Документ 668/2015, текущая редакция — Принятие от 01.12.2015

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (14 - 18 грудня 2015 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:


КЛИМЕНКО
Юрій Аркадійович

-

Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, глава делегації


КОМІСАРЕНКО
Сергій Васильович

-

академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології Національної академії наук України, академік НАН України, заступник глави делегації (за згодою)


ВЕРЖИХОВСЬКИЙ
Олександр Мар'янович

-

заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України


МАНДИГРА
Микола Станіславович

-

академік-секретар Відділення ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України (за згодою).

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення О. Вержиховського, С. Комісаренка, М. Мандигри (відряджаються з 13 до 19 грудня 2015 року).

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2015 року
№ 668/2015
вверх