Документ 985_033, действует, текущая редакция — Ратификация от 15.05.2014, основание - 1269-VII

УГОДА
(у формі обміну листами) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття"

{Угоду ратифіковано Законом № 1269-VII від 15.05.2014}

Кабінет Міністрів України


14598/0/2-13 від 18.11.13

Шановний пане Президенте!

З великою повагою до Європейського банку реконструкції та розвитку та до Вас особисто маємо честь звернутися з таким, що предметом Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні від 20 листопада 1997 року (далі - Рамкова угода) є фінансування підготовки і реалізації проектів придбання, встановлення та введення в експлуатацію обладнання з метою надання допомоги Україні у перетворенні об'єкта "Укриття" Чорнобильської АЕС на екологічно безпечну систему.

З метою продовження плідної співпраці у цьому напрямку підтверджуємо готовність Української сторони здійснити додатковий внесок до Чорнобильського фонду "Укриття" в сумі 63,40 млн. доларів США та пропонуємо внести зміни до Рамкової угоди, що передбачають збільшення майнових і грошових внесків України до ресурсів Фонду, а саме: в абзаці третьому преамбули та у параграфі (d) розділу 1 "Гранти та ресурси України" цифру "104,163" замінити цифрою "167,563".

Були б вдячними, як би Ви змогли люб'язно підтвердити прийняття Європейським банком реконструкції та розвитку запропонованих змін шляхом надсилання листа Кабінету Міністрів України, підписаного уповноваженою особою та схваленого Асамблеєю вкладників Фонду.

У такому разі угода про внесення змін до фінансових умов Рамкової угоди у формі обміну листами набере чинності після виконання Україною передбаченої законодавством процедури.

З повагою,  від імені України

Віце-прем'єр-міністр України

Ю. Бойко


Пану Суму ЧАКРАБАРТІ
Президенту Європейського банку реконструкції та розвитку
м. ЛондонЄвропейський банк реконструкції та розвитку


Сума Чакрабарті
Президент


Пану Ю.А. Бойку
Віце-прем'єр-міністру України
Кабінет Міністрів України
вул. Грушевського, 12/2
м. Київ 01008
Україна


4 грудня 2013 року

Шановний пане Віце-прем’єр-міністр!

Дякую Вам за Ваш лист від 18 листопада 2013 року, у якому Ви повідомили Банк про додатковий внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" в обсязі 63,4 млн. доларів США у відповідності до оголошення про внесок, зробленого на Конференції донорів, яка відбулася в Києві у квітні 2011 року.

Разом з цим додатковим внеском загальний обсяг внеску України до Чорнобильського фонду "Укриття" складатиме 167 563 000 доларів США.

Ми розуміємо, що даний внесок також включає в себе зобов’язання щодо фінансування будівництва "торцевих стін" Нового безпечного конфайнмента.

Ми здійснимо необхідні кроки для внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду «Укриття» в Україні і звернемося щодо відповідної ухвали до Асамблеї донорів.

Я б хотів підтвердити, що Європейський банк реконструкції та розвитку із задоволенням прийме даний внесок для його подальшого зарахування до коштів Фонду згідно з Правилами Фонду.

Я б хотів висловити вдячність Україні за цей додатковий внесок.

З повагою,

[підпис]

Сума Чакрабартівверх