Документ v0303359-05, текущая редакция — Редакция от 30.04.2007, основание - v0022359-07

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
28.12.2005 N 303
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України, включених до виборчого списку
виборчого блоку політичних партій
"Блок Юлії Тимошенко"
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 51 ( v0051359-06 ) від 04.01.2006
N 346 ( v0346359-06 ) від 31.01.2006
N 1255 ( v1255359-06 ) від 09.06.2006
N 22 ( v0022359-07 ) від 30.04.2007 }

До Центральної виборчої комісії 22 грудня 2005 року надійшла
заява виборчого блоку політичних партій "Всеукраїнське об'єднання
"Батьківщина", Українська соціал-демократична партія - "Блок
Юлії Тимошенко" (скорочена назва - "Блок Юлії Тимошенко") про
реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих
17 грудня 2005 року на І Міжпартійному з'їзді цього блоку та
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко", а
також додані до неї необхідні для реєстрації документи щодо
410 осіб.
На день подання заяви виборчого блоку політичних партій "Блок
Юлії Тимошенко" про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України до Центральної виборчої комісії не подали заяви про згоду
балотуватися кандидатом у народні депутати України 40 осіб,
включені до виборчого списку кандидатів у народні депутати України
цього блоку.
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії (блоку) про реєстрацію кандидатів у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку),
вважається виключеною з виборчого списку партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону. Заява такої особи про згоду балотуватися,
подана після подання партією (блоком) зазначеної заяви про
реєстрацію кандидатів у депутати, не приймається.
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 56, 57, частини першої
статті 58, частин першої - четвертої, шостої - восьмої статті 61
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко",
згідно з додатком 1.
2. Вважати виключеними із виборчого списку виборчого блоку
політичних партій "Блок Юлії Тимошенко" кандидатів у народні
депутати України згідно з додатком 2.
3. Видати представнику виборчого блоку політичних партій
"Блок Юлії Тимошенко" в Центральній виборчій комісії з правом
дорадчого голосу копію цієї постанови та посвідчення кандидатів у
народні депутати України.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Блоку Юлії Тимошенко разом із цією постановою в газетах
"Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 грудня 2005 року N 303
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
виборчого блоку політичних партій
"Блок Юлії Тимошенко"

Тимошенко Юлія Володимирівна, 1960 року народження, Голова
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", освіта
вища, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого
списку під N 1;
Турчинов Олександр Валентинович, 1964 року народження, перший
заступник Голови політичної партії "Всеукраїнське об'єднання
"Батьківщина", освіта вища, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 2;
Томенко Микола Володимирович, 1964 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, директор
Інституту політики, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 3;
Онопенко Василь Васильович, 1949 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 4;
Шевченко Андрій Віталійович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, журналіст, експерт Міжнародної
громадської організації "Інтерньюз-Україна", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 5;
Лук'яненко Левко Григорович, 1927 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
селі Хотів Києво-Святошинського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 6;
Омельченко Григорій Омелянович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 7;
Курило Віталій Семенович, 1957 року народження, безпартійний,
освіта вища, ректор Луганського національного педагогічного
університету імені Тараса Шевченка, проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 8;
Петрук Микола Миколайович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, командувач Сухопутних військ Збройних
Сил України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 9;
Суслов Євгеній Іванович, 1981 року народження, безпартійний,
освіта вища, Сквирський міський голова, проживає в місті Сквира
Київської області, включений до виборчого списку під N 10;
Білорус Олег Григорович, 1939 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 11;
Федорчук Ярослав Петрович, 1936 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 12;
Шкіль Андрій Васильович, 1963 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 13;
Волинець Михайло Якович, 1956 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті
Красноармійськ Донецької області, включений до виборчого списку
під N 14;
Семинога Анатолій Іванович, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 15;
Терьохін Сергій Анатолійович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор Українського інституту
відкритого суспільства "Інститут Борисфена", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 16;
Сас Сергій Володимирович, 1957 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 17;
Таран Віктор Васильович, 1941 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 18;
Зубов Валентин Сергійович, 1946 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 19;
Кирильчук Євген Іванович, 1940 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 20;
Шевчук Сергій Володимирович, 1955 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 21;
Яворівський Володимир Олександрович, 1942 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 22;
Чичков Валерій Михайлович, 1949 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 23;
Левцун Володимир Іванович, 1952 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 24;
Кожем'якін Андрій Анатолійович, 1965 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник Голови Служби безпеки України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
Губський Богдан Володимирович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 27;
Кальченко Валерій Михайлович, 1947 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
Кіровоградської обласної організації політичної партії
"Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 28;
Мостіпан Уляна Миколаївна, 1944 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
Київської обласної організації політичної партії "Всеукраїнське
об'єднання "Батьківщина", проживає в смт Рокитне Київської
області, включена до виборчого списку під N 29;
Олійник Володимир Миколайович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора приватного
підприємства "УкрБудЦентр", проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 30;
Швець Віктор Дмитрович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, начальник головного управління Генеральної
прокуратури України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 31;
Антипов Олег Миколайович, 1951 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
Житомирської обласної організації політичної партії "Всеукраїнське
об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Бердичів Житомирської
області, включений до виборчого списку під N 32;
Воротнюк Ігор Борисович, 1962 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, голова
Київської обласної організації Української соціал-демократичної
партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 33;
Корж Віталій Терентійович, 1938 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 34;
Шлемко Дмитро Васильович, 1950 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, заступник
голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 35;
Курпіль Степан Володимирович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління закритого акціонерного
товприства "Видавничий Дім "Високий Замок", проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 36;
Буряк Сергій Васильович, 1966 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 37;
Сушкевич Валерій Михайлович, 1954 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 39;
Петренко Вадим Михайлович, 1946 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, заступник
голови Полтавської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 40;
Васадзе Таріел Шакрович, 1947 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 41;
Данілов Олексій Мячеславович, 1962 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора Європейського
інституту інтеграції та розвитку, проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 42;
Фельдман Олександр Борисович, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 43;
Веревський Андрій Михайлович, 1974 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 44;
Баграєв Микола Георгійович, 1964 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 45;
Немиря Григорій Михайлович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, завідувач кафедри європейської
інтеграції Національної академії державного управління при
Президентові України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 46;
Сігал Євген Якович, 1955 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 47;
Луцький Максим Георгійович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, проректор з корпоративного управління
Національного авіаційного університету, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 48;
Забзалюк Роман Омелянович, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
Миколаївської обласної організації політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 49;
Полохало Володимир Іванович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта вища, провідний науковий співробітник
Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної
академії наук України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 50;
Осика Сергій Григорович, 1955 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 51;
Шепелев Олександр Олександрович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент Благодійної організації
"Ластівка", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 55;
Лук'янчук Руслан Валерійович, 1972 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 56;
Міщенко Сергій Григорович, 1971 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, тимчасово
не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 57;
Логвиненко Олексій Степанович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор Науково-дослідного інституту
Регіональної політики Харківського національного університету,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 58;
Зубець Михайло Васильович, 1938 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 59;
Хмельницький Василь Іванович, 1966 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 60;
Скибінецький Олександр Матвійович, 1947 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент благодійної організації "Фонд
підтримки національної безпеки України", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 61;
Жеваго Костянтин Валентинович, 1974 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 62;
Вершиніна Інга Станіславівна, 1967 року народження,
безпартійна, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "УАГ "Південь-Хліб", проживає в місті
Одесі, включена до виборчого списку під N 63;
Зубик Володимир Володимирович, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор з економічних питань та
фондрейзингу благодійного фонду "Світ дитини", проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 64;
Куровський Іван Іванович, 1951 року народження, безпартійний,
освіта вища, старший науковий співробітник Науково-дослідного
інституту будівельної механіки Київського національного
університету будівництва і архітектури, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 65;
Портнов Андрій Володимирович, 1973 року народження,
безпартійний, освіта вища, адвокат, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 66;
Єдін Олександр Йосипович, 1960 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 68;
Буряк Олександр Васильович, 1970 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 69;
Кириленко Іван Григорович, 1956 року народження,
безпартійний, освіта вища, головний науковий співробітник
Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки"
Української академії аграрних наук, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 70;
Крючков Дмитро Васильович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 71;
Костенко Павло Іванович, 1966 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова наглядової ради благодійного фонду "Щира
турбота", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 72;
Лебедєв Павло Валентинович, 1962 року народження,
безпартійний, освіта вища, начальник відділу науково-технічної
інформації Інституту проблем екології та енергозбереження,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 73;
Абдуллін Олександр Рафкатович, 1962 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 74;
Писаренко Валерій Володимирович, 1980 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний адвокат, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 75;
Макієнко Володимир Петрович, 1955 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, головний
консультант фірми "Промбуд", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 76;
Крук Юрій Борисович, 1941 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 77;
Рибаков Ігор Олександрович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під
N 78;
Королевська Наталія Юріївна, 1975 року народження,
безпартійна, освіта вища, голова наглядової ради відкритого
акціонерного товариства "Луганськхолод", проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 79;
Толстенко Володимир Леонідович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, керівник апарату Вищого господарського
суду України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 80;
Сенченко Андрій Віленович, 1959 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
наглядової ради закритого акціонерного товариства "Сучасні
інформаційні технології", проживає в місті Сімферополі, включений
до виборчого списку під N 81;
Шишкіна Зоя Леонідівна, 1954 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, заступник
генерального директора - директор з персоналу та соціальних питань
холдингової компанії "АвтоКрАЗ", проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 82;
Кравчук Петро Костянтинович, 1962 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, генеральний
директор спільного підприємства "Волинь-Транс", проживає в селі
Липини Луцького району Волинської області, включений до виборчого
списку під N 83;
Триндюк Юрій Григорович, 1968 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, президент
товариства з обмеженою відповідальністю "Хлібні інвестиції",
проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку
під N 84;
Гладій Михайло Васильович, 1952 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 85;
Олійник Святослав Васильович, 1975 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний адвокат, проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 86;
Лабунська Анжеліка Вікторівна, 1967 року народження,
безпартійна, освіта вища, начальник юридичного управління
відкритого акціонерного товариства "Прогрес", проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 88;
Бондаренко Олена Федорівна, 1955 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 89;
Ткаченко Володимир Володимирович, 1964 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, доцент
кафедри всесвітньої історії Чернігівського державного
педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, проживає в місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 90;
Шаманов Валерій Вікторович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент Федерації боротьби дзюдо,
проживає в місті Алчевськ Луганської області, включений до
виборчого списку під N 91;
Видрін Дмитро Гнатович, 1949 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор Європейського інституту інтеграції та
розвитку, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 92;
Зозуля Руслан Петрович, 1966 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного
товариства "Гемопласт", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 93;
Шаго Євген Петрович, 1941 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, керівник
департаменту виконавчого секретаріату Політради політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 94;
Куренной Володимир Костянтинович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник Одеського міського голови,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 95;
Сербін Юрій Сергійович, 1949 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Екобуд", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 96;
Борзих Олександр Іванович, 1950 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 97;
Буджерак Олександр Олександрович, 1943 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, адвокат,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 98;
Сивульський Микола Іванович, 1952 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, керівник
департаменту виконавчого секретаріату Політради політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 99;
Кузьменко Петро Павлович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 100;
Пашинський Сергій Володимирович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, виконуючий обов'язки генерального
директора ДП "Укррезерв", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 101;
Пєрєдєрій В'ячеслав Григорович, 1943 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник Міністра охорони здоров'я
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 102;
Надоша Олег Володимирович, 1964 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, керівник
департаменту виконавчого секретаріату Політради політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті
Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 103;
Скубенко Володимир Петрович, 1958 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, директор
Інституту проблем управління і фінансових ризиків, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 104;
Чудновський Віталій Олегович, 1969 року народження, освіта
вища, директор зі стратегічного розвитку відкритого акціонерного
товариства Торговельно-фінансовий банк "Контракт", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 105;
Сінченко Сергій Григорович, 1946 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 106;
Глусь Степан Карлович, 1947 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, директор
Державного підприємства Немирівський спиртовий завод, проживає в
місті Немирів Вінницької області, включений до виборчого списку
під N 108;
Потімков Сергій Юрійович, 1954 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, продюсер
товариства з обмеженою відповідальністю "Борея", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 109;
Радковський Олег Володимирович, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, президент
місцевого благодійного фонду "Рідний Берег", проживає в місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 110;
Бірюк Лев Васильович, 1946 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 111;
Стасів Любов Володимирівна, 1962 року народження,
безпартійна, освіта вища, головний редактор підприємства
Української республіканської партії "Редакція газети "Самостійна
Україна", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 112;
Корнійчук Євген Володимирович, 1966 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, старший
викладач Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 113;
Лукашук Олег Григорович, 1951 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, народний
депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 114;
Денісова Людмила Леонтіївна, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
товариства з обмеженою відповідальністю "Корпорація "Гуматекс",
проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку
під N 115;
Поліщук Сергій Володимирович, 1973 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора товариства з
обмеженою відповідальністю "КАС", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 117;
Єресько Ігор Геннадійович, 1956 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, заступник
голови Черкаської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 118;
Вітенко Олена Андріївна, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, начальник
головного управління з питань внутрішньої політики у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю Вінницької обласної державної
адміністрації, проживає в місті Вінниці, включена до виборчого
списку під N 119;
Зімін Євген Ігорович, 1960 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор закритого акціонерного
товариства "Пріокон", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 121;
Дончак Володимир Андрійович, 1947 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Товариства сприяння обороні
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 122;
Камчатний Валерій Григорович, 1955 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, керівник
апарату Харківської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 123;
Константинов Євген Семенович, 1937 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, народний
депутат України, проживає в селі Кондратовка Костянтинівського
району Донецької області, включений до виборчого списку під N 124;
Замковенко Микола Іванович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 125;
Боднар Ольга Борисівна, 1965 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, завідуюча
секретаріатом депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" у
Верховній Раді України", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 126;
Рябека Олександр Григорович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 127;
Одарченко Юрій Віталійович, 1960 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, голова
спостережної ради закритого акціонерного товариства
"Будмеханізація", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого
списку під N 128;
Жиденко Ігор Григорович, 1966 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища, старший
юрисконсульт товариства з обмеженою відповідальністю "Беютага",
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 130;
Радовець Арнольд Анатолійович, 1937 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 131;
Шустік Олена Юріївна, 1968 року народження, член Української
соціал-демократичної партії, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 132;
Гнаткевич Юрій Васильович, 1940 року народження,
безпартійний, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 135;
Павловський Андрій Михайлович, 1965 року народження, член
Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 162;
{ Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 51 ( v0051359-06 ) від 04.01.2006, N 346
( v0346359-06 ) від 31.01.2006, N 1255 ( v1255359-06 ) від
09.06.2006, N 22 ( v0022359-07 ) від 30.04.2007 }
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 грудня 2005 року N 303
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку виборчого блоку
політичних партій "Блок Юлії Тимошенко"

Чобіт Дмитро Васильович, включений до виборчого списку
під N 120;
Клюс Олександр Васильович, включений до виборчого списку
під N 129;
Панченко Володимир Євгенович, включений до виборчого списку
під N 141;
Данькович Іван Васильович, включений до виборчого списку
під N 150;
Невмивака Василь Леонідович, включений до виборчого списку
під N 193;
Росоловський Володимир Олексійович, включений до виборчого
списку під N 205;
Миколенко Михайло Архипович, включений до виборчого списку
під N 207;
Вовкогон Іван Петрович, включений до виборчого списку
під N 215;
Дубовицький В'ячеслав Володимирович, включений до виборчого
списку під N 221;
Віденко Борис Васильович, включений до виборчого списку
під N 234;
Рябіка Володимир Леонідович, включений до виборчого списку
під N 241;
Шепотенко Сергій Вікторович, включений до виборчого списку
під N 244;
Багрій Олександр Васильович, включений до виборчого списку
під N 250;
Клімпуш Орест Дмитрович, включений до виборчого списку
під N 251;
Дехтієвський В'ячеслав Миколайович, включений до виборчого
списку під N 262;
Архипенко Іван Михайлович, включений до виборчого списку
під N 263;
Галас Володимир Іванович, включений до виборчого списку
під N 273;
Ковальова Ольга Олександрівна, включена до виборчого списку
під N 287;
Громов Олександр Михайлович, включений до виборчого списку
під N 298;
Бородін Володимир Анатолійович, включений до виборчого списку
під N 306;
Попович Михайло Андрійович, включений до виборчого списку
під N 308;
Садварій Юрій Юрійович, включений до виборчого списку
під N 311;
Талащук Віктор Флорович, включений до виборчого списку
під N 316;
Холостенко Василь Михайлович, включений до виборчого списку
під N 319;
Іваник Василь Євгонович, включений до виборчого списку
під N 334;
Пирогов Костянтин Олексійович, включений до виборчого списку
під N 339;
Олійник Михайло Іванович, включений до виборчого списку
під N 345;
Застука Оксана Євгенівна, включена до виборчого списку
під N 347;
Антоненков Олег Сергійович, включений до виборчого списку
під N 349;
Малич Олег Володимирович, включений до виборчого списку
під N 357;
Дехтяревський Олександр Костянтинович, включений до виборчого
списку під N 369;
Січкар Лідія Дмитрівна, включена до виборчого списку
під N 374;
Рибицький Сергій Валентинович, включений до виборчого списку
під N 391;
Яхієв Адам Михайлович, включений до виборчого списку
під N 392;
Мелінишин Богдан Дмитрович, включений до виборчого списку
під N 420;
Ємець Віктор Антонович, включений до виборчого списку
під N 424;
Меріков Вадим Іванович, включений до виборчого списку
під N 426;
Залужний Олександр Михайлович, включений до виборчого списку
під N 428;
Воробйова Ірина Вікторівна, включена до виборчого списку
під N 442;
Куйдан Ігор В'ячеславович, включений до виборчого списку
під N 447.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вверх