Документ 525/2019, текущая редакция — Принятие от 16.07.2019

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі експертів держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі експертів Держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (29 липня - 8 серпня 2019 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація), у такому складі:


КЛИМЕНКО
Юрій Аркадійович

-

Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, глава делегації


КАПУСТІН
Олександр Вікторович

-

заступник директора - начальник відділу нових викликів і загроз - секретаріату Національного органу України з виконання Конвенції про заборону хімічної зброї Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації


КОМІСАРЕНКО
Сергій Васильович

-

директор Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України, академік Національної академії наук України, заступник глави делегації (за згодою)


ГОЛОВКО
Анатолій Миколайович

-

директор Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів, академік Національної академії аграрних наук України (за згодою)


ЗАДОРОЖНА
Вікторія Іванівна

-

директор державної установи «Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В. Громашевського» Національної академії медичних наук України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України (за згодою)


ТУКАЛО
Михайло Арсентійович

-

директор Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (за згодою).

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Щорічній зустрічі експертів держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі у Щорічній зустрічі експертів держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення А. Головка, В. Задорожної, С. Комісаренка та М. Тукала (відряджаються з 28 липня до 9 серпня 2019 року).

Президент України

В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
16 липня 2019 року
№ 525/2019
вверх