів у народні депутати України.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Блоку НДП разом із цією постановою в газетах "Голос
України" та "Урядовий кур'єр".

Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 31 грудня 2005 року N 345
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Блоку НДП

Супрун Людмила Павлівна, 1965 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, виконуюча обов'язки голови Комітету Верховної Ради
України з питань бюджету, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 1;
Пустовойтенко Валерій Павлович, 1947 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, голова Комітету Верховної Ради України з питань
будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і
зв'язку, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 2;
Павлюк Микола Пантелеймонович, 1940 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник державного
підприємства "Одеський морський торговельний порт", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 3;
Куніцин Сергій Володимирович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, президент спортивного
клубу "Таврія", проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 4;
Журавський Віталій Станіславович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, провідний науковий
співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького
Національної академії наук України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 5;
Дьомін Олег Олексійович, 1947 року народження, освіта вища,
заступник Голови Народно-демократичної партії, Секретаріат цієї
партії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 6;
Дзонь Валентин Михайлович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку
під N 7;
Петров Олег Володимирович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 8;
Татусяк Сергій Пилипович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, проживає в селі Агрономічному Вінницького району
Вінинцької області, включений до виборчого списку під N 9;
Шведенко Микола Миколайович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 10;
Лушкін Володимир Андрійович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, радник президента
державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча
компанія "Енергоатом", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 11;
Супруненко В'ячеслав Іванович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Юридична фірма "Правозахисник", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 12;
Деркач Леонід Васильович, 1939 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 13;
Антоньєва Ганна Петрівна, 1961 року народження, безпартійна,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 14;
Пустовойтенко В'ячеслав Валерійович, 1972 року народження,
член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова
спостережної ради, товариства з обмеженою відповідальністю
"Комерційний банк "Даніель", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 15;
Клименко Володимир Михайлович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Новий друк", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 16;
Поліщук Кирило Ананійович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 17;
Підмогильний Микола Васильович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 18;
Арабчук Ярослав Ілліч, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
Державного казначейства в Івано-Франківській області, проживає в
місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 19;
Держак Віктор Васильович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник Голови цієї
партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 20;
Білас Іван Григорович, 1953 року народження, освіта вища,
член Народно-демократичної партії, професор Інституту міжнародних
відносин Київського національного університету ім. Тараса
Шевченка, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 22;
Комарницький Денис Сергійович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, виконавчий
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма
"Правозахисник", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 24;
Шипітка Борис Іванович, 1960 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, керівник фізичного
виховання Заліщицького державного коледжу Національного аграрного
університету імені Є.Храпливого, проживає в місті Заліщики
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 26;
Тищенко Андрій Георгійович, 1965 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, пастор
релігійної громади християнської церкви "Нове покоління", проживає
в місті Першотравенськ Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 28;
Удовиченко Володимир Петрович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, Славутицький міський
голова, проживає в місті Славутич Київської області, включений до
виборчого списку під N 29;
Поляков Сергій Олександрович, 1962 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, директор
Кіровоградського державного підприємства з виробництва і
маркетингу "Артеміда", проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 30;
Чобан Юрій Дмитрович, 1971 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 31;
Гутор Михайло Степанович, 1954 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 32;
Кравченко Валерій Олексійович, 1946 року народження, член
Демократичної партії України, освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 34;
Ємельянов Володимир Михайлович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, проректор
Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра
Могили, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку
під N 35;
Капцан Борис Борисович, 1947 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого
списку під N 36;
Борисов Валентин Михайлович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Севастопольської
міської ради, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 37;
Шульга Світлана Григорівна, 1954 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
спільного підприємства "ЮкрЕстІнтерКом ЛТД", проживає в місті
Дніпропетровську, включена до виборчого списку під N 38;
Корінна Галина Віталіївна, 1964 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник головного
управління праці та соціального захисту населення Житомирської
районної державної адміністрації, проживає в місті Житомирі,
включена до виборчого списку під N 39;
Заболотний Геннадій Вадимович, 1966 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 40;
Крутько Володимир Олексійович, 1973 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Всеукраїнської
молодіжної громадської організації Народно-демократична ліга
молоді, проживає в місті Карлівка Полтавської області, включений
до виборчого списку під N 41;
Заєць Андрій Григорович, 1980 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Фінатек", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 42;
Бабак Степан Степанович, 1966 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, директор
Кіровоградського державного сокоекстрактного заводу, проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 44;
Максак Володимир Іванович, 1976 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Чернігівської
обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 45;
Євдокимов Віктор Борисович, 1943 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, телеоператор
Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії, проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 46;
Гречаніна Олена Яківна, 1935 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Харківського
спеціалізованого медико-генетичного центру, проживає в місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 47;
Родич Степан Володимирович, 1954 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, директор
Волинської філії страхової компанії "Княжа", проживає в місті
Луцьку, включений до виборчого списку під N 48;
Чуб Анатолій Васильович, 1974 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма "Формула
безпеки", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 50;
Клімович Олександр Дмитрович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керуючого
справами - завідуючий організаційним відділом Волинської обласної
ради, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під
N 51;
Кормош Іван Іванович, 1960 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого
списку під N 52;
Юрчук Людмила Миколаївна, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Вінницького
обласного інституту післядипломної освіти педагогічних
працівників, проживає в місті Вінниці, включена до виборчого
списку під N 53;
Лаврененко Віталій Іванович, 1970 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Мегон", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 54;
Смерека Юрій Йосипович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник
начальника Державного управління екологічних ресурсів у
Закарпатській області, проживає в місті Ужгороді, включений до
виборчого списку під N 55;
Романов Олексій Олександрович, 1954 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 56;
Михайловський Володимир Вікторович, 1954 року народження,
член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Сілікатобетон",
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 57;
Селіванова Алла Василівна, 1976 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, заступник
директора з корпоративних питань Юридичний центр "Еквітас",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 58;
Вєлков Василь Михайлович, 1964 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 59;
Фрідман Михайло Борисович, 1957 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 60;
Дунець Іван Іванович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор -
голова правління відкритого акціонерного товариства "Акціонерна
компанія АДВІС", проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 61;
Олійник Іван Антонович, 1949 року народження, освіта вища,
член Християнсько-демократичної партії України, головний
спеціаліст - лікар Чернівецької міської виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,
проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під
N 62;
Ямщікова Вікторія Іллівна, 1969 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, виконавчий директор
благодійної організації "Моя Вітчизна", проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 63;
Добуш Тарас Йосипович, 1940 року народження, член
Демократичної партії України, освіта базова вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Козак", проживає в місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 64;
Дорош Володимир Олексійович, 1974 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "Завод "Антена", проживає в селі
Михальча Сторожинецького району Чернівецької області, включений до
виборчого списку під N 65;
Корпань Олексій Васильович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Золотоноша Черкаської області, включений до
виборчого списку під N 67;
Болілий Микола Федорович, 1949 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища,
віце-президент з персоналу акціонерного комерційного банку
"Правекс-Банк", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 68;
Ювковецький Олег Антонович, 1966 року народження, член
Християнсько-демократична партія України, освіта вища, головний
спеціаліст відділу техногенної та екологічної безпеки Міністерства
економіки України, проживає в місті Малин Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 70;
Сіренко Сергій Анатолійович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Таврида АВС", проживає в місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 71;
Науменко Ярослав Дмитрович, 1981 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, генеральний
директор товариства з обмеженою відповідальністю "ДОСВІ-Інвест",
проживає в селі Гора Бориспільського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 72;
Лех Ігор Йосипович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Юридична асоціація "Право та
справедливість", проживає в місті Рівному, включений до виборчого
списку під N 73;
Шерстобаєв Аркадій Олександрович, 1977 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, слухач Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 74;
Мездрін Микола Геннадійович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Служби
автомобільних доріг у Кіровоградській області, проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 75;
Захаричев Юрій Юрійович, 1971 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня,
генеральний директор приватного підприємства "Свєт", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 76;
Костриков Сергій Якович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 77;
Тищенко Олександр Михайлович, 1962 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, Монастирищенський
міський голова, проживає в місті Монастирище Черкаської області,
включений до виборчого списку під N 78;
Кулинич Володимир Анатолійович, 1958 року народження, член
Християнсько-демократична партія України, освіта вища, заступник
директора товариства з обмеженою відповідальністю "Втормет",
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 80;
Размєтаєв Сергій Володимирович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Українського
державного науково-дослідного інституту "УкрВОДГОСО", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 81;
Желізник Михайло Михайлович, 1957 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Львів-2000", проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 82;
Соколов Володимир Михайлович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Сокіл Т.Б.", проживає в місті Дрогобич
Львівської області, включений до виборчого списку під N 83;
Водоп'янов Вячеслав Володимирович, 1951 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, заступник
генерального директора з адміністративних питань Державного
підприємства обслуговування повітряного руху України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 84;
Шкаберін Володимир Миколайович, 1952 року народження,
безпартійний, освіта вища, перший заступник начальника
департаменту Державної автомобільної інспекції України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 85;
Григоренко Ярослав Львович, 1975 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня, менеджер
соціального відділу акціонерного комерційного банку
"Правекс-Банк", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 86;
Яблонський Віктор Феодосійович, 1954 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Вінницької
філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 87;
Федько Микола Григорович, 1959 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого
списку під N 88;
Головченко Ірина Дмитрівна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча яслями-садком
"Супутник" Червонопартизанського міськвиконкому, проживає в місті
Свердловськ Луганської області, включена до виборчого списку під
N 89;
Левченко Олена Миколаївна, 1966 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, старший
референт голови правління акціонерного комерційного банку
"Правекс-Банк", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 90;
Лабач Роман Олексійович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор
Городенківського міського кооперативно-торгового об'єднання
райспоживтовариства, проживає в місті Городенка Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 91;
Буценко Валерій Іннокентійович, 1949 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, начальник комунального
підприємства ремонтно-будівельного управління N 5 "Одесарембуд",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 92;
Герасименко Валерій Іванович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови
Дніпропетровської обласної організації цієї партії, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 93;
Бічук Юрій Володимирович, 1983 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Стор-сервіс", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 94;
Куратченко Володимир Олександрович, 1948 року народження,
член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 97;
Долженков Анатолій Єгорович, 1947 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта середня,
диспетчер регіонального структурного підрозділу "Київцентраеро",
проживає в місті Борисполі Київської області, включений до
виборчого списку під N 98;
Бобейко Алла Євгенівна, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар
Харківської міської клінічної лікарні N 13, проживає в місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 99;
Лукомська Світлана Іванівна, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
Головного управління праці та соціального захисту населення
Хмельницької обласної державної адміністрації, проживає в місті
Хмельницькому, включена до виборчого списку під N 101;
Забарило Людмила Яківна, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник апарату
Київської обласної організації цієї партії, проживає в смт Буча
Київської області, включена до виборчого списку під N 102;
Норцов Олександр Федорович, 1955 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
Вінницької служби обслуговування повітряного руху Регіонального
структурного підрозділу "Київцентраеро", проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 103;
Бугрименко Микола Григорович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Чай-кава", проживає в місті Кривий Ріг
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під
N 104;
Мельник Елла Валентинівна, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник завідуючого
кафедрою Вінницького соціально-економічного інституту відкритого
міжнародного університету розвитку людини "Україна", проживає в
місті Вінниці, включена до виборчого списку під N 105;
Самохін Олексій Юрійович, 1980 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, викладач
Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, юрист
товариства з обмеженою відповідальністю "Еквіс", директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Культурний центр
"Лаконіт", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 106;
Шабрацький Олексій Григорович, 1941 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, виконуючий обов'язки
директора шахти "Золоте" державного підприємства
"Первомайськвугілля", проживає в місті Золоте-4 Луганської
області, включений до виборчого списку під N 107;
Лієв Олександр Сергійович, 1976 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови
Кримської республіканської організації цієї партії, проживає в
місті Армянськ Красноперекопського району, включений до виборчого
списку під N 108;
Григорецький Володимир Олексійович, 1954 року народження,
член Християнсько-демократичної партії України, освіта вища,
директор Харківського регіонального структурного підрозділу
Державного підприємства обслуговування повітряного руху України,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 110;
Лисенко Ольга Василівна, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор спільного
українсько-угорського товариства з обмеженою відповідальністю
"Гулівер інтернешнл", проживає в смт Українка Обухівського району
Київської області, включена до виборчого списку під N 111;
Доровський Олександр Вікторович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія
"Здоров'я", проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 112;
Кошиль Андрій Григорович, 1971 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, президент
асоціації "Земельна спілка України", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 113;
Жидких Степан Степанович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Коростенського
навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих,
проживає в місті Коростень Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 114;
Петруня-Пилявська Наталія Анатоліївна, 1955 року народження,
член Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент кафедри
історії та політології Івано-Франківського національного
технічного університету нафти і газу, проживає в місті
Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 115;
Пащенко Анатолій Петрович, 1955 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 116;
Щербатенко Андрій Миколайович, 1963 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства Черняхівська агрофірма "Нива",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 117;
Купрій Володимир Олександрович, 1971 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 119;
Стретович Юрій Тієнович, 1977 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Еконт", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 120;
Коренчук Людмила Павлівна, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, менеджер із зв'язків з
громадськістю Всеукраїнського жіночого народно-демократичного
об'єднання "Дія", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 121;
Банніков Володимир Миколайович, 1951 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, віце-президент
Полтавської обласної асоціації професійних видів єдиноборств,
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 123;
Кім Віталій Володимирович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент кафедри кадрової
політики Харківського регіонального інституту Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в селі Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області,
включений до виборчого списку під N 124;
Сандуленко Валерій Васильович, 1964 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
відділу транспорту Державного підприємства обслуговування
повітряного руху України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 126;
Проскуріна Наталія Павлівна, 1954 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
управління капітального будівництва Чернігівської обласної
державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включена до
виборчого списку під N 127;
Ігнатов Сергій Новомирович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Головного
управління статистики у Вінницькій області, проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 128;
Чернуха Надія Миколаївна, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент кафедри
педагогіки Луганського національного педагогічного університету
ім. Тараса Шевченка, проживає в місті Луганську, включена до
виборчого списку під N 129;
Удовіна Ольга Максимівна, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник міністра,
начальник головного управління кадрової політики та державної
служби Ради міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті
Сімферополі, включена до виборчого списку під N 131;
Тютюнник Іван Федорович, 1942 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального
директора колективного підприємства "Білоцерківський
домобудівельний комбінат", проживає в місті Біла Церква Київської
області, включений до виборчого списку під N 132;
Осіпов Валерій Сергійович, 1948 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, пенсіонер,
проживає в смт Володарськ-Волинський Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 133;
Матвєєва Ганна Дмитрівна, 1954 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Миколаївської
спеціалізованої школи "Академія дитячої творчості", проживає в
місті Миколаєві, включена до виборчого списку під N 134;
Чепурко Микола Андрійович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Золочівської
районної ради, проживає в смт Золочів Харківської області,
включений до виборчого списку під N 135;
Слободян Роман Богданович, 1984 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, голова
громадської організаціі "Правозахисник", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 136;
Антошкіна Лідія Іванівна, 1954 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, ректор приватного
вищого навчального закладу "Бердянський інститут підприємництва",
проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включена до
виборчого списку під N 137;
Панасевич Анатолій Володимирович, 1964 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
Пенсійного фонду України в Дунаєвецькому районі Хмельницької
області, проживає в місті Дунаївці Хмельницької області, включений
до виборчого списку під N 138;
Нестеренко Олександр Васильович, 1952 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
Севастопольської служби організації повітряного руху регіонального
структурного підрозділу "Кримаерорух" Державного підприємства
обслуговування повітряного руху України, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 140;
Каширніков Леонід Георгійович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Петро і К", проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 141;
Щербак Ігор Михайлович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
Державного управління екології та природних ресурсів у м. Києві,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 142;
Сергійчук Валерій Олексійович, 1965 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, заступник
голови громадської організації "Правозахисник", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 143;
Небрат Валерій Миколайович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Одеського
інформаційно-інноваційного центру товариства з обмеженою
відповідальністю "Інвац", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 144;
Матвійчук Олександр Володимирович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Житомирського
обласного головного управління земельних ресурсів, проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 145;
Галанцева Надія Іванівна, 1969 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 146;
Гопак Микола Федорович, 1941 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор державного
науково-виробничого підприємства "Меридіан", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 147;
Коваленко Віктор Леонідович, 1963 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в селі Фонтанка Комінтернівського району Одеської
області, включений до виборчого списку під N 148;
Крецул Валерій В'ячеславович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор
Івано-Франківської обласної страхової агенції закритого
акціонерного товариства "Страхова компанія "ІНКОМСТРАХ", проживає
в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під
N 149;
Шевчук Євгеній Євгенович, 1972 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "ВК-Брок", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 150;
Головненко Геннадій Борисович, 1962 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник
Рубіжанського міського голови, проживає в місті Рубіжне Луганської
області, включений до виборчого списку під N 152;
Остапенко Дмитро Іванович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, Генеральний директор
Національної філармонії України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 154;
Манько Віталій Олександрович, 1979 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник Запорізького
представництва рекламної компанії "Гудвіл Промоушн", проживає в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 155;
Приліпко Валентина Іванівна, 1960 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого
списку під N 156;
Заєвська Жанна Анатоліївна, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим,
проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку під
N 157;
Хорошева Антоніна Юріївна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора з
питань праці та персоналу Сумської дирекції державного
підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", проживає в місті Сумах,
включена до виборчого списку під N 158;
Кучеренко Анатолій Іванович, 1942 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 159;
Левченко Михайло Павлович, 1956 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "Промбудкомплект", проживає в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 160;
Лисюк Олександр Васильович, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
персоналу Державної податкової адміністрації України у Харківській
області, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 161;
Василенко Юрій Андрійович, 1939 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 162;
Суднік Ярослав Андрійович, 1950 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, заступник
головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 163;
Бакшун Іван Миколайович, 1978 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Партнер-2000", проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 164;
Дротенко Микола Афанасійович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, виконуючий обов'язки
завідуючого організаційним відділом Доманьовської районної ради,
проживає в смт Доманівка Миколаївської області, включений до
виборчого списку під N 165;
Лавров Ігор Сергійович, 1977 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Антарес", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 166;
Чайка Тетяна Аркадіївна, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, Переяслав-Хмельницький
міський голова, проживає в місті Переяслав-Хмельницький Київської
області, включена до виборчого списку під N 167;
Бурмістров Юрій Олександрович, 1953 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, пенсіонер,
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 170;
Дмитряков Валерій Олександрович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, професор кафедри
дитячої хірургії Запорізького державного медичного університету,
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 171;
Романенко Валентина Іванівна, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, редактор газети
"Сільські новини", проживає в місті Валки Харківської області,
включена до виборчого списку під N 172;
Грушко Віктор Валентинович, 1970 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 173;
Стрельник Леонтій Михайлович, 1947 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Летар-аудит",
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 174;
Василевич Андрій Володимирович, 1979 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 175;
Казаченко Сергій Васильович, 1962 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, заступник голови
суспільної колегії при Голові Ради міністрів Автономної Республіки
Крим, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку
під N 176;
Касьянов Анатолій Васильович, 1939 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Сєверодонецьк Луганської області, включений до виборчого
списку під N 178;
Шлапак Андрій Васильович, 1982 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, економіст
акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк", проживає в місті
Ананьїв Одеської області, включений до виборчого списку під N 180;
Ковтуненко Валерій Іванович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор - художній
керівник Дніпропетровського академічного українського
музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 182;
Борисенко Алла Єгорівна, 1946 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, завідуюча відділом
Будинку дитячої та юнацької творчості Київського району
м. Донецька, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого
списку під N 183;
Правдін Валерій Валентинович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, президент товариства з
обмеженою відповідальністю "Долина", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 184;
Калько Костянтин Олегович, 1958 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
служби обслуговування повітряного руху регіонального структурного
підрозділу "Київцентраеро" Державного підприємства обслуговування
повітряного руху України, проживає в місті Черкасах, включений до
виборчого списку під N 186;
Місюров Олександр Юхимович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар
Житомирської центральної районної лікарні, проживає в селі
Станішівка Житомирського району Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 187;
Заганяч Валерій Миколайович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального
директора відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія
АДВІС", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого
списку під N 188;
Осипов Володимир Олексійович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Черкаського
обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 189;
Ткачик Михайло Петрович, 1949 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 190;
Кравцов Юрій Михайлович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "Торговий дім Гесс і Ко-0",
проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під
N 191;
Невмержицький Василь Іванович, 1963 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 193;
Матвійчук Анатолій Васильович, 1965 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом з
питань організаційного забезпечення діяльності Рожищенської
районної ради, проживає в місті Рожище Волинської області,
включений до виборчого списку під N 194;
Ідаятов Володимир Аршидінович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 195;
Козаріз Володимир Іванович, 1955 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня,
управлінець з логістики та менеджменту товариства з обмеженою
відповідальністю "ДокФарм", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 196;
Кузбит Володимир Степанович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник
інформаційного відділу Нафтогазовидобувного управління
"Бориславнафтогаз" відкритого акціонерного товариства "Укрнафта",
проживає в місті Бориславі Львівської області, включений до
виборчого списку під N 197;
Жирун Василь Петрович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Гайворон Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 199;
Лісовий Володимир Іванович, 1961 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, голова
правління, генеральний директор, голова спостережної ради компанії
"Владибор", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 200;
Котик Олександр Семенович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Мрія", проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 201;
Фалко Євгенія Василівна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор, Клеванської
спеціальної загальноосвітньої школа-інтернату I-III ступенів для
слабозорих дітей, проживає в селі Зоря Рівненського району
Рівненської області, включена до виборчого списку під N 202;
Гринець Олександр Петрович, 1972 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Свобода-авто", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 203;
Суляєва Лідія Іванівна, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора з
економіки та фінансових питань державного науково-виробничого
об'єднання "Меридіан", проживає в місті Харкові, включена до
виборчого списку під N 204;
Назаренко Богдан Станіславович, 1971 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Центру
соціальної служби сім'ї, дітей та молоді Дніпровського району
м. Києва, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 205;
Кіпоренко Василь Миколайович, 1959 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, інженер Вінницького
обласного телерадіопередавального центру, проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 206;
Вікторов Віктор Григорович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, докторант
Дніпропетровського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові
України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 207;
Синицький Валентин Борисович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, Джанкойський міський
голова, проживає в місті Джанкой Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 208;
Горюнов Володимир Степанович, 1939 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Торговий дім Марічка", проживає в
місті Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку
під N 209;
Романенко Євген Олександрович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, начальник
відділу забезпечення роботи Судової палати Вищого
адміністративного суду України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 210;
Гаврилов Олексій Валерійович, 1978 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 211;
Кульчицька Олена Володимирівна, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Ананьївського
районного будинку культури, проживає в місті Ананьїв Одеської
області, включена до виборчого списку під N 212;
Костів Василь Васильович, 1956 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Кремінь", проживає в селі
Вербіж-Верхній Коломийського району Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 213;
Берекета Ярослав Дмитрович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний державний
санітарний лікар Червоноградської міської
санітарно-епідеміологічної станції, проживає в місті Червонограді
Львівської області, включений до виборчого списку під N 214;
Ковальчук Іван Анатолійович, 1959 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, доцент
кафедри теорії та історії політичної науки Волинського державного
університету, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого
списку під N 216;
Пахуча Людмила Олексіївна, 1942 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 217;
Закордонець Леонід Олексійович, 1941 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар
дочірнього підприємства "Санаторій "Зірка" закритого акціонерного
товариства "Укрпрофоздоровниця", проживає в місті Ірпінь Київської
області, включений до виборчого списку під N 218;
Сидорук Григорій Павлович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
державної ветеринарної медицини у Вінницькій області, проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 219;
Заверуха Володимир Володимирович, 1974 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під
N 221;
Абрам'як Микола Васильович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Тлумацького
територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та
одиноких непрацездатних громадян Управління праці та соціального
захисту населення, проживає в місті Тлумач Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 222;
Пащенко Петро Михайлович, 1954 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища,
авіадиспетчер Миколаївської служби обслуговування повітряного руху
"Украерорух", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 223;
Рюмшин Михайло Миколайович, 1962 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Експобуд", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 224;
Савченко Віктор Григорович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, ректор
Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту, проживає
в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 225;
Коломоєць Дмитро Олексійович, 1984 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта базова вища,
студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 226;
Магалецький Володимир Анатолійович, 1962 року народження,
член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор
Житомирської філії державного підприємства "Укрконверсбуд",
проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під
N 227;
Кіндрат Олексій Олексійович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства "Виробничо-будівельне
підприємство", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого
списку під N 228;
Безуглий Олександр Володимирович, 1978 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, аспірант Харківського
регіонального інституту державного управління Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в селі Пісочин Харківської області, включений до виборчого списку
під N 229;
Постернак Антон Васильович, 1950 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
Хмельницької служби обслуговування повітряного руху Львівського
регіонального структурного підрозділу "Київцентраеро" Державного
підприємства обслуговування повітряного руху України, проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 230;
Борисенко Валерій Георгійович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, виконавчий директор
Північно-Донбаського регіонального відділення Української спілки
промисловців і підприємців, проживає в місті Сєверодонецьк
Луганської області, включений до виборчого списку під N 231;
Гелюта Олександр Дмитрович, 1961 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
закритого акціонерного товариства "Променергоекспорт", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 233;
Картавий Олексій Олексійович, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор закритого
акціонерного товариство Агрофірма "Мрія", проживає в селі Жовтневе
Конотопського району Сумської області, включений до виборчого
списку під N 234;
Брайченко Микола Іванович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу
комунального майна Соснівської районної ради, м. Черкаси, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 235;
Сорока Валерій Ростиславович, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник голови
Старосинявської районної державної адміністрації, проживає в
смт Стара Синява Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 237;
Урсол Марія Микитівна, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
місті Ямпіль Вінницької області, включена до виборчого списку під
N 238;
Ротарь Віталій Євгенович, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Екком", проживає в місті Ізмаїл Одеської області,
включений до виборчого списку під N 239;
Суховерхов Ігор Олегович, 1959 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 243;
Серьогін Сергій Михайлович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, проректор-директор
Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії
державного управління при Президентові України, проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 244;
Гермаківський Віктор Іванович, 1965 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 245;
Ткаченко Олександр Васильович, 1972 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
сектору з питань реагування на надзвичайні ситуації застосування
пожежної та спеціальної техніки Лубенського міжрайонного
відділення Головного управління Міністерства з надзвичайних
ситуацій України в Полтавській області, проживає в місті Лубни
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 246;
Іцковський Юрій Іцекович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник
Миколаївського міського голови, проживає в місті Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 247;
Соколов Олександр Михайлович, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Хмирів Львівської області, включений до виборчого
списку під N 248;
Волков Володимир Васильович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Влата", проживає в місті Каховка Херсонської
області, включений до виборчого списку під N 251;
Александров Ігор Валентинович, 1967 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар
приватного підприємства "Центр реабілітації людини", проживає в
місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого
списку під N 252;
Гмиря Ігор Олександрович, 1972 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в смт Решетилівка Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 253;
Костромін Валерій Валерійович, 1970 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "ВалеО", проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 255;
Карапетян Артур Володимирович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора товариства з
обмеженою відповідальністю "Юридичина фірма "Прагма", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 256;
Магушинець Михайло Іванович, 1933 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Макарів Київської області, включений до виборчого списку під
N 258;
Воробйов Олександр Григорович, 1980 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, слухач Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку
під N 259;
Струтинський Олександр Григорович, 1964 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, керівник
польотів регіонального структурного підрозділу "Київцентраеро"
Державного підприємства обслуговування повітряного руху України,
проживає в місті Бориспіль Київської області, включений до
виборчого списку під N 260;
Черненко Євген Миколайович, 1979 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний редактор
Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика "Київ сьогодні",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 261;
Торохтій Юрій Зіновійович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керуючий
Дніпродзержинським відділенням Дніпропетровської філії
акціонерного банку "Брокбізнесбанк", проживає в місті
Дніпродзержинськ Дніпрпетровської області, включений до виборчого
списку під N 262;
Мурза Олександр Олегович, 1983 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта базова вища,
заступник директора з юридичних питань приватного підприємства
"Яса", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 263;
Лендел Василь Іванович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Костопіль Рівненської області, включений до
виборчого списку під N 264;
Алієва Тетяна Петрівна, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови
Ленінської районної ради у місті Севастополі, проживає в місті
Севастополі, включена до виборчого списку під N 265;
Пилипенко Петро Федорович, 1956 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, голова Кіровоградської
обласної організації цієї партії, проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 266;
Олійник Микола Олександрович, 1935 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, ректор Харківської
державної академії фізичної культури, проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 267;
Гольовський Іван Михайлович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, секретар
Могилів-Подільської міської ради, проживає в місті
Могилів-Подільський Вінницької області, включений до виборчого
списку під N 268;
Відоменко Володимир Володимирович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, заступник
директора приватного підприємства "Промислово-комерційна фірма
"Кєйт", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 270;
Юрченко Анатолій Миколайович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Гайсин Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 271;
Клюєвська Олена Петрівна, 1963 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, директор
Дніпродзержинської загальноосвітньої школи N 34, проживає в місті
Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включена до виборчого
списку під N 273;
Лещенко Ельза Володимирівна, 1967 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
управління у справах сім'ї, молоді і спорту Кіровоградської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Кіровограді,
включена до виборчого списку під N 274;
Іваненко В'ячеслав Іванович, 1962 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор колективного
підприємства матеріально-технічного забезпечення
"Сільгосптехніка", проживає в смт Єсаулівка Антрацитівського
району Луганської області, включений до виборчого списку під
N 275;
Коваль Петро Андрійович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, інженер регіонального
структурного підрозділу "Київцентраеро" Державного підприємства
обслуговування повітряного руху України "Украероцентр", проживає в
місті Бориспіль Київської області, включений до виборчого списку
під N 276;
Олянська Наталія Георгіївна, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча
кардіологічним відділенням Волинського обласного госпіталю
інвалідів Великої Вітчизняної війни, проживає в місті Луцьку,
включена до виборчого списку під N 277;
Кочергін Юрій Анатолійович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального
директора з перспективного розвитку державного підприємства
"Харківстандартметрологія", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 278;
Грінченко Руслан Михайлович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 279;
Лопушняк Василь Федорович, 1960 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, заступник голови
Заліщицької районної державної адміністрації, проживає в місті
Заліщики Тернопільської області, включений до виборчого списку під
N 280;
Повод Станіслав Іванович, 1947 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом
контролю Дніпропетровської обласної ради, проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 281;
Шиманський Олексій Анатолійович, 1977 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "ТД Водолій", проживає в місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 282;
Келлер Анатолій Олександрович, 1973 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища,
диспетчер-інструктор регіонального структурного підрозділу
"Київцентраеро" Державного підприємства обслуговування повітряного
руху України "Украерорух", проживає в місті Борисполі Київської
області, включений до виборчого списку під N 283;
Привика Святослав Васильович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
Пенсійного фонду України Верховинського району, проживає в селі
Довгополе Верховинського району Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 284;
Лук'яненко Володимир Миколайович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта базова вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Світанок ВВ", проживає в
місті Коростень Житомирської області, включений до виборчого
списку під N 285;
Бендик Володимир Володимирович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Юридичина фірма "Прагма", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 286;
Трачук Петро Антонович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, декан юридичного
факультету Закарпатського державного університету, проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 287;
Бойко Микола Григорович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу
освіти Білопільської районної державної адміністрації, проживає в
місті Білопілля Сумської області, включений до виборчого списку
під N 288;
Островський Станіслав Францович, 1959 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, менеджер з
персоналу кафе-піцерії "Беламі", проживає в місті Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 290;
Стадник Микола Якович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст
корпоративного управління Хмельницького регіонального відділення
Фонду державного майна України, проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 292;
Кресан Олег Валерійович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта базова вища,
студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 293;
Тєряєв Максим Анатолійович, 1979 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст
Міністерства у справах сім'ї, молоді та гендерної політики України
Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 297;
Ніколенко Альберт Дмитрович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор
повного товариства Ніколенка, Поволоцької фірми "АТТОЛІС",
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 299;
Данилюк Руслан Андрійович, 1969 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 300;
Нестеров Володимир Володимирович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор
селянськофермерського господарства "Марс", проживає в селі
Привілля Троїцького району Луганської області, включений до
виборчого списку під N 301;
Тюхтій Микола Петрович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор
науково-промислового об'єднання агропромислового комплексу
"Каскад", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку
під N 302;
Тупаленко Сергій Васильович, 1975 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Гардаріка", проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 303;
Рубанець Микола Леонтійович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний редактор
Всеукраїнського суспільно-політичного тижневика "Україна і світ
сьогодні", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 305;
Гудима Анатолій Іванович, 1951 року народження,
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, керівник
польотів Державного підприємства обслуговування повітряного руху
України, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку
під N 306;
Пилаєва Тетяна В'ячеславівна, 1954 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
освіти Комінтернівської районної ради міста Харкова, проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 308;
Гріщенко Олександр Вікторович, 1963 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
аеродромно-диспетчерської вишки - керівник польотів Вінницької
служби обслуговування повітряного руху регіонального структурного
підрозділу "Київцентраеро" Державного підприємства обслуговування
повітряного руху "Украерорух", проживає в місті Вінниці, включений
до виборчого списку під N 313;
Єрмишко Галина Йосипівна, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний редактор
Каланчацької районної газети "Слава праці", проживає в
смт Каланчак Херсонської області, включена до виборчого списку під
N 314;
Фещук Віктор Євстафійович, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу
освіти Демидівської районної державної адміністрація, проживає в
смт Демидівка Рівненської області, включений до виборчого списку
під N 315;
Славная Ольга Володимирівна, 1970 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта базова вища,
директор приватного підприємства "Женьє Маркетинг", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 316;
Крепак Анатолій Григорович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта середня, директор приватного
підприємства "Скіф-Транс-К", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 317;
Шандиба Павло Павлович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення
Дніпропетровської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 319;
Маленицький Леонід Францович, 1954 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
об'єктів радіотехнічного забезпечення та зв'язку Вінницької служби
обслуговування повітряного руху регіонального "Київцентраеро"
Украероруху, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого
списку під N 320;
Артюх Станіслав Федорович, 1936 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, радник ректора
Української інженерно-педагогічної академії, проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 321;
Соколов Антон Юрійович, 1982 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом
Благодійної організації "Моя Вітчизна", проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 322;
Момот Олександр Михайлович, 1979 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
відділення Полтавської обласної дирекції Акціонерного комерційного
банку "Правекс-Банк", проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 323;
Печурін Юрій Павлович, 1962 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства санаторій "Київ", проживає в
місті Алушта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого
списку під N 324;
Батов Юрій Євгенович, 1983 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Ізмаїл Одеської області, включений до виборчого
списку під N 325;
Кам'янченко Сергій Андрійович, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника
головного управління - начальник управління надходження доходів
головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій
області, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 328;
Ширкін Артур Олександрович, 1981 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта базова вища, студент
Східноукраїнського національного університету імені Володимира
Даля, проживає в смт Ювілейне Луганської області, включений до
виборчого списку під N 329;
Лихоманов Олександр Степанович, 1954 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 330;
Сабадош Юрій Іванович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, спеціаліст відділу
підприємництва та захисту прав споживачів Коломийської міської
ради, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 331;
Джердж Віталій Федорович, 1971 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керівника
Секретаріату - завідуючий відділом організаційно-партійної та
кадрової роботи цієї партії, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 332;
Гуцуляк Дмитро Володимирович, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта базова вища, начальник
відділу компенсаційних виплат населенню управління праці та
соціального захисту населення Красилівської районної державної
адміністрації, проживає в місті Красилів Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 334;
Беріндє Юрій Юрійович, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, Білоцерківський
сільський голова, проживає в селі Біла Церква Рахівського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 335;
Шевкаленко Костянтин Вікторович, 1977 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, провідний
спеціаліст міжнародного відділу закритого акціонерного товариства
"Футбольний клуб "Шахтар", проживає в місті Макіївка Донецької
області, включений до виборчого списку під N 336;
Мазур Франко Франкович, 1945 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Дрогобицького
коледжу статистики Державного комітету статистики України,
проживає в місті Дрогобич Львівської області, включений до
виборчого списку під N 337;
Здіховський Дмитро Андрійович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області,
включений до виборчого списку під N 338;
Дьяков Сергій Олексійович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст
Секретаріату Черкаської обласної організації цієї партії, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 339;
Лобан Сергій Антонович, 1953 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, начальник будівельної
дільниці комунального підприємства ремонтно-будівельного
управління N 5 "Одесрембуд", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 340;
Терентьєв Микола Васильович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор вищого
професійного училища N 17, проживає в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 341;
Недюха Микола Петрович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий сектором
методології Інституту законодавства Верховної Ради України,
проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого
списку під N 342;
Недошитко Володимир Борисович, 1971 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища,
лікар-онкохірург Тернопільського обласного клінічного
онкологічного диспансеру, проживає в місті Тернополі, включений до
виборчого списку під N 343;
Семенков Олександр Іванович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "ОСПРОМ", проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 344;
Левченко Володимир Якович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Чугуїв Харківської області, включений до
виборчого списку під N 345;
Семенюк Алла Миколаївна, 1969 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 346;
Вікнянський Павло Матвійович, 1979 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови
Всеукраїнської молодіжної громадської організації
"Народно-демократична ліга молоді", проживає в місті Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 347;
Константінов Валентин Петрович, 1945 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, директор
комунального підприємства "Палац культури "Орбіта", проживає в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 349;
Хомічов Іван Петрович, 1965 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в смт Краснопілля Сумської області, включений до
виборчого списку під N 351;
Зерук Марія Володимирівна, 1985 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта базова вища,
студентка Національного педагогічного університету імені М.П.
Драгоманова, проживає в місті Олевськ Житомирської області,
включена до виборчого списку під N 352;
Сьомін Анатолій Іванович, 1934 року народження, член
Демократичної партії України, освіта базова вища, начальник
дільниці Селидівського водопровідно-каналізаційного господарства,
проживає в місті Селидове Донецької області, включений до
виборчого списку під N 355;
Костриця Микола Юхимович, 1942 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий кафедрою
природничо-математичних дисциплін Житомирського обласного
інституту післядипломної педагогічної освіти, проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 356;
Кенц Віталій Іванович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу
управління з питань внутрішньої політики Хмельницької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Хмельницькому, включений
до виборчого списку під N 357;
Власова Ольга Валентинівна, 1981 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, аспірантка
Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова,
проживає в місті Біла Церква Київської області, включена до
виборчого списку під N 358;
Швець Віктор Іванович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови
Татарбунарської районної ради, проживає в місті Татарбунари
Одеської області, включений до виборчого списку під N 359;
Басій Вячеслав Васильович, 1980 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Дніпропетпетровську, включений до виборчого
списку під N 360;
Спиця Віктор Петрович, 1950 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова фермерського
господарства "Даня", проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 362;
Остапенко Юлія Анатоліївна, 1983 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта базова вища,
розподілювач робіт моторвагонного депо "Харків" Південної
залізниці, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку
під N 364;
Ужва Сергій Євгенович, 1975 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Запорізької
філії закритого акціонерного товариства "Торговельний будинок
"Родич", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 365;
Трофімчук В'ячеслав Павлович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, директор
приватно-підприємницької фірми "Енергозахід", проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 366;
Чорнолуцький Сергій Григорович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
праці та соціального захисту населення Вінницької міської ради,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 367;
Сенічкін Анатолій Павлович, 1952 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 368;
Долінський Анатолій Іванович, 1948 року народження член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, начальник
об'єктів радіотехнічного забезпечення Хмельницької служби
обслуговування повітряного руху Львівського регіонального
структурного підрозділу Украероруху, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 371;
Пушкарський Олексій Борисович, 1963 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, приватний
підприємець, проживає в місті Красний Луч Луганської області,
включений до виборчого списку під N 372;
Гоголь Василь Васильович, 1965 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Ольва", проживає в смт Богородчани
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 373;
Борисов Іван Вікторович, 1958 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керівника -
завідуючий відділом організаційно-кадрової роботи апарату
Київської міської організації цієї партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 375;
Синишин Анатолій Анатолійович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник Ужгородського міського
голови, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку
під N 376;
Яковлев Володимир Георгійович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, провідний інженер з електротехнічного
забезпечення польотів, Хмельницької служби обслуговування
повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу
Украероруху, проживає в місті Хмельницьому, включений до виборчого
списку під N 377;
Тимощук Олексій Ананійович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Рожище Волинської області, включений до виборчого
списку під N 378;
Машковський Віктор Олександрович, 1947 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
державного підприємства "Південний машинобудівний завод імені
Макарова", проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 379;
Вдовенко Руслан Вікторович, 1975 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 380;
Дика Людмила Казимирівна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату
Київської обласної організації цієї партії, проживає в місті
Ірпінь Київської області, включена до виборчого списку під N 381;
Некора Вячеслав Борисович, 1949 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату
Миколаївської обласної організації цієї партії, проживає в місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 382;
Бойко Іван Захарович, 1959 року народження, член
Народно-Демократичної партії України, освіта вища, голова
правління колективного малого підприємства "Олімпійський клуб",
проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під
N 383;
Федоренко Сергій Володимирович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник регіонального
відділення Фонду державного майна України, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 384;
Мар'яненко Валерій Павлович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор закритого
акціонерного товариства "Санаторій імені С. Кірова", проживає в
місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого
списку під N 385;
Ясенецький Володимир Станіславович, 1971 року народження,
член Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, радник
Президента України, асоціації "СОВАТ", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 386;
Островська Ганна Володимирівна, 1973 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Медіа-центр "Перспектива", проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 387;
Синиця Василь Васильович, 1952 року народження, член
Демократичної партії України, освіта середня, комірник заводу
"Арсенал", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 389;
Шукалович Олег Олексійович, 1975 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом
матеріально-технічного забезпечення Секретаріату цієї партії,
проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого
списку під N 390;
Костинчук Михайло Михайлович, 1951 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, провідний
інженер з радіонавігації та радіолокації Хмельницької служби
обслуговування повітряного руху Львівського регіонального
структурного підрозділу Украероруху, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 392;
Хоменко Надія Василівна, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керівника
апарату - начальник відділу організаційної роботи апарату
Оратівської районної державної адміністрації, проживає в смт
Оратів Вінницької області, включена до виборчого списку під N 393;
Горбенко Петро Федорович, 1948 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач Вінницького
обласного інституту післядипломної освіти педагогічних
працівників, проживає в місті Немирів Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 395;
Кирилюк Марія Іванівна, 1951 року народження, член
Демократичної партії України, освіта базова вища, технік закритого
акціонерного товариства закритого типу "Чернівецька виробнича
комерційна фірма "Оріон", проживає в місті Чернівцях, включена до
виборчого списку під N 396;
Генін Микола Володимирович, 1947 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
закритого акціонерного товариства "Каштан", проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 398;
Степанов Петро Мусійович, 1946 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, інженер з
охорони праці Львівського регіонального структурного підрозділу
Украероруху, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 399;
Кошель Федір Гнатович, 1951 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
охорони здоров'я Луцької міської ради, проживає в селі Зміїнець
Луцького району Волинської області, включений до виборчого списку
під N 400;
Півень Ярослава Леонідівна, 1982 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач Чернігівського
інституту статистики, обліку і аудиту, проживає в місті Чернігові,
включена до виборчого списку під N 401;
Науменко Олександр Васильович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Еквіс", проживає в селі
Гора Бориспільського району Київської області, включений до
виборчого списку під N 402;
Радіонов Микола Васильович, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, старший майстер
товариства з обмеженою відповідальністю "Цукровий комбінат",
викладач правознавчих дисциплін Барського
гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського, проживає
в місті Бар Вінницької області, включений до виборчого списку під
N 403;
Ткачук Олександр Миколайович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст
Тростянецької районної державної адміністрації, проживає в місті
Ладижин Вінницької області, включений до виборчого списку під
N 404;
Магаз Анатолій Іванович, 1948 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, заступник
головного державного санітарного лікаря Житомирської міської
санітарно-епідеміологічної станції, проживає в місті Житомирі,
включений до виборчого списку під N 405;
Денисик Григорій Іванович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта вища, завідуючий кафедрою фізичної географії
Вінницького педагогічного університету, проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 406;
Зобов Марк Іванович, 1953 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий ідеологічним
відділом апарату Харківської обласної організації цієї партії,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 407;
Бережна Галина Павлівна, 1968 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, головний
бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма
"Правозахисник", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 408;
Скляренко Максим Володимирович, 1977 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта базова вища, провідний
спеціаліст благодійної організації "Моя Вітчизна", проживає в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 409;
Юрочко Любов Степанівна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник управління
Пенсійного фонду України, проживає в селі Тисів Волинського району
Івано-Франківської області, включена до виборчого списку під
N 410;
Янцаловський Олександр Йосифович, 1953 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, лікар-уролог
Хмельницької міської поліклініки N 4, проживає в місті Деражня
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 411;
Радченко Василь Олександрович, 1957 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар
обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної
ради, проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 413;
Смольняков Володимир Вікторович, 1977 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, слухач Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в смт Глеваха Васильківського району Київської області, включений
до виборчого списку під N 414;
Бататін Юрій Рудольфович, 1962 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, заступник
начальника відділу ліцензування Управління інспекції на
автомобільному транспорті, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 415;
Капітан Олександр Олександрович, 1980 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 416;
Кіріченко Микола Миколайович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, головний державний
санітарний лікар Тульчинської районної санітарно-епідеміологічної
станції Вінницької області, проживає в місті Тульчин Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 417;
Тарасов Олександр Вікторович, 1981 року народження, член
Демократичної партії України, освіта вища, головний редактор
Інтернет видання "Ренесанс" Херсонської міської суспільної
організації "Шляхетське зібрання", проживає в місті Херсоні,
включений до виборчого списку під N 418;
Іванченко Ірина Євгенівна, 1968 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча сектором
діловодства та контролю відділу організаційно-партійної та
кадрової роботи Секретаріату цієї партії, проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 419;
Соловей Олександр Михайлович, 1942 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, інспектор-консультант
відділу організаційно-партійної та кадрової роботи Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 420;
Кулик Владислав Феофанович, 1962 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, заступник
начальника служби транспорту відкритого акціонерного товариства
"Електропостачання компанія "Житомиробленерго", проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 421;
Бойчук Тетяна Анатоліївна, 1961 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату
Луганської обласної організації цієї партії, проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 422;
Дрожжин Дмитро Юрійович, 1969 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 423;
Іващенко Валерій Борисович, 1956 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор приватного
підприємства "Обрій", проживає в місті Козятин Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 424;
Степанова Ірина Василівна, 1963 року народження, член
Народно-демократичної партії України, освіта вища, начальник
Євпаторійського відділення Кредитної спілки "Південний" Корпорації
"Південна промислова спілка", проживає в місті Євпаторія
Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під
N 425;
Левашова Марина Миколаївна, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідувач сектору з
питань внутрішньої політики Краснодонської районної державної
адміністрації, проживає в місті Краснодон Луганської області,
включена до виборчого списку під N 426;
Чегринець Анатолій Іванович, 1960 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Ізюм Харківської області, включений до виборчого
списку під N 427;
Цимбалюк Григорій Миколайович, 1957 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, інженер
державного підприємства "Житомирський регіональний центр
стандартизації, метрології та сертифікації", проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 428;
Миронець Тетяна Олександрівна, 1982 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, інспектор-консультант
відділу організаційно-партійної та кадрової роботи Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Бровари Київської області, включена
до виборчого списку під N 429;
Зайцев Ігор Петрович, 1963 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, інспектор-консультант
відділу організаційно-партійної та кадрової роботи Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 430;
Іванов Кирило Миронович, 1967 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Агроенергоцентр-Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 431;
Бодун Тетяна Іванівна, 1973 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник народного
депутата України, проживає в селі Білий камінь Чечельницького
району Вінницької області, включена до виборчого списку під N 432;
Коваль Іван Вікторович, 1955 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, помічник народного
депутата України, проживає в селі Радянське Літинського району
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 434;
Митровці Михайло Іванович, 1978 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, голова
правління відкритого акціонерного товариства "Міжгірське АТП -
12138", проживає в селі Вільхівка Виноградівського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 435;
Гавриленко Сергій Віл'ямович, 1971 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 438;
Тураш Юрій Григорович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, інженер з
обслуговування комп'ютерної та оргтехніки відділу
матеріально-технічного забезпечення Секретаріату цієї партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 439;
Шульга Володимир Миколайович, 1975 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник завідуючого
інформаційно-аналітичним відділом Секретаріату цієї партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 440;
Пархоменко Олексій Геннадійович, 1972 року народження, член
Демократичної партії України, освіта середня, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Монастирищенська
виробничо-впроваджувальна фірма "Енергетик", проживає в місті
Монастирище Черкаської області, включений до виборчого списку під
N 441;
Герасимчук Валентин Сергійович, 1983 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керуючого
справами контрольно-ревізійної комісії цієї партії, проживає в
селі Забороль Луцького району Волинської області, включений до
виборчого списку під N 446;
Вовк Станіслав Трохимович, 1959 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор - головний
редактор дочірнього підприємства "Вінницькі відомості" товариства
з обмеженою відповідальністю "Логос", проживає в смт Чечельник
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 447;
Дахнов Сергій Леонідович, 1954 року народження, член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, заступник
директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного
простору Національної академії наук України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 448;
Ларіонов Анатолій Сергійович, 1941 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату
Одеської міської організації цієї партії, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 449;
Романов Микола Федорович, 1946 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу
культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації
Вінницької області, проживає в місті Іллінці Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 450.
{ Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 262 ( v0262359-06 ) від 24.01.2006, N 317
( v0317359-06 ) від 30.01.2006, N 420 ( v0420359-06 ) від
06.02.2006, N 607 ( v0607359-06 ) від 17.02.2006, N 810
( v0810359-06 ) від 03.03.2006 }
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 31 грудня 2005 року N 345
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку Блоку НДП

Третьяков С.В., включений до виборчого списку під N 43;
Ветлинська О.В., включена до виборчого списку під N 69;
Панченко В.В., включений до виборчого списку під N 109;
Пархоменко Ю.В., включений до виборчого списку під N 118;
Квітка В.Н., включений до виборчого списку під N 125;
Забара В.М., включений до виборчого списку під N 168;
Сутковий В.Л., включений до виборчого списку під N 177;
Вадзюк С.М., включений до виборчого списку під N 179;
Микитенко Ю.О., включений до виборчого списку під N 181;
Москалевський С.В., включений до виборчого списку під N 185;
Кузьмук Я.Г., 1959 року народження, включений до виборчого
списку під N 198;
Синельщиков Р.Г., включений до виборчого списку під N 215;
Жорнова Г.М., включений до виборчого списку під N 232;
Хмільовський В.М., включений до виборчого списку під N 242;
Горбатюк О.Д., включений до виборчого списку під N 249;
Гордасевич О.В., включений до виборчого списку під N 257;
Бахталовський В.В., включений до виборчого списку під N 289;
Чепелюк В.І., включений до виборчого списку під N 291;
Натрус С.П., включений до виборчого списку під N 294;
Попов М.К., включений до виборчого списку під N 295;
Коренчук Л.П., включений до виборчого списку під N 298;
Тиский М.Г., включений до виборчого списку під N 310;
Гнаток О.І., включений до виборчого списку під N 311;
Медведєв В.В., включений до виборчого списку під N 327;
Ющенко А.В., включений до виборчого списку під N 333;
Маргунова Л.П., включена до виборчого списку під N 348;
Забродський М.В., включений до виборчого списку під N 350;
Шмідман О.А., включений до виборчого списку під N 354;
Куйбіда З.А. , включений до виборчого списку під N 361;
Сальников Д.А., включений до виборчого списку під N 363;
Кудим В.М., включений до виборчого списку під N 391;
Лобода О.І., включений до виборчого списку під N 394;
Пилипенко О.А., включений до виборчого списку під N 397;
Петрик С.В., включений до виборчого списку під N 412;
Фадєєв О.М., включений до виборчого списку під N 436;
Шевченко А.А., включений до виборчого списку під N 442;
Сахно О.В., включений до виборчого списку під N 443;
Бевз М.М., включений до виборчого списку під N 444.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вверх