Про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням Головного контрольно-ревізійного управління України щодо офіційного т...
Оглавление документа
- УХВАЛА КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
- Про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням Головного контрольно-ревізійного управління України щодо офіційного т...
- Конституційний Суд України у складі суддів Конституційного Суду України:
- Домбровського Івана Петровича - головуючий,
- Бринцева Василя Дмитровича,
- Головіна Анатолія Сергійовича,
- Джуня В'ячеслава Васильовича,
- Дідківського Анатолія Олександровича,
- Кампа Володимира Михайловича,
- Колоса Михайла Івановича,
- Лилака Дмитра Дмитровича,
- Маркуш Марії Андріївни - суддя-доповідач,
- Мачужак Ярослави Василівни,
- Стецюка Петра Богдановича,
- Стрижака Андрія Андрійовича,
- Ткачука Павла Миколайовича,
- Шишкіна Віктора Івановича,
- розглянув на засіданні питання про відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Головного контрольно-ревізійного управління Укра...
- Заслухавши суддю-доповідача Маркуш М.А. та дослідивши матеріали справи, Конституційний Суд України
- установив:
- 1. Суб'єкт права на конституційне подання - Головне контрольно-ревізійне управління України - звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням дати оф...
- 1) частин десятої, одинадцятої, дванадцятої статті 11 щодо того, протягом яких днів - робочих чи календарних - повинні проводитися виїзні ревізії або перевірки;
- 2) частини першої статті 11 щодо того, як слід розуміти термін "підконтрольні установи" - чи це тільки ті об'єкти, які отримують бюджетні кошти постійно (фін...
- 3) частини другої статті 11 щодо того, чи мають право органи державної контрольно-ревізійної служби проводити планові виїзні перевірки окремих ділянок фінанс...
- 4) частин п'ятої, сьомої, восьмої статті 11 щодо того, чи є вичерпним перелік підстав для проведення позапланової виїзної ревізії або перевірки, передбачених...
- чи може проводитися позапланова ревізія або перевірка за дорученнями Президента України, зверненнями народних депутатів України, громадян;
- 5) пунктів 2, 4 статті 10, частин шостої, сьомої, дев'ятої, дванадцятої статті 11 щодо того, до якого із судів - місцевого загального, господарського чи іншо...
- 6) частини восьмої статті 11 щодо того, хто має звертатися до суду за дозволом на проведення позапланових ревізій або перевірок у разі надходження відповідни...
- 7) частини шостої статті 11 щодо того, чи мають право суди надавати дозвіл на проведення позапланових ревізій або перевірок з питань, які не належать до комп...
- якщо постановою суду дозволено проведення ревізії або перевірки з питань, які не належать до компетенції органів державної контрольно-ревізійної служби (напр...
- 8) частини шостої статті 11 щодо того, чи повинні органи державної контрольно-ревізійної служби проводити ревізії і перевірки за дорученням правоохоронних ор...
- Практичну необхідність в офіційному тлумаченні суб'єкт права на конституційне подання обгрунтовує неоднозначним, на його погляд, розумінням та застосуванням ...
- 2. Перша колегія суддів Конституційного Суду України Ухвалою від 23 січня 2007 року відмовила у відкритті конституційного провадження у цій справі на підстав...
- 3. Вирішуючи питання щодо відкриття конституційного провадження у цій справі, Конституційний Суд України виходить з такого.
- Відповідно до Закону України "Про Конституційний Суд України" (422/96-ВР) конституційне подання має містити правове обгрунтування тверджень щодо необхідності...
- 4. Аналіз конституційного подання та долучених до нього матеріалів свідчить, що суб'єкт права на конституційне подання не навів правового обгрунтування практ...
- Крім того, слід зазначити, що положення пунктів 2, 4 статті 10, частин першої, другої, п'ятої, шостої, сьомої, восьмої, дев'ятої, десятої, одинадцятої, двана...
- Що стосується надання роз'яснення, до якого із судів - місцевого загального, господарського чи іншого - повинні звертатися органи державної контрольно-ревізі...
- Непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному поданні, теж є підставою для відмови у відкритті конституційного провадження...
- Що ж до тлумачення положень статті 14 Закону, про яку йдеться в назві конституційного подання, то в самому клопотанні його автор просить дати тлумачення част...
- Таким чином, підстав для відкриття конституційного провадження у справі немає.
- Враховуючи викладене та керуючись статтями 147, 150, 153 Конституції України (254к/96-ВР), статтями 13, 14, пунктом 4 частини другої статті 39, пунктами 2, 3...
- ухвалив:
- 1. Відмовити у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням Головного контрольно-ревізійного управління України щодо офіційного ...
- 2. Ухвала Конституційного Суду України є остаточною.
- КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ