Документ v0295359-05, текущая редакция — Редакция от 06.02.2006, основание - v0414359-06

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
28.12.2005 N 295
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України, включених до виборчого списку
Соціалістичної партії України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 33 ( v0033359-06 ) від 04.01.2006
N 414 ( v0414359-06 ) від 06.02.2006 )

До Центральної виборчої комісії 23 грудня 2005 року надійшла
заява Соціалістичної партії України про реєстрацію кандидатів у
народні депутати України, висунутих 17 грудня 2005 року на
XII з'їзді партії та включених до виборчого списку кандидатів у
народні депутати Соціалістичної партії України, а також додані до
неї необхідні для реєстрації документи щодо 394 осіб.
На день подання заяви Соціалістичної партії України про
реєстрацію кандидатів у народні депутати України до Центральної
виборчої комісії не подали заяви про згоду балотуватися
кандидатами у народні депутати України 56 осіб, включених до
виборчого списку кандидатів у народні депутати України
Соціалістичної партії України.
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії (блоку) про реєстрацію кандидатів у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку),
вважається виключеною з виборчого списку партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) згідно з пунктом 1 частини першої
статті 58 цього Закону. Заява такої особи про згоду балотуватися,
подана після подання партією (блоком) зазначеної заяви про
реєстрацію кандидатів у депутати, не приймається.
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 57, частини першої
статті 58, частин першої - третьої, шостої - восьмої статті 61
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Соціалістичної партії України,
згідно з додатком 1.
2. Вважати виключеними із виборчого списку кандидатів у
народні депутати України Соціалістичної партії України згідно з
додатком 2.
3. Видати представнику Соціалістичної партії України в
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї
постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Соціалістичної партії України разом із цією постановою в
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 грудня 2005 року N 295
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Соціалістичної партії України

Мороз Олександр Олександрович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 1;
Семенюк Валентина Петрівна, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Фонду
державного майна України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 2;
Ніколаєнко Станіслав Миколайович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр освіти і науки
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 3;
Сподаренко Іван Васильович, 1931 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 4;
Червонописький Сергій Васильович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Голова Української
Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 5;
Вінський Йосип Вікентійович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 6;
Бокий Іван Сидорович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 7;
Бойко Володимир Семенович, 1938 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Маріуполь Донецької області, включений до виборчого списку
під N 8;
Деркач Андрій Леонідович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 9;
Малиновський Олексій Петрович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 10;
Бульба Степан Степанович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Полтавської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Полтаві,
включений до виборчого списку під N 11;
Цушко Василь Петрович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Одеської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 12;
Кунченко Олексій Петрович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова спостережної
ради закритого акціонерного товариства "Севєродонецьке об'єднання
"Азот", проживає в місті Севєродонецьку Луганської області,
включений до виборчого списку під N 13;
Рудьковський Микола Миколайович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 14;
Гончаров Михайло Олександрович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова спостережної
ради акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський банк",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 15;
Гармаш Галина Федорівна, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 16;
Волга Василь Олександрович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Всеукраїнської
громадської організації "Громадський контроль", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 17;
Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Компанія "Сінема", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 18;
Бугаєць Анатолій Олександрович, 1940 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
відкритого акціонерного товариства "Турбоатом", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 19;
Баранівський Олександр Петрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр аграрної
політики України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 20;
Бондарчук Іван Миколайович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Вінницької обласної державної адміністрації, проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 21;
Сільченко Василь Андрійович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Тараща Київської
області, включений до виборчого списку під N 22;
Садовий Микола Ілліч, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 23;
Мордовець Леонід Михайлович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під
N 24;
Матвієнков Сергій Анатолійович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
Чукмасов Сергій Олександрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство
"Система", проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 26;
Тарасов Володимир Володимирович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 27;
Шибко Віталій Якович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 28;
Філіндаш Євген Васильович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 29;
Поляков Василь Леонідович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова ради директорів
корпорації "АИС", проживає в місті Луганську, включений до
виборчого списку під N 30;
Кузьменко Сергій Леонідович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст
закритого акціонерного товариства "АвтоЗАЗ", проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 31;
Данілін Микола Олексійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Мале колективне
підприємство "Топаз", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 32;
Чмирь Сергій Михайлович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Миколаївського інституту агропромислового виробництва, проживає в
селі Агрономія Арбузинського району Миколаївської області,
включений до виборчого списку під N 33;
Богачук Василь Степанович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Тернополі, включений
до виборчого списку під N 34;
Савосін Геннадій Анатолійович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 35;
Зубко Юрій Григорович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
Голови Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 36;
Урбанський Ігор Анатолійович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови ради
директорів товариства з обмеженою відповідальністю "Морський
бізнес центр", проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 37;
Мельничук Михайло Васильович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 38;
Устенко Петро Іванович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова спостережної
ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 39;
Сергієнко Леонід Григорович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 40;
Дашутін Григорій Петрович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під
N 41;
Залялутдінов Альберт Рафаелевич, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "САС", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 42;
Зімін Сергій Георгійович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова спостережної
ради закритого акціонерного товариства "Холдінгова компанія
"Арма", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 43;
Рудковський Дмитро Олександрович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 44;
Бадагов Володимир Федорович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор - голова правління
відкритого акціонерного товариства "Полтавський
гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті Комсомольську
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 45;
Теличко Владислав Іванович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 46;
Мельник Микола Євтихійович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 47;
Мухін Володимир Васильович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 48;
Клименко Анатолій Володимирович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 49;
Сміяненко Ігор Миколайович, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 50;
Задирко Геннадій Олександрович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений
до виборчого списку під N 51;
Кобцов Юрій Олександрович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Нова Каховка Херсонськох області, включений до виборчого
списку під N 52;
Самчук Леонтій Григорович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 53;
Суліменко Володимир Георгійович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 54;
Федосов Олександр Олександрович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник головного економіста -
начальник економічного відділу відкритого акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", проживає в
місті Маріуполь Донецької області, включений до виборчого списку
під N 55;
Черніков Анатолій В'ячеславович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний редактор
газети Соціалістичної партії України "Товариш", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 56;
Колос Михайло Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач кафедри,
доцент Національного університету "Острозька академія", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 57;
Грязєв Віктор Анатолійович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 58;
Мєзєнцева Наталія Борисівна, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча
секретаріатом депутатської фракції Соціалістичної партії України у
Верховній Раді України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 59;
Тернавський Юрій Іванович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора
відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний
комбінат ім. Ілліча", проживає в місті Маріуполіь Донецької
області, включений до виборчого списку під N 60;
Пристая Олексій Дмитрович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Закарпатської
філії Науково-дослідного економічного інституту Міністерства
економіки України, проживає в місті Мукачеве Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 61;
Дімонт Михайло Зельманович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Житомирі, включений
до виборчого списку під N 62;
Таліпов Євген Михайлович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 63;
Сіроштан Володимир Григорович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова ревізійної
комісії Української спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів), проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 64;
Філімонов Аркадій Геннадійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший секретар
Севастопольської міської організації цієї партії, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 65;
Головчанський Юрій Миколайович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 66;
Мілінчук Микола Данилович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 67;
Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова спостережної
ради відкритого акціонерного товариства "Укрелектроапарат",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 68;
Опришко Віталій Федорович, 1942 року народження,
безпартійний, освіта вища, декан юридичного факультету Київського
національного економічного університету, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 69;
Степанов Михайло Володимирович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 70;
Суботін Віктор Георгійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 71;
Семінський Олег Валерійович, 1973 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
закритого акціонерного товариства "Нафтогазвидобування", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 72;
Олексієнко Юрій Олександрович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Дослідному
Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 73;
Павлович Григорій Григорович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Волинської
обласної спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Луцьк
Волинської області, включений до виборчого списку під N 74;
Керквуд Степан Іванович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Хорол Полтавської області, включений до виборчого списку під
N 75;
Кізіма Володимир Вікторович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач кафедри
Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 76;
Карнаух Микола Васильович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 77;
Шкуматов Володимир Григорович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного
підприємства "М'ясо Буковини", проживає в місті Новоселиця
Чернівецької області, включений до виборчого списку під N 78;
Вернигора Леонід Михайлович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку
під N 79;
Стефанович Олександр Антонович, 1975 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 80;
Іванченко Анатолій Семенович, 1940 року народження,
безпартійний, освіта вища, начальник агроцеху відкритого
акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат
ім. Ілліча", проживає в місті Новоазовськ Донецької області,
включений до виборчого списку під N 81;
Співачук Володимир Леонідович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого
списку під N 82;
Марценюк Михайло Федорович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Жашківської
районної державної адміністрації, проживає в місті Жашків
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 83;
Талала Сергій Миколайович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Міністра
економіки Автономної Республіки Крим, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 84;
Ходаківський Леонід Болеславович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Фастів Київської області, включений до виборчого списку під
N 85;
Масляник Владислав Олегович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Українка Обухівського
району Київської області, включений до виборчого списку під N 86;
Шибіко Анатолій Володимирович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Всеукраїнської громадської організації "Громадський
контроль", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 87;
Салтановський Микола Васильович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Олександрівка
Комінтернівського району Одеської області, включений до виборчого
списку під N 88;
Шевченко Михайло Васильович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний консультант
секретаріату фракції Соціалістичної партії України у Верховній
Раді України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 89;
Мусієнко Іван Михайлович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 90;
Скакун Анатолій Йосипович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 91;
Бондар Яків Андрійович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Федерації
профспілок Кіровоградської області, проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 92;
Ткачова Валентина Терентіївна, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 93;
Кучма Микола Вікторович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Ойл-Трейд", проживає в
місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 94;
Коловоротний Борис Леонтійович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Кривоозерської
районної державної адміністрації, проживає в смт Криве Озеро
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 95;
Коропатник Михайло Михайлович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 96;
Золотарьов Володимир Михайлович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
закритого акціонерного товариства завод "Південкабель", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 97;
Рибаков Олег Юрійович, 1945 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 98;
Лукінова Людмила Вікторівна, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Луганську, включена
до виборчого списку під N 100;
Щетінін Віталій Григорович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 101;
Рачинська Ольга Степанівна, 1941 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Бровари Київської області, включена до виборчого списку
під N 102;
Кузнєцов Валерій Олександрович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 103;
Ікранов Анатолій Олексійович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Юридичний департамент -
МПА", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 104;
Клочко Сергій Володимирович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, секретар Сумської
міської ради, виконуючий обов'язки Сумського міського голови,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 105;
Остапчук Олександр Миколайович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Тернопільської загальноосвітньої школи N 6 ім. Назарія Яремчука,
проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під
N 106;
Кобера Володимир Васильович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Білогірської
районної державної адміністрації, проживає в смт Теофіполь
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 107;
Торкунов Олег Миколайович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
регіонального відділення Фонду державного майна України в
Рівненській області, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 108;
Іваненко Наталія Іванівна, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник служби у
справах неповнолітніх Херсонської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого
списку під N 109;
Новіков Володимир Миколайович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, юрисконсульт
приватного підприємства "Альянс", проживає в місті Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 110;
Смітюх Іван Євдокимович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
відкритого акціонерного товариства "Ковельський хлібкомбінат",
проживає в місті Ковель Волинської області, включений до виборчого
списку під N 111;
Богданович Ігор Олександрович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Кримського
наукового центру Національної академії наук України, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 112;
Іващенко Олександр Віталійович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під
N 113;
Тимошенко Іван Романович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
науково-виробничого підприємства "Товариство з обмеженою
відповідальністю "Україна-ЕМ", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 114;
Кучурян Василь Драгошевич, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Бояни Новоселицького
району Чернівецької області, включений до виборчого списку під
N 115;
Іванов Сергій Павлович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 116;
Бундзяк Євген Васильович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач аптеки
"Арніка", проживає в смт Солотвин Богородчанського району
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 117;
Керімов Ракіф Ідаят-огли, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор дочірнього
підприємства "Майстер-сервіс", проживає в місті Вишневе
Києво-Святошинського району Київської області, включений до
виборчого списку під N 118;
Міхнюк Олег Іванович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Української спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів), проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 119;
Нікуліна Олена Валеріївна, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний консультант
фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України,
проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під N 120;
Остапенко Олег Григорович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, виконуючий обов'язки
голови Черкаської обласної організації Української спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 121;
Дворник Микола Антонович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
селище Чорнухи Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 122;
Узун Іван Миколайович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Любашівської районної державної адміністрації, проживає в
смт Любашівка Одеської області, включений до виборчого списку
під N 123;
Тандура Володимир Миколайович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 124;
Сафронов Станіслав Олександрович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 126;
Середа Леонід Павлович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, ректор Вінницького
державного аграрного університету, проживає в селі Агрономічне
Вінницького району Вінницької області, включений до виборчого
списку під N 127;
Гриценко Микола Тодосьович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Таращанської
районної державної адміністрації, проживає в місті Тараща
Київської області, включений до виборчого списку під N 128;
Малишенко Ігор Петрович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 129;
Мороз Андрій Григорович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач
Радомишльського професійно-технічного училища N 34, проживає в
селищі Борщів Радомишльського району Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 130;
Блящук Пилип Дмитрович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач відділу
освіти Вільшанської районної державної адміністрації, проживає в
смт Вільшанка Кіровоградської області, включений до виборчого
списку під N 131;
Проценко Наталія Борисівна, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
селянсько-фермерського господарства "Золотий колос", проживає в
селі Волоська Балаклія Шевченківського району Харківської області,
включена до виборчого списку під N 132;
Мельнік Валерій Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова товариства з
обмеженою відповідальністю "Універмаг-Луганськ", проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 133;
Дев'ятка Юрій Дмитрович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 134;
Федірко Петро Трохимович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Лебедин Сумської
області, включений до виборчого списку під N 135;
Савчук Олександр Петрович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, державний інспектор
територіального управління Держнаглядохоронпраці в Тернопільській
області, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 136;
Костюк Олександр Олексійович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник інспекції
Державної інспекції екології та природних ресурсів у Шепетівському
районі, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений
до виборчого списку під N 137;
Гуменюк Василь Степанович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор приватного
сільськогосподарського підприємства "Маяк", проживає в селі
Копитів Корецького району Рівненської області, включений до
виборчого списку під N 138;
Хорьков Володимир Селіверстович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 140;
Заїкін Володимир Миколайович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, президент Кримської
федерації карате, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 141;
Шкляренко Дмитро Павлович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова фермерського
господарства "Цезар", проживає в місті Пустомити Львівської
області, включений до виборчого списку під N 142;
Мойсей Аркадій Євгенович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Тарасівці
Новоселицького району Чернівецької області, включений до виборчого
списку під N 143;
Василевич Світлана Василівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри
українознавства Івано-Франківського державного медичного
університету, проживає в місті Івано-Франківську, включена до
виборчого списку під N 145;
Плітін Володимир Никифорович, 1938 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 146;
Слободянюк Сергій Миколайович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 147;
Костюченко Володимир Олександрович, 1951 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник
управління Смілянського міського виконавчого комітету, проживає в
місті Сміла Черкаської області, включений до виборчого списку під
N 148;
Лещенко Іван Васильович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
Великобагачанської районної ради, проживає в смт Велика Багачка
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 149;
Капталан Іван Михайлович, 1984 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта неповна вища, студент
Одеської національної юридичної академії, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 150;
Пачевський Анатолій Мартинович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор приватного
підприємства "Радівське", проживає в селі Радівці Калинівського
району Вінницької області, включений до виборчого списку під
N 153;
Чернявський Іван Юрійович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 154;
Баранов Олег Миколайович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "МСП" НГ "Норма-Центр", проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 155;
Ментов Павло Валентинович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Житомирської
обласної спілки ветеранів афганської війни, проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 156;
Небога Олександр Іванович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Маловисківської
районної державної адміністрації, проживає в місті Мала Виска
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 157;
Тодоров Петро Прокопович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, президент асоціації
"Укртрактор", проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 158;
Жаворонков Михайло Петрович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Ленінської в
м. Луганську районної ради, проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 159;
Власюк Тетяна Іванівна, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний консультант
Апарату Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 161;
Соловей Петро Лук'янович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Кременець
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 163;
Самсонюк Сергій Іванович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта базова вища, голова
спостережної ради закритого акціонерного товариства
"Кам'янець-Подільськпостач-центр", проживає в місті
Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 164;
Воловодік Володимир Васильович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 165;
Марченко Олександр Іполитович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
Закарпатської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Ужгороді, включений до виборчого списку під N 167;
Прокоса Лідія Юхимівна, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Любомльської
загальноосвітньої школи N 2, проживає в місті Любомль Волинської
області, включена до виборчого списку під N 168;
Козлов Володимир Юрійович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Джанкойського
регіонального відділення Союзу підприємців та роботодавців
Автономної Республіки Крим, проживає в місті Джанкой Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 169;
Петришин Петро Васильович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю
"Горуцьке", проживає в селі Гірське Миколаївського району
Львівської області, включений до виборчого списку під N 170;
Овдієнко Ігор Віталійович, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 171;
Горбатюк Ілля Іванович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку
під N 172;
Втерковський Дмитро Дмитрович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
державного підприємства виробничого об'єднання "Карпати", проживає
в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 174;
Тунніков Віктор Сергійович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 175;
Криворучко Микола Васильович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник начальника Львівської
митниці, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 176;
Градовський Анатолій Володимирович, 1952 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, професор
Черкаського національного університету, проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 177;
Перепелиця Василь Васильович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 178;
Завірюха Олександр Устимович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, інженер відкритого
акціонерного товариства "Цифрові системи зв'язку", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 179;
Сенченко Людмила Валентинівна, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник голови
Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 180;
Ядикін Сергій Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, проживає в
місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 181;
Коротинська Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вчителька Жахнівської
загальноосвітньої школи, проживає в селі Жахнівка Тиврівського
району Вінницької області, включена до виборчого списку під N 182;
Юхименко Микола Федорович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Антонівського
навчально-виховного об'єднання, проживає в смт Ставище Київської
області, включений до виборчого списку під N 183;
Литвинов Сергій Іванович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під
N 184;
Патарідзе Володимир Олександрович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент Державного
агроекологічного університету, проживає в місті Житомирі,
включений до виборчого списку під N 185;
Жукова Олена Михайлівна, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає
в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 187;
Безгинська Катерина Миколаївна, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Ленінської в місті Луганську районної ради, проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 188;
Скурський Павло Олександрович, 1973 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Верхня Криниця
Василівського району Запорізької області, включений до виборчого
списку під N 189;
Федотов Ігор Олександрович, 1970 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст
Фонду державного майна України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 190;
Котляров Олександр Костянтинович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор відкритого
акціонерного товариства "Червоний металіст", проживає в місті
Конотоп Сумської області, включений до виборчого списку під N 191;
Крамар Василь Васильович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Ярмолинецької районної державної адміністрації, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 193;
Блащук Віктор Володимирович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 194;
Паранич Микола Кирилович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Іршава Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 196;
Гонта Володимир Федорович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, включений
до виборчого списку під N 197;
Ситников Сергій Анатолійович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Артемівськ Донецької області, включений до
виборчого списку під N 200;
Криштанович Альона Миколаївна, 1983 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під
N 201;
Братусь Олександр Іванович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор відкритого
акціонерного товариства "Анлант-Крим", проживає в смт Кача міста
Севастополя, включений до виборчого списку під N 202;
Гаврилова Валентина Іванівна, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Коломийського
економіко-правового коледжу, проживає в місті Коломия
Івано-Франківської області, включена до виборчого списку під
N 203;
Наметченко Олександр Віталійович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Запорізького
обласного об'єднання Української спілки ветеранів Афганістану,
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 204;
Хомутов Сергій Володимирович, 1970 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 205;
Левченко Микола Іванович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо", проживає
в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого
списку під N 206;
Череп Олександр Миколайович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова наглядової ради
виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв'язку", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 207;
Падалка Лідія Василівна, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Чернігівського обласного центру зайнятості, проживає в місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 208;
Гавриш Леонід Тарасович, 1946 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного
товариства "Володарка", проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 210;
Іщенко Раїса Опанасівна, 1941 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Києві, включена до виборчого списку під N 211;
Дойбан Ольга Павлівна, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку
під N 212;
Підгурський Микола Петрович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач фізичного
виховання Баранівського професійного ліцею, проживає в селі
Зеремля Баранівського району Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 213;
Івахненко Віра Гаврилівна, 1934 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
пенсіонерка, проживає в селі Ново-Стародуб Петрівського району
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 214;
Дубінський Олександр Семенович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 215;
Стелецький Володимир Миколайович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
приватного підприємства "Укрсхідтрейд", проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 216;
Кусаков Володимир Панасович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, майстер казенного
підприємства "Іскра", проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 217;
Белік Владислав Анатолійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Філтекс", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 218;
Теліченко Олександр Іванович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сумах, включений до
виборчого списку під N 219;
Пироговський Руслан Михайлович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Чортківського
районного палацу позашкільної роботи, проживає в місті Чортків
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 220;
Таранчук Людмила Василівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
правління відкритого акціонерного товариства "Сільгосптехніка",
проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включена до
виборчого списку під N 221;
Ражик Микола Панасович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 222;
Свистак Іван Михайлович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх", проживає в селі
Вільхівці Тячівського району Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 224;
Пащук Василь Іванович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Мар'янівка Горохівського району Волинської області, включений
до виборчого списку під N 225;
Скіра Володимир Васильович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент Національного
університету "Львівська політехніка", проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 227;
Шульга Андрій Володимирович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор по економіці
товариства з обмеженою відповідальністю "Механік Донпромбізнес",
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під
N 228;
Васійчук Ігор Степанович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, адвокат, проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 229;
Варенін Валерій Вікторович, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Кримсплав", проживає в
місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 230;
Данилишин Іван Ярославович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тренер-викладач
Коломийського фізкультурно-спортивного комплексу "Локомотив",
проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 231;
Сорокман Олександр Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 232;
Васильчук Євген Олегович, 1984 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта незакінчена вища, студент
Черкаського державного технологічного університету, проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 234;
Дрига Віра Григорівна, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
тимчасово не працює, проживає в смт Оржиця Полтавської області,
включена до виборчого списку під N 235;
Ніколаєв Сергій Афанасійович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Ізмаїльської
районної державної адміністрації, проживає в смт Суворове
Ізмаїльського району Одеської області, включений до виборчого
списку під N 236;
Дудар Валерій Володимирович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Бобровиця
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 237;
Ковальчук Микола Анатолійович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Вінницького
обласного військово-патріотичного об'єднання, проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 239;
Клименко Олександр Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Обухів Київської області, включений до виборчого
списку під N 240;
Рагузін Сергій Володимирович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Первомайськ Миколаївської області, включений до виборчого
списку під N 241;
Войналович Анатолій Пантелеймонович, 1948 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник
головного управління праці та соціального захисту населення
Житомирської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 242;
Скорий Андрій Михайлович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Спілки ветеранів Афганістану міста Лисичанськ, проживає в місті
Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку під
N 245;
Овсієвський Анатолій Олексійович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор комбінату
"Зірка", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 246;
Захрабов Микола Нурушевич, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного
підприємства "Завод "Генератор", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 247;
Скоропляс Наталія Іванівна, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Збараж Тернопільської області, включена до
виборчого списку під N 249;
Садикін Олександр Федорович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Рокитнівської
районної державної адміністрації, проживає в місті Костопіль
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 251;
Машіка Юрій Юрійович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор малого
спільного підприємства "Товари для дому", проживає в селі Оноківці
Ужгородського району Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 253;
Селіванова Інна Павлівна, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Володимир-Волинський Волинської області, включена до
виборчого списку під N 254;
Зурабян Гагік Гарнікович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, редактор газети "Новий
ковчег", проживає в місті Керч Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 255;
Кулик Євген Володимирович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, декан Дрогобицького
педагогічного університету, проживає в місті Трускавець Львівської
області, включений до виборчого списку під N 256;
Іщенко-Гіллер Євгеній Володимирович, 1961 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Ясинувата Донецької області,
включений до виборчого списку під N 257;
Кучерява Світлана Іванівна, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Новоселиця
Чернівецької області, включена до виборчого списку під N 258;
Весьолкіна Наталія Кирилівна, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Панама", проживає в місті Севастополі,
включена до виборчого списку під N 259;
Дума Зіновій Євгенович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач
Івано-Франківського інституту права, економіки і будівництва,
проживає в селі Микитинці Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 260;
Слюсаренко Михайло Аврамович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Радомишль Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 261;
Христенков Володимир Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Черкаської
обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос",
проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під
N 262;
Черчатий Олександр Іванович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Управління
державної служби ГУДСУ в Полтавській області, проживає в селі
Великий Тростянець Полтавського району Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 263;
Касап Георгій Іванович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор приватного
підприємства "Юлія", проживає в смт Тарутине Одеської області,
включений до виборчого списку під N 264;
Скок Микола Андрійович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, декан Чернігівського
державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 265;
Тарасюк Василь Андрійович, 1953 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор агрокооперативу приватних
пайовиків "Україна", проживає в смт Тростянець Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 267;
Каменченко Олександр Назарович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 268;
Торжинський Олександр Данилович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в смт Криве Озеро Миколаївської області, включений до
виборчого списку під N 269;
Бенівський Анатолій Вікторович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку
під N 270;
Єсипенко Валерій Володимирович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Луганський науково-технічний центр",
проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку
під N 273;
Салякін Андрій Олександрович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Вільнянської районної державної адміністрації, проживає в місті
Вільнянську Запорізької області, включений до виборчого списку
під N 274;
Березняк Віктор Євгенійович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства з
обмеженою відповідальністю "Киулонт", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 275;
Головатий Григорій Васильович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Гаї Гречинські Тернопільського району Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 277;
Дереш Світлана Володимирівна, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча дитячим
навчальним закладом "Малятко", проживає в селі Солобківці
Ярмолинецького району Хмельницької області, включена до виборчого
списку під N 278;
Петронюк Борис Петрович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Зарічне Рівненської області, включений до виборчого списку
під N 279;
Петричко Василь Андрійович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Береговому Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 281;
Нісімчук Андрій Сергійович, 1941 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач кафедри
Волинського державного університету ім. Лесі Українки, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 282;
Ревунова Лариса Василівна, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сімферополі
Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку
під N 283;
Рижков Анатолій Іванович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
спільного підприємства "РИДА", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 285;
Чукля Віктор Михайлович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, керуючий справами
Герцаївської районної ради, проживає в селі Молниця Герцаївського
району Чернівецької області, включений до виборчого списку
під N 286;
Ільницький Михайло Степанович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, старший уповноважений в особливо
важливих справах ГУБОЗ Міністерства внутрішніх справ України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 288;
Ляшенко Юрій Васильович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
спільного приватно-орендного підприємства "Відродження", проживає
в місті Шпола Черкаської області, включений до виборчого списку
під N 290;
Точилов Олександр Михайлович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 291;
Сєдова Ганна Акбарівна, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Ананьїв Одеської області, включена до
виборчого списку під N 292;
Другаков Володимир Леонідович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Ніжинської
районної державної адміністрації Чернігівської області, проживає в
місті Ніжині Чернігівської області, включений до виборчого списку
під N 293;
Продан Олександр Іванович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора
компанії "Технологія", проживає в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 294;
Бабійчук Валерій Вікторович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Вінницького
обласного госпіталю для інвалідів війни, проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 295;
Михайлюк Ганна Павлівна, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Бориспільської загальноосвітньої школи N 7, проживає в місті
Бориспіль Київської області, включена до виборчого списку
під N 296;
Фарафонов Євген Юрійович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений
до виборчого списку під N 297;
Вознюк Леонід Григорович, 1970 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 298;
Дерій Олександр Якович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, перший заступник голови Новоукраїнської районної
державної адміністрації, проживає в місті Новоукраїнка
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 299;
Євсєєв Сергій Євгенович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри
економічної теорії Харківського державного університету
будівництва та архітектури, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 300;
Ісауленко Олександр Вікторович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Антрацитівського професійного будівельного ліцею, проживає в місті
Антрацит Луганської області, включений до виборчого списку
під N 301;
Коваленко Володимир Іванович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
приватного підприємства "Челсо і К", проживає в місті Гуляйполе
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 302;
Ковальчук Юрій Миколайович, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник юридичного
відділу відкритого акціонерного товариства трест "Київміськбуд-6",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 303;
Рева Валентина Іванівна, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор приватного
виробничого комерційного підприємства "Берегиня", проживає в місті
Сумах, включена до виборчого списку під N 304;
Місько Віктор Володимирович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Тернопільської
обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану,
проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 305;
Петрук Дмитро Володимирович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, лікар
Кам'янець-Подільської міської лікарні, проживає в місті
Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 306;
Пшеюк Ігор Леонідович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор сільського
виробничого кооперативу "Інфоцентр", проживає в місті Рівному,
включений до виборчого списку під N 307;
Рущак Олександр Васильович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, лісник Свалявського
держлісгоспу, проживає в місті Свалява Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 309;
Греб Ігор Іванович, 1967 року народження, член Соціалістичної
партії України, освіта вища, лікар Любешівської центральної
районної лікарні, проживає в смт Любешів Волинської області,
включений до виборчого списку під N 310;
Солопов Петро Іванович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор підприємства
з іноземними інвестиціями "Лукойл-Україна", проживає в місті
Сімферополь, включений до виборчого списку під N 311;
Грещук Ігор Станіславович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "РІО-МІСТ", проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 312;
Синельников Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділення
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві
та профзахворювань, проживає в місті Сніжне Донецької області,
включений до виборчого списку під N 313;
Бушовська Любов Тихонівна, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сокиряни Чернівецької області, включена до
виборчого списку під N 314;
Кіндрачук Тарас Петрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник цеху філії
Дирекції первинної мережі відкритого акціонерного товариства
"Укртелеком", проживає в місті Городенка Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 316;
Донець Олексій Дмитрович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта незакінчена вища, голова
ради Київського обласного відділення Всеукраїнської громадської
організації "Громадський контроль", проживає в місті Вишневе
Київської області, включений до виборчого списку під N 317;
Братко Вячеслав Михайлович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Черкаської
загальноосвітньої школи N 25, проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 318;
Коваль Іван Михайлович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний інженер
Жовтневого спиртзаводу Полтавської області, проживає в місті
Карлівка Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 319;
Васильєв Сергій Іванович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Демидівської
загальноосвітньої школи I-III ступенів, проживає в селі Демидове
Березівського району Одеської області, включений до виборчого
списку під N 320;
Ткаченко Олександр Іванович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Бахмацької районної державної адміністрації, проживає в смт
Батурин Бахмацького району Чернігівської області, включений до
виборчого списку під N 321;
Анфілова Марина Родіонівна, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, аспірантка Вінницького
національного медичного університету, проживає в місті Вінниці,
включена до виборчого списку під N 323;
Нечипоренко Олег Іванович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку
під N 324;
Дзензура Леонід Дмитрович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Нова Одеса Миколаївської області, включений до виборчого
списку під N 325;
Скляревський Василь Володимирович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
звукооператор Коростенського міського будинку культури, проживає в
місті Коростень Житомирської області, включений до виборчого
списку під N 326;
Уріщенко Генріх Іванович, 1940 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 327;
Метельова Євгенія Володимирівна, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 328;
Золотухін Леонід Андрійович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
державного підприємства "Сєверодонецька теплоелектроцентраль",
проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області, включений до
виборчого списку під N 329;
Кармазін Олександр Олександрович, 1941 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня технічна, пенсіонер,
проживає в місті Пологи Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 330;
Паладій Микола Васильович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Державного
департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти та
науки України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 331;
Бова Юрій Анатолійович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Тростянецький міський
голова, проживає в місті Тростянець Сумської області, включений до
виборчого списку під N 332;
Міськевич Роман Михайлович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 333;
Мирончук Сергій Андрійович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Шепетівка
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 334;
Сахнюк Володимир Іванович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник цеху
відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот", проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 335;
Галада Степан Степанович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 337;
Бубало Степан Іларіонович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
начальник Любешівського колективного підприємства "Шляхбуд",
проживає в смт Любешів Волинської області, включений до виборчого
списку під N 338;
Борщ Людмила Михайлівна, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, ректор Феодосійської
фінансово-економічної академії, проживає в місті Феодосія
Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку
під N 339;
Вовкун Ігор Васильович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
селянсько-фермерського господарства "Вовкун", проживає в місті
Жовква Львівської області, включений до виборчого списку
під N 340;
Денисенко Геннадій Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, ведучий інженер з
охорони праці УкрНДМІ, проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 341;
Купчій Юрій Петрович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
Івано-Франківської обласної організації Української Спілки
ветеранів Афганістану, проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 344;
Заріцький Микола Васильович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Київського
міського відділення Всеукраїнської громадської організації
"Громадський контроль", проживає в м. Києві, включений до
виборчого списку під N 345;
Кияниця Валерій Миколайович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Київської
обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану,
проживає в місті Васильків Київської області, включений до
виборчого списку під N 346;
Порожня Лариса Володимирівна, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, слухачка Національної
академії державного управління при Президентові України, проживає
в місті Чигирин Черкаської області, включена до виборчого списку
під N 347;
Акімов Віктор Іванович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний державний
санітарний лікар Кременчуцької міської санітарно-епідеміологічної
станції, проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений
до виборчого списку під N 348;
Бринзянник Галина Арсентіївна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Забудовник", проживає в
місті Іллічівськ Одеської області, включена до виборчого списку
під N 349;
Шибирін Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник виробничої
бази відкритого акціонерного товариства "Чернігівгаз", проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 350;
П'ятак Михайло Миколайович, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Сосонської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 352;
Бебех Іван Єгорович, 1940 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 353;
Ковалевська Галина Андріївна, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Баштанка Миколаївської області, включена до
виборчого списку під N 354;
Катюха Тетяна Володимирівна, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, керівник апарату
Чуднівської районної державної адміністрації, проживає в місті
Чуднів Житомирської області, включена до виборчого списку
під N 355;
Сліпоконь Юрій Андрійович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
Новоархангельської районної державної адміністрації, проживає в
смт Новоархангельськ Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 356;
Лукінова Ольга Миколаївна, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, провідний спеціаліст
виконавчого комітету Луганської міської ради, проживає в місті
Слав'яносербськ Луганської області, включена до виборчого списку
під N 357;
Бабанін Олександр Євгенович, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Новомиколаївської районної державної адміністрації, проживає в
селі Тернувате Новомиколаївського району Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 358;
Бичков Сергій Іванович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник головного
управління соціального захисту населення Київської міської
державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 359;
Беспалов Микола Валерійович, 1980 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор центру
Сумського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та
молоді, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку
під N 360;
Кирик Ярослав Павлович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в смт Підволочиськ Тернопільської області, включений до
виборчого списку під N 361;
Радченко Павло Юхимович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Старосинявської
районної ради, проживає в смт Стара Синява Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 362;
Горощук Леонід Олександрович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 363;
Немеш Михайло Михайлович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Тячів-Аудит", проживає в
місті Тячів Закарпатської області, включений до виборчого списку
під N 365;
Панасюк Людмила Григорівна, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, старший майстер,
викладач Колківського вищого професійного училища N 24, проживає в
смт Колки Маневицького району Волинської області, включена до
виборчого списку під N 366;
Апатова Наталія Володимирівна, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувачка кафедри
економічної кібернетики Таврійського національного університету,
проживає в місті Сімферополь Автономної Республіки Крим, включена
до виборчого списку під N 367;
Шевчук Роман Петрович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
селянсько-фермерського господарства "Джерела Прикарпаття",
проживає в смт Журавно Жидачівського району Львівської області,
включений до виборчого списку під N 368;
Цілюрик Валерій Лукич, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Олексіїво-Дружківка Донецької області,
включений до виборчого списку під N 369;
Левченко Олександр Анатолійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного
підприємства "Чернівецький облавтодор", проживає в місті
Чернівцях, включений до виборчого списку під N 370;
Лещій Романа Михайлівна, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач відділення
Калуського хіміко-технологічного технікуму, проживає в місті Калуш
Івано-Франківської області, включена до виборчого списку
під N 372;
Козолуп Сергій Миколайович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий консультант
приватного підприємства "Західспецсервіс", проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 373;
Пилипенко Сергій Іванович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Сумах, включений до виборчого списку під N 374;
Харенко Олександр Петрович, 1970 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Городище Черкаської
області, включений до виборчого списку під N 375;
Зуб Оксана Михайлівна, 1973 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор обласного
молодіжного центру праці Полтавської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Полтаві, включена до виборчого
списку під N 376;
Кюссе Іван Георгійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Тарутинської
районної державної адміністрації, проживає в селі Богданівка
Тарутинського району Одеської області, включений до виборчого
списку під N 377;
Демчук Олександр Вікторович, 1980 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, асистент кафедри
психології Чернігівського державного педагогічного університету
ім. Т.Г.Шевченка, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 378;
Лук'янова Катерина Євгенівна, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включена до
виборчого списку під N 380;
Коваленко Микола Михайлович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 381;
Бойченко Андрій Федорович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Доманівка Миколаївської області, включений до виборчого списку
під N 382;
Броньковський Володимир Іванович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор дочірнього
підприємства "Лугинський райагрохім", проживає в смт Лугини
Житомирської області, включений до виборчого списку під N 383;
Мальцев Олександр Тимофійович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління
акціонерного товариства "Будівельний торговий дім", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 385;
Козюберда Микола Іванович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Конфедерації
незалежних профспілок Луганської області, проживає в місті
Зоринськ Перевальського району Луганської області, включений до
виборчого списку під N 386;
Підмогильний Олександр Миколайович, 1953 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Запорізької районної державної адміністрації, проживає в
селі Сонячне Запорізького району Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 387;
Овчар Володимир Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
державного підприємства "Аграрний фонд", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 388;
Ходькова Аліна Миколаївна, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
відкритого акціонерного товариства "Шосткінський завод хімічних
реактивів", проживає в місті Шостка Сумської області, включена до
виборчого списку під N 389;
Цісельський Михайло Мартинович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Кривчики Збаразького району Тернопільської області, включений
до виборчого списку під N 390;
Грищук Валентин Самкович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства "Шепетівський хлібзавод",
проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений до
виборчого списку під N 391;
Ковальчук Ананій Павлович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, провідний інженер
Острозького відділення Ощадбанку України, проживає в місті Острог
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 392;
Пугач Микола Іванович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Луцьк Волинської області, включений до виборчого списку
під N 395;
Мешковий Сергій Анатолійович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, редактор газети
"Вісник Тавриди", проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 396;
Савченко Віктор Петрович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 397;
Вайсер Марина Анатоліївна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 398;
Чорний Василь Федорович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
Хотинської районної державної адміністрації, проживає в місті
Хотин Чернівецької області, включений до виборчого списку
під N 399;
Лоп'янко Михайло Антонович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри фізики
Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника,
проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 401;
Вірко Павло Володимирович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
приватного підприємства "Майпол", проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 402;
Корчуков Валерій Олександрович, 1945 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 403;
Регурецький Микола Григорович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вихователь
Золотоніської технічної школи, проживає в місті Золотоноша
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 404;
Яринич Леонід Миколайович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Миргородської
районної державної адміністрації, проживає в місті Миргород
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 405;
Дорофєєв Роман Григорович, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, охоронець товариства з
обмеженою відповідальністю "Курси іноземних мов "Чкаловські",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 406;
Іващик Дмитро Степанович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Змітнівський сільський
голова, проживає в селі Змітнів Сосницького району Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 407;
Рева Андрій Олексійович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Вінницького
міського голови, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого
списку під N 409;
Ісак Павло Юрійович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор СТОВ "Обрій",
проживає в місті Сквира Київської області, включений до виборчого
списку під N 410;
Дивинський Юрій Сергійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
правління відкритого акціонерного товариства "Приладобудівник",
проживає в місті Овруч Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 412;
Шаповаленко Світлана Володимирівна, 1969 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча
методичним кабінетом відділу освіти Старобільської районної
державної адміністрації, проживає в місті Старобільськ Луганської
області, включена до виборчого списку під N 415;
Кавалко Степан Теодорович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуючий
господарством територіального центру соціального захисту одиноких
та пристарілих, проживає в місті Теребовля Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 419;
Гречковський Сергій Іванович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області, включений
до виборчого списку під N 420;
Олексій Василь Іванович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Ескорт", проживає в
смт Тересва Тячівського району Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 423;
Кулюк Василь Васильович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, керівник
сільськогосподарського приватно-орендного підприємства "Стохід",
проживає в селі Переспа Рожищенського району Волинської області,
включений до виборчого списку під N 424;
Піддубний Василь Павлович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Судак Автономної Республіки Крим, включений до
виборчого списку під N 425;
Швед Євген Васильович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
Поликоровівської загальноосвітньої школи, проживає в селі
Поликорови Бродівського району Львівської області, включений до
виборчого списку під N 426;
Романенко Юрій Федорович, 1938 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Глобус", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 427;
Онищенко Олексій Олександрович, 1981 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "СКК", проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 429;
Столяр Володимир Пилипович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник служби
безпеки відкритого акціонерного товариства "Філіал "Морський
транспортний банк", проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 431;
Загребельна Галина Іванівна, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник фінансового
управління Жашківської районної державної адміністрації, проживає
в місті Жашків Черкаської області, включена до виборчого списку
під N 432;
Сухонос Наталія Василівна, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Лубенської районної державної адміністрації, проживає в місті
Лубни Полтавської області, включена до виборчого списку під N 433;
Соловйов Іван Юрійович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, правовий інспектор
Одеської міської професійної спілки моряків, проживає в селі
Струмок Татарбунарського району Одеської області, включений до
виборчого списку під N 434;
Голець Віталій Віталійович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент Чернігівського
державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, проживає
в місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 435;
Надкерничний Іван Петрович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Муровано-Куриловецької районної державної адміністрації,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 437;
Зіняк Іван Леонтійович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Іванківської
загальноосвітньої школи, проживає в смт Іванків Київської області,
включений до виборчого списку під N 438;
Ковальчук Світлана Василівна, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під N 439;
Шевчук Юрій Михайлович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, виконавчий директор
благодійної організації "Новоград-Волинська лікарняна каса",
проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 440;
Божинський Іван Андрійович, 1953 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління відкритого
акціонерного товариства "Харківгаз", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 442;
Сагура Анатолій Петрович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний лікар
Антрацитівської центральної районної лікарні, проживає в місті
Антрацит Луганської області, включений до виборчого списку
під N 443;
Рулевський Іван Іванович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Приморськ Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 444;
Спатар Олександр Євгенович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, суб'єкт
підприємницької діяльності, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 445;
Молчан Валентина Андріївна, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Сумах, включена до виборчого списку під N 446;
Козак Ярослав Михайлович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст
організаційного відділу Теребовлянської районної державної
адміністрації, проживає в місті Теребовля Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 447;
Заяць Веліна Владиславівна, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в смт Дунаївці Хмельницької області, включена до
виборчого списку під N 448;
Стаднічук Василь Олексійович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 449.
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 33 ( v0033359-06 ) від 04.01.2006, N 414
( v0414359-06 ) від 06.02.2006 )
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 28 грудня 2005 року N 295
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку
Соціалістичної партії України

Демидов Олександр Анатолійович, включений до виборчого списку
під N 125;
Тарасюк Сергій Павлович, включений до виборчого списку
під N 139;
Кондратюк Володимир Володимирович, включений до виборчого
списку під N 144;
Іванов Дмитро Йосипович, включений до виборчого списку
під N 151;
Іванченко Інна Іванівна, включена до виборчого списку
під N 152;
Єрохов Ігор Васильович, включений до виборчого списку
під N 160;
Розторгуєва Наталія Борисівна, включена до виборчого списку
під N 162;
С'єдіна Ольга Валентинівна, включена до виборчого списку
під N 166;
Мельниченко Віталій Семенович, включений до виборчого списку
під N 173;
Булавка Василь Миколайович, включений до виборчого списку під
N 186;
Скоб'як Олександр Васильович, включений до виборчого списку
під N 192;
Аркушенко Віктор Афанасійович, включений до виборчого списку
під N 195;
Литвиненко Олександр Іванович, включений до виборчого списку
під N 198;
Гончарук Сергій Володимирович, включений до виборчого списку
під N 199
Агєєв Юрій Порфирович, включений до виборчого списку
під N 209;
Бідний Михайло Михайлович, включений до виборчого списку
під N 223;
Брусаков Святослав Анатолійович, включений до виборчого
списку під N 226;
Горбатенко Сергій Володимирович, включений до виборчого
списку під N 233;
Колодій Людмила Миколаївна, включена до виборчого списку
під N 238;
Малолітко Павло Іванович, включений до виборчого списку
під N 243
Грінченко Володимир Георгійович, включений до виборчого
списку під N 244;
Гуков Валерій Тихонович, включений до виборчого списку
під N 248;
Кутя Володимир Павлович, включений до виборчого списку
під N 250;
Бронін Олександр Рудольфович, включений до виборчого списку
під N 252;
Федоренко Едуард Миколайович, включений до виборчого списку
під N 266;
Гончар Людмила Михайлівна, включена до виборчого списку
під N 271;
Смірнова Людмила Юріївна, включена до виборчого списку
під N 272;
Якименко Ніна Іванівна, включена до виборчого списку
під N 276;
Бутяєва Наталія Василівна, включена до виборчого списку
під N 280;
Грищук Віктор Климович, включений до виборчого списку
під N 284;
Астахов Валерій Михайлович, включений до виборчого списку
під N 287;
Бакуменко Віктор Пахомович, включений до виборчого списку
під N 289;
Дмитрук Микола Ілліч, включений до виборчого списку
під N 308;
Філінков Олександр Михайлович, включений до виборчого списку
під N 315;
Самойленко Леся Володимирівна, включена до виборчого списку
під N 322;
Зальвовський Микола Миколайович, включений до виборчого
списку під N 336;
Ушаков Едуард Дмитрович, включений до виборчого списку
під N 342;
Гребенщікова Інна Миколаївна, включена до виборчого списку
під N 343;
Мікунов Сергій Володимирович, включений до виборчого списку
під N 351;
Іщенко Віктор Григорович, включений до виборчого списку
під N 364;
Дайнеко Валерій Іванович, включений до виборчого списку
під N 371;
Борисенко Олександр В'ячеславович, включений до виборчого
списку під N 379;
Горобець Дарія Петрівна, включена до виборчого списку
під N 384;
Лаврененко Анатолій Анатолійович, включений до виборчого
списку під N 393;
Деркач Тиберій Степанович, включений до виборчого списку
під N 394;
Снетков Володимир Петрович, включений до виборчого списку
під N 400;
Стрижак Світлана Миколаївна, включена до виборчого списку
під N 408;
Підгородинський Микола Олексійович, включений до виборчого
списку під N 411;
Супрунюк Євгеній Володимирович, включений до виборчого списку
під N 414;
Рубан Валентина Іванівна, включена до виборчого списку
під N 418;
Шаповалов Микола Миколайович, включений до виборчого списку
під N 421;
Олімська Євгенія Павлівна, включена до виборчого списку
під N 422;
Іліка Іван Октавіанович, включений до виборчого списку
під N 428;
Буркацький Євген Михайлович, включений до виборчого списку
під N 436;
Константінова Світлана Анатоліївна, включена до виборчого
списку під N 441;
Павлов Василь Іванович, включений до виборчого списку
під N 450.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вверх