Про нагородження Почесною Грамотою Центральної виборчої комісії
Центрвиборчком; Постановление от 24.05.200588
Документ v0088359-05, текущая редакция — Принятие от 24.05.2005

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
24.05.2005 N 88
Про нагородження Почесною Грамотою
Центральної виборчої комісії

За вагомий внесок у забезпечення реалізації конституційних
виборчих прав громадян України, розвиток демократичних засад
виборчого процесу, виконання значного обсягу роботи з підготовки і
проведення виборчої кампанії з виборів Президента України,
керуючись статтею 12, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ) та Положенням
про Почесну Грамоту Центральної виборчої комісії, затвердженим
постановою Центральної виборчої комісії від 22 грудня 1999 року
N 447 ( v0447359-99 ), Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
Нагородити Почесною Грамотою Центральної виборчої комісії:
Андрєєнко - голову територіальної виборчої комісії
Еллу Володимирівну територіального виборчого округу N 111
з виборів Президента України,
бухгалтера Центральної районної аптеки
N 68 м. Антрацит, Луганська область;
Андрушкевич - секретаря територіальної виборчої Марину Юріївну комісії територіального виборчого
округу N 2 з виборів Президента
України, заступника директора
територіального центру соціального
обслуговування пенсіонерів Київського
району м. Сімферополя;
Аронця - голову територіальної виборчої комісії
Василя Миколайовича територіального виборчого округу N 48
з виборів Президента України,
тимчасово непрацюючого, Донецька
область;
Бабушка - голову територіальної виборчої комісії
Віталія Володимировича територіального виборчого округу N 69
з виборів Президента України,
голову правління відкритого
акціонерного товариства "Монтажник",
смт Чуднів, Житомирська область;
Берсеньова - члена територіальної виборчої комісії
Андрія Яковича територіального виборчого округу N 112
з виборів Президента України,
директора з капітального будівництва
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", м. Ровеньки,
Луганська область;
Бойцун - голову територіальної виборчої комісії
Тетяну Прокопівну територіального виборчого округу N 126
з виборів Президента України,
пенсіонерку, м. Сокаль,
Львівська область;
Бонку - голову територіальної виборчої комісії
Василя Васильовича територіального виборчого округу N 74
з виборів Президента України,
приватного підприємця, Закарпатська
область;
Бориняк - голову територіальної виборчої комісії
Оксану Євгенівну територіального виборчого округу N 88
з виборів Президента України,
економіста відділу освіти Тисменицької
районної державної адміністрації,
Івано-Франківська область;
Бориту - секретаря територіальної виборчої Ольгу Василівну комісії територіального виборчого
округу N 190 з виборів Президента
України, голову правління відкритого
акціонерного товариства
"Хмельницькм'ясо", Хмельницька
область;
Боровця - міського голову м. Новограда- Миколу Петровича Волинського, Житомирська область;
Бутко - секретаря територіальної виборчої Світлану Костянтинівну комісії територіального виборчого
округу N 208 з виборів Президента
України, пенсіонерку, Чернігівська
область;
Бутріна - голову територіальної виборчої комісії
Олександра Адольфовича територіального виборчого округу N 134
з виборів Президента України,
завідуючого організаційним відділом
Секретаріату Президента України,
м. Київ;
Вахтіна - голову територіальної виборчої комісії
Сергія Ростиславовича територіального виборчого округу N 147
з виборів Президента України, декана
факультету економіки та менеджменту
Полтавського університету споживчої
кооперації, Полтавська область;
Вовка - секретаря територіальної виборчої Євгена Васильовича комісії територіального виборчого
округу N 155 з виборів Президента
України, юрисконсульта Рівненського
міського пологового будинку
N 1, Рівненська область;
Водоп'янову - голову територіальної виборчої комісії
Людмилу Петрівну територіального виборчого округу N 25
з виборів Президента України,
директора загальноосвітньої середньої
школи N 39, м. Дніпропетровськ;
Войцеховську - голову територіальної виборчої комісії
Аллу Іванівну територіального виборчого округу N 219
з виборів Президента України,
директора дитячої музичної школи N 4
імені Д.Д. Шостаковича, м. Київ;
Волкова - голову територіальної виборчої комісії
Валерія Леонідовича територіального виборчого округу N 200
з виборів Президента України,
електрика Черкаської фабрики
ім. Лесі Українки, Черкаська область;
Волонтирця - голову територіальної виборчої комісії
Віктора Мефодійовича територіального виборчого округу N 160
з виборів Президента України,
керуючого справами Сумського міського
виконавчого комітету;
Волошину - голову територіальної виборчої комісії
Юлію Миколаївну територіального виборчого округу N 37
з виборів Президента України,
директора Червоношахтарської
загальноосвітньої середньої школи,
Дніпропетровська область;
Гадєєва - секретаря територіальної виборчої Олександра Василійовича комісії територіального виборчого
округу N 5 з виборів Президента
України, проректора Керченського
морського технологічного інституту з
навчальної роботи, Автономна
Республіка Крим;
Гайдука Зіновія Михайловича - члена територіальної виборчої комісії
територіального виборчого округу N 66
з виборів Президента України,
директора товариства з обмеженою
відповідальністю "Атіка", Житомирська
область;
Гамалія - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Павловича територіального виборчого округу N 27
з виборів Президента України,
заступника директора Центру
позашкільної роботи Бабушкінського
району м. Дніпропетровська;
Ганусяк - голову територіальної виборчої комісії
Уляну Петрівну територіального виборчого округу N 124
з виборів Президента України,
лікаря-інфекціоніста Новояворівської
районної лікарні N 1, Львівська
область;
Герасименка - члена територіальної виборчої комісії
Анатолія Васильовича територіального виборчого округу N 80
з виборів Президента України,
директора товариства з обмеженою
відповідальністю "Вегера"
м. Бердянська, Запорізька область;
Гершгоріна - голову територіальної виборчої комісії
Олександра Веніаміновича територіального виборчого округу N 65
з виборів Президента України,
начальника охорони відкритого
акціонерного товариства
"Бердичівське шкіроб'єднання
ім. Ілліча", Житомирська область;
Гнатенко - секретаря територіальної виборчої Людмилу Михайлівну комісії територіального виборчого
округу N 153 з виборів Президента
України, приватного підприємця,
Полтавська область;
Гнатюка - секретаря територіальної виборчої Сергія В'ячеславовича комісії територіального виборчого
округу N 48 з виборів Президента
України, директора малого приватного
підприємства "Юрком", м. Горлівка
Донецької області;
Головатенка - секретаря територіальної виборчої Миколу Петровича комісії територіального виборчого
округу N 199 з виборів Президента
України, заступника директора
приватного підприємства "Ротерн",
Черкаська область;
Головка - директора Чернігівського обласного Андрія Андрійовича вузла спеціального зв'язку Державного
підприємства спеціального зв'язку;
Голубєву - голову територіальної виборчої комісії
Валентину Дмитрівну територіального виборчого округу N 3 з
виборів Президента України,
пенсіонерку, Автономна Республіка
Крим;
Гончара - виконуючого обов'язки директора Ігоря Володимировича Черкаського обласного вузла
спеціального зв'язку Державного
підприємства спеціального зв'язку;
Гончарова - голову територіальної виборчої комісії
Івана Прокоповича територіального виборчого округу N 150
з виборів Президента України,
пенсіонера, Полтавська область;
Горбенка - заступника начальника Управління Олега Сергійовича консульської служби Міністерства
закордонних справ України;
Горлова - головного редактора газети Верховної
Анатолія Федоровича Ради України "Голос України";
Грабового - голову територіальної виборчої комісії
Анатолія Івановича територіального виборчого округу N 34
з виборів Президента України,
головного лікаря обласного
комунального закладу Новомиколаївської
туберкульозної лікарні,
Дніпропетровська область;
Данко - голову територіальної виборчої комісії
Марину Іванівну територіального виборчого округу N 218
з виборів Президента України,
головного спеціаліста виконавчої
дирекції Фонду соціального
страхування, м. Київ;
Дегтяр - голову територіальної виборчої комісії
Тамілу Андріївну територіального виборчого округу N 132
з виборів Президента України, голову
Асоціації фермерів Баштанського району
Миколаївської області;
Дембовську - голову територіальної виборчої комісії
Ольгу Михайлівну територіального виборчого округу N 7 з
виборів Президента України, голову
представництва закритого акціонерного
товариства "Страхова компанія "Еталон"
у м. Ялті, Автономна Республіка Крим;
Демиденка - голову територіальної виборчої комісії
Григорія Олександровича територіального територіального
виборчого округу N 4 з виборів
Президента України, юриста товариства
з обмеженою відповідальністю
"Алдан-центр", Автономна Республіка
Крим;
Дем'яненко - голову дільничної виборчої комісії Валентину Борисівну виборчої дільниці N 24 територіального
виборчого округу N 212 з виборів
Президента України, заступника
директора з навчально-виховної роботи
загальноосвітньої школи N 13
м. Прилуки, Чернігівська область;
Держія - голову територіальної виборчої комісії
Івана Миколайовича територіального виборчого округу N 107
з виборів Президента України, першого
заступника начальника Головного
управління соціальної та гуманітарної
політики - завідуючого відділом у
справах неповнолітніх Алчевської
міської ради, Луганська область;
Джугана - члена територіальної виборчої комісії
Сергія Васильовича територіального виборчого округу N 81
з виборів Президента України,
заступника директора з навчальної
частини Василівського професійного
ліцею, Запорізька область;
Довмата - голову територіальної виборчої комісії
Ігоря Івановича територіального виборчого округу N 20
з виборів Президента України,
заступника директора загальноосвітньої
школи I-II ступеня с. Сільце
Горохівського району Волинської
області;
Долю - голову територіальної виборчої комісії
Анатолія Володимировича територіального виборчого округу N 163
з виборів Президента України,
директора Конотопського дитячого
будинку-інтернату Сумської обласної
ради;
Єгорову - секретаря територіальної виборчої Валентину Вікторівну комісії територіального виборчого
округу N 159 з виборів Президента
України, тимчасово непрацюючу,
Рівненська область;
Єріна - заступника голови територіальної В'ячеслава Вікторовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 181 з виборів
Президента України, тимчасово
непрацюючого, Харківська область;
Єрошкіна - голову територіальної виборчої комісії
Георгія Анатолійовича територіального виборчого округу N 95
з виборів Президента України,
директора професійно-технічного
училища N 2 м. Українки,
Київська область;
Жаровського - голову територіальної виборчої комісії
Любомира Володимировича територіального виборчого округу N 122
з виборів Президента України,
директора загальоноосвітньої школи
с. Угри Городоцького району Львівської
області;
Зубкевича - голову Гощанської районної ради Петра Павловича Рівненської області;
Ігнатовича - секретаря територіальної виборчої Юрія Михайловича комісії територіального виборчого
округу N 127 з виборів Президента
України, тимчасово непрацюючого,
Львівська область;
Іванюк - секретаря територіальної виборчої Галину Михайлівну комісії територіального виборчого
округу N 206 з виборів Президента
України, заступника головного
лікаря Центральної районної лікарні
м. Герца, Чернівецька область;
Івасюка - голову територіальної виборчої комісії
Ігоря Дмитровича територіального виборчого округу N 12
з виборів Президента України,
директора загальноосвітньої
школи-гімназії N 30, м. Вінниця;
Камеку - голову територіальної виборчої комісії
Олександра Анатолійовича територіального виборчого округу N 32
з виборів Президента України,
начальника управління трудовими
ресурсами заводу "Дніпроспецсталь"
м. Запоріжжя, Дніпропетровська
область;
Кенца - голову територіальної виборчої комісії
Анатолія Івановича територіального виборчого округу N 192
з виборів Президента України, вчителя
історії Деражнянської
загальноосвітньої школи N 2,
Хмельницька область;
Ківелюка - голову територіальної виборчої комісії
Андрія Івановича територіального виборчого округу N 190
з виборів Президента України,
директора приватного підприємства
"Даринка", Хмельницька область;
Кирильову - голову територіальної виборчої комісії
Катерину Іванівну територіального виборчого округу N 109
з виборів Президента України,
директора навчально-виховного
комплексу "Берегиня", м. Вахрушеве,
Луганська область;
Кисилицю - голову територіальної виборчої комісії
Федора Івановича територіального виборчого округу N 179
з виборів Президента України,
головного інженера Чугуївського
комбінату комунальних підприємств,
Харківська область;
Коваля - голову територіальної виборчої комісії
Григорія Олексійовича територіального виборчого округу N 197
з виборів Президента України,
пенсіонера, Черкаська область;
Колюха - голову територіальної виборчої комісії
Миколу Олексійовича територіального виборчого округу N 156
з виборів Президента України,
техніка-програміста дочірнього
підприємства "Антоні" товариства з
обмеженою відповідальністю "Фірми
"Агромед", Рівненська область;
Кондратову - голову територіальної виборчої комісії
Ольгу Нестерівну територіального виборчого округу N 206
з виборів Президента України,
завідуючу дитячою дошкільною установою
N 1 м. Новоселиця, Чернівецька
область;
Коростіля - секретаря територіальної виборчої Олександра Олександровича комісії територіального виборчого
округу N 72 з виборів Президента
України, виконуючого обов'язки
начальника відділу контролю
Іршавської районної державної
адміністрації Закарпатської області;
Кравченка - члена територіальної виборчої комісії
Василя Марковича територіального виборчого округу N 24
з виборів Президента України,
пенсіонера, Дніпропетровська область;
Кравченка - начальника Головного управління Петра Пилиповича Державної фельд'єгерської служби
України;
Краснова - голову територіальної виборчої комісії
Андрія Андрійовича територіального виборчого округу N 131
з виборів Президента України,
тимчасово непрацюючого, Миколаївська
область;
Красько - голову територіальної виборчої комісії
Наталію Пилипівну територіального виборчого округу N 158
з виборів Президента України,
лікаря-педіатра дитячого відділення
Дубровицької центральної районної
лікарні, Рівненська область;
Кулібабу - голову територіальної виборчої комісії
Ганну Василівну територіального виборчого округу N 39
з виборів Президента України,
директора Зайцівської
загальноосвітньої школи
Синельниківського району
Дніпропетровської області;
Куроп'ятник - голову територіальної виборчої комісії
Наталію Іванівну територіального виборчого округу N 130
з виборів Президента України,
менеджера громадської організації
"Спілка власників землі"
м. Миколаєва;
Лакизу - члена територіальної виборчої комісії
Сергія Миколайовича територіального виборчого округу N 95
з виборів Президента України,
старшого наукового співробітника
Інституту проблем матеріалознавства
ім. І.М. Францевича Національної
академії наук України, Київська
область;
Ларченко - секретаря територіальної виборчої Тетяну Володимирівну комісії територіального виборчого
округу N 110 з виборів Президента
України, директора притулку для
неповнолітніх, м. Лисичанськ,
Луганська область;
Литовку - голову територіальної виборчої комісії
Вікторію Миколаївну територіального виборчого округу N 197
з виборів Президента України,
завідуючу відділом етнографії
Черкаського обласного краєзнавчого
музею;
Майданевича - секретаря територіальної виборчої Анатолія Володимировича комісії територіального виборчого
округу N 133 з виборів Президента
України, електромеханіка зв'язку
відкритого акціонерного товариства
"Укртелеком", м. Вознесенськ
Миколаївської області;
Майка - головного бухгалтера територіальної Михайла Івановича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 20 з виборів
Президента України, головного
бухгалтера Горохівської
автошколи Товариства сприяння
оборони України, Волинська
область;
Макогона - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Анатолійовича територіального виборчого округу N 194
з виборів Президента України,
директора спільного товариства з
обмеженою відповідальністю "Агрофірма
"Україна", Хмельницька область;
Максимову - члена територіальної виборчої комісії
Галину Петрівну територіального виборчого округу N 84
з виборів Президента України,
пенсіонерку, Запорізька область;
Малиша - члена територіальної виборчої комісії
Святослава Олександровича територіального виборчого округу N 205
з виборів Президента України,
виконуючого обов'язки начальника
управління охорони здоров'я
Чернівецької обласної державної
адміністрації;
Малявську - головного бухгалтера територіальної Надію Володимирівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 122 з виборів
Президента України, головного
бухгалтера державного комунального
підприємства "Аптека-56", м. Городок,
Львівська область;
Мальованного - голову територіальної виборчої комісії
Георгія Миколайовича територіального виборчого округу N 30
з виборів Президента України,
заступника директора
Дніпродзержинської філії комерційного
банку "ПриватБанк", Дніпропетровська
область;
Міхалченко - голову територіальної виборчої комісії
Тамару Онуфріївну територіального виборчого округу N 145
з виборів Президента України,
пенсіонерку, Одеська область;
Мельника - голову територіальної виборчої комісії
Григорія Юхимовича територіального виборчого округу N 16
з виборів Президента України,
голову районного комітету профспілки
працівників освіти і науки
Шаргородського району Вінницької
області;
Мельникова - голову територіальної виборчої комісії
Геннадія Івановича територіального виборчого округу N 222
з виборів Президента України,
заступника директора комунального
підприємства
"Солом'янка-автопарк-сервіс", м. Київ;
Метелюка - члена територіальної виборчої комісії
Святослава Степановича територіального виборчого округу N 157
з виборів Президента України,
пенсіонера, Рівненська область;
Михайлюк - голову територіальної виборчої комісії
Ганну Павлівну територіального виборчого округу N 99
з виборів Президента України,
директора Бориспільської
загальноосвітньої школи N 7,
Київська область;
Мовчан - голову територіальної виборчої комісії
Ольгу Дмитрівну територіального виборчого округу N 225
з виборів Президента України,
провідного інженера по праці,
заробітній платі та кадрах
закритого акціонерного товариства
"Морстрой", м. Севастополь;
Мотренка - начальника Головного управління Тимофія Валентиновича державної служби України;
Наливайченка - заступника Міністра закордонних Валентина Олександровича справ України;
Насонова - голову територіальної виборчої комісії
Валерія Борисовича територіального виборчого округу N 183
з виборів Президента України,
пенсіонера, Харківська область;
Нєстєрову - секретаря територіальної виборчої Людмилу Володимирівну комісії територіального виборчого
округу N 114 з виборів Президента
України, директора
Станично-Луганської
загальноосвітньої школи
I-III ступеня N 1, Луганська область;
Нецького - голову територіальної виборчої комісії
Віктора Андрійовича територіального виборчого округу N 28
з виборів Президента України,
директора загальноосвітньої школи
N 31 м. Дніпропетровська;
Нешву - голову територіальної виборчої комісії
Ірину Віталіївну територіального виборчого округу N 98
з виборів Президента України,
тимчасово непрацюючу, Київська
область;
Олійника - секретаря територіальної виборчої Сергія Миколайовича комісії територіального виборчого
округу N 152 з виборів Президента
України, голову кооперативно-
профспілкового фізкультурно-
спортивного товариства "Колос"
Глобинської районної ради
Полтавської області;
Олійника - члена територіальної виборчої комісії
Ярослава Володимировича територіального виборчого округу N 126
з виборів Президента України,
пенсіонера, Львівська область;
Павлюка - голову територіальної виборчої комісії
Юрія Андрійовича територіального виборчого округу N 64
з виборів Президента України,
головного спеціаліста контрольно-
ревізійного відділу виконавчої
дирекції Житомирського обласного
відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати
працездатності, Житомирська область;
Паламаренко - голову Іллінецької районної ради Тамару Павлівну Вінницької області;
Панасюк - заступника керівника виконавчого Ніну Іванівну апарату, керуючу справами Хмельницької
обласної ради;
Пархоменка - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Григоровича територіального виборчого округу N 5 з
виборів Президента України,
тимчасово непрацюючого, Автономна
Республіка Крим;
Пашинцева - керівника секретаріату Луганської Олександра Григоровича обласної ради;

Петкова - голову територіальної виборчої комісії
Валерія Захаровича територіального виборчого округу N 29
з виборів Президента України,
директора Дніпропетровського
індустріально-педагогічного технікуму;
Пісоцьку - секретаря територіальної виборчої Євгенію Геннадіївну комісії територіального виборчого
округу N 216 з виборів Президента
України, тимчасово непрацюючу,
м. Київ;
Погорілу - голову територіальної виборчої комісії
Світлану Михайлівну територіального виборчого округу N 38
з виборів Президента України,
головного санітарного лікаря
Царичанської районної санітарно-
епідеміологічної станції,
Дніпропетровська область;
Попову - голову дільничної виборчої комісії Тетяну Леонідівну виборчої дільниці N 24 територіального
виборчого округу N 209 з виборів
Президента України, вчителя
математики загальноосвітньої
школи с. Старий Білоус,
Чернігівська область;
Похно - голову територіальної виборчої комісії
Нілу Володимирівну територіального виборчого округу N 151
з виборів Президента України, вчителя
математики загальноосвітнього
навчального закладу I-III ступенів
N 1 ім. Панаса Мирного, Полтавська
область;
Прокоф'єву - голову територіальної виборчої комісії
Ольгу Анатоліївну територіального виборчого округу N 82
з виборів Президента України,
завідуючу відділенням
доуніверситетської підготовки
Мелітопольського державного
педагогічного університету,
Запорізька область;
Птуху - члена територіальної виборчої комісії
Тамару Василівну територіального виборчого округу N 210
з виборів Президента України,
викладача Козелецького технікуму
ветеринарної медицини,
Чернігівська область;
Пюрко - голову територіальної виборчої комісії
Марію Миколаївну територіального виборчого округу N 191
з виборів Президента України, голову
профспілкового комітету працівників
споживчої кооперації Волочиської
районної споживчої спілки,
Хмельницька область;
Рабошука - члена територіальної виборчої комісії
Миколу Михайловича територіального виборчого округу N 68
з виборів Президента України,
пенсіонера, Житомирська область;
Растопчину - секретаря територіальної виборчої Ольгу Георгіївну комісії територіального виборчого
округу N 186 з виборів Президента
України, соціального працівника
територіального центру
Комсомольського району м. Херсона;
Ріпака - голову територіальної виборчої комісії
Михайла Федоровича територіального виборчого округу N 168
з виборів Президента України,
методиста Зборівського технікуму
Тернопільського державного технічного
університету імені І. Пулюя;
Ріпецьку - секретаря територіальної виборчої Лідію Володимирівну комісії територіального виборчого
округу N 87 з виборів Президента
України, лікаря Центральної районної
лікарні м. Коломиї, Івано-Франківська
область;
Романенко - секретаря територіальної виборчої Лідію Андріївну комісії територіального виборчого
округу N 108 з виборів Президента
України, пенсіонерку, Луганська
область;
Романів - секретаря територіальної виборчої Любов Василівну комісії територіального виборчого
округу N 85 з виборів Президента
України, директора загальноосвітньої
школи N 9 м. Івано-Франковська;
Романчука - голову територіальної виборчої комісії
Петра Андрійовича територіального виборчого округу N 60
з виборів Президента України,
пенсіонера, Донецька область;
Рубан - члена територіальної виборчої комісії
Світлану Георгіївну територіального виборчого округу N 138
з виборів Президента України,
тимчасово непрацюючу, Одеська область;
Руденко - секретаря територіальної виборчої Ларису Василівну комісії територіального виборчого
округу N 144 з виборів Президента
України, головного спеціаліста
Управління житлово-комунального
господарства м. Білгород-
Дністровський, Одеська область;
Русавського - голову територіальної виборчої комісії
Івана Вікторовича територіального виборчого округу N 115
з виборів Президента України,
головного лікаря Сватівської обласної
психіатричної лікарні,
Луганська область;
Савицьку - голову територіальної виборчої комісії
Раїсу Миколаївну територіального виборчого округу N 101
з виборів Президента України,
методиста відділу освіти
Новоукраїнської районної державної
адміністрації, Кіровоградська область;
Савенко - секретаря територіальної виборчої Наталію Костянтинівну комісії територіального виборчого
округу N 136 з виборів Президента
України, директора загальноосвітньої
школи N 20 м. Одеси;
Савенко - члена територіальної виборчої комісії
Олену Миколаївну територіального виборчого округу N 9
з виборів Президента України,
методиста управління освіти
Красноперекопської міської ради,
Автономна Республіка Крим;
Самка - голову територіальної виборчої комісії
Івана Семеновича територіального виборчого округу N 33
з виборів Президента України,
головного лікаря Криворізького
міського центру профілактики СНІДу,
Дніпропетровська область;
Свища - члена територіальної виборчої комісії
Михайла Васильовича територіального виборчого округу N 83
з виборів Президента України,
директора Токмацького комунального
підприємства "Райсільгоспкомунгосп",
Запорізька область;
Селезньова - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Олександровича територіального виборчого округу N 146
з виборів Президента України,
директора товариства з обмеженою
відповідальністю "Сервіс-Моторс",
Одеська область;
Середу - заступника директора поліграфічного Романа Івановича комбінату "Україна";

Серпутька - голову територіальної виборчої комісії
Віталія Григоровича територіального виборчого округу N 93
з виборів Президента України,
виконавчого директора закритого
акціонерного товариства аграрного
промислового об'єднання "Нива",
Київська область;
Сизоненко - голову дільничної виборчої комісії Катерину Іванівну виборчої дільниці N 15 територіального
виборчого округу N 78 з виборів
Президента України, пенсіонерку,
Запорізька область;
Скоропад - секретаря територіальної виборчої Людмилу Володимирівну комісії територіального виборчого
округу N 104 з виборів Президента
України, лікаря шкірвендиспансера
м. Олександрія, Кіровоградська
область;
Скрижевську - голову територіальної виборчої комісії
Тетяну Михайлівну територіального виборчого округу N 196
з виборів Президента України,
директора Староконстянтинівської
загальноосвітньої школи N 8,
Хмельницька область;
Смутка - голову територіальної виборчої комісії
Бориса Михайловича територіального виборчого округу N 91
з виборів Президента України,
директора гімназії N 1 м. Біла Церква,
Київська область;
Сороку - головного редактора газети "Урядовий
Михайла Михайловича кур'єр";

Тарана - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Івановича територіального виборчого округу N 164
з виборів Президента України, вчителя
Роменської загальноосвітньої школи
N 10, Сумська область;
Тельмана - директора Луганського обласного вузла
Миколу Олександровича спеціального зв'язку Державного
підприємства спеціального зв'язку;
Тертичну - голову територіальної виборчої комісії
Ірину Олександрівну територіального виборчого округу N 187
з виборів Президента України,
голову Бериславської районної
профспілки працівників освіти,
Херсонська область;
Тертичну - голову територіальної виборчої комісії
Наталію Андріївну територіального виборчого округу N 66
з виборів Президента України, вчителя
української мови і літератури
Коростеньської загальноосвітньої
школи N 6, Житомирська область;
Тікіна - голову територіальної виборчої комісії
Вадима Володимировича територіального виборчого округу N 59
з виборів Президента України,
директора інформаційно-обчислювального
центру державного підприємства
"Сніжнеантрацит", Донецька область;
Ткачука - діловода територіальної виборчої Володимира Григоровича комісії територіального виборчого
округу N 22 з виборів Президента
України, пенсіонера, Волинська
область;
Ткачука - голову територіальної виборчої комісії
Вячеслава Петровича територіального виборчого округу N 113
з виборів Президента України, голову
правління товариства з обмеженою
відповідальністю "Євростиль",
Луганська область;
Токінову - заступника голови територіальної Євгенію Петрівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 36 з виборів
Президента України, начальника
відділу соціального розвитку та
господарського обслуговування
відкритого акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область;
Третяк - члена територіальної виборчої комісії
Оксану Владиславівну територіального виборчого округу N 4
з виборів Президента України,
директора Суворівської
загальноосвітньої школи, Автономна
Республіка Крим;
Учкура - головного спеціаліста Департаменту Анатолія Марковича громадської безпеки Міністерства
внутрішніх справ України;
Федик-Павлюк - секретаря територіальної виборчої Єву Петрівну комісії територіального виборчого
округу N 121 з виборів Президента
України, вчителя української мови
та літератури загальноосвітньої
школи с. Вирів Кам'янка-Бузького
району Львівської області;
Філевича - голову територіальної виборчої комісії
Леоніда Григоровича територіального виборчого округу N 31
з виборів Президента України,
директора Криворізького коледжу
економіки та управління Київського
національного економічного
університету, Дніпропетровська
область;
Хмельникова - голову територіальної виборчої комісії
Олександра Григоровича територіального виборчого округу N 26
з виборів Президента України, доцента
кафедри всесвітньої історії
історичного факультету
Дніпропетровського національного
університету;
Худіковську - секретаря територіальної виборчої Інну Павлівну комісії територіального виборчого
округу N 207 з виборів Президента
України, заступника голови
Хотинської районної державної
адміністрації з гуманітарних питань,
Чернівецька область;
Хухрєву - секретаря територіальної виборчої Ольгу Миколаївну комісії територіального виборчого
округу N 200 з виборів Президента
України, пенсіонерку, Черкаська
область;
Черновського - секретаря територіальної виборчої Олександра Давидовича комісії територіального виборчого
округу N 148 з виборів Президента
України, пенсіонера, Полтавська
область;
Царука - директора Рівненського обласного Володимира Степановича вузла спеціального зв'язку
Державного підприємства спеціального
зв'язку;
Швеця - голову територіальної виборчої комісії
Станіслава Івановича територіального виборчого округу N 35
з виборів Президента України,
адвоката, Дніпропетровська область;
Шевченко - секретаря територіальної виборчої Валерію Іванівну комісії територіального виборчого
округу N 6 з виборів Президента
України, вчителя історії і
правознавства Феодосійської
загальноосвітньої школи N 19,
Автономна Республіка Крим;
Шевченка - голову територіальної виборчої комісії
Івана Івановича територіального виборчого округу N 103
з виборів Президента України,
пенсіонера, Кіровоградська область;
Шевчук - начальника Управління обслуговування
Валентину Олексіївну кошторисів бюджетних установ та інших
клієнтів Державного казначейства
України;
Шовкалюка - голову територіальної виборчої комісії
Валерія Олександровича територіального виборчого округу N 143
з виборів Президента України,
заступника директора товариства з
обмеженою відповідальністю "Обрій",
м. Роздільна Одеської області;
Штембуляка - секретаря територіальної виборчої Олега Борисовича комісії територіального виборчого
округу N 142 з виборів Президента
України, головного спеціаліста
Іллічівського міського виконавчого
комітету, Одеська область;
Шулянську - голову територіальної виборчої комісії
Ніну Яківну територіального виборчого округу N 40
з виборів Президента України,
керуючу справами приватного
підприємства "Агрофірма "Славутич",
Дніпропетровська область;
Юськіва - члена територіальної виборчої комісії
Василя Ільковича територіального виборчого округу N 124
з виборів Президента України,
викладача історії і правознавства
Новояворівського професійного ліцею,
Львівська область;
Явдошняка - голову територіальної виборчої комісії
Івана Васильовича територіального виборчого округу N 54
з виборів Президента України,
тимчасово непрацюючого, Донецька
область;
Язепову - голову територіальної виборчої комісії
Валентину Ярославівну територіального виборчого округу N 45
з виборів Президента України,
адвоката, Донецька область.
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ



вверх