Печатать   Шрифт: или Ctrl + mouse wheel

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 серпня 2016 р. № 505
Київ

Про затвердження Порядку ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини)

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України “Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини), що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 75
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 серпня 2016 р. № 505

ПОРЯДОК
ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини)

1. Цей Порядок визначає механізм ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини) (далі - Реєстр).

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України “Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини”.

3. Ведення Реєстру та забезпечення опублікування офіційних відомостей про осіб, яким надано право виробляти (вирощувати, переробляти) органічну продукцію (сировину), здійснюється Держпродспоживслужбою.

4. Реєстр є відкритим та загальнодоступним і містить відомості, зазначені у сертифікаті відповідності (далі - сертифікат).

5. Доступ до Реєстру є безоплатним і забезпечується шляхом його оприлюднення та підтримки в актуальному стані на офіційному веб-сайті Держпродспоживслужби.

6. Підставою для внесення до Реєстру відомостей про осіб, яким надано право виробляти (вирощувати, переробляти) органічну продукцію (сировину), є сертифікат, який надає орган з оцінки відповідності.

7. Відомості, які містяться в сертифікаті, вносяться Держпродспоживслужбою до Реєстру протягом п’яти робочих днів після надходження копії сертифіката від органу з оцінки відповідності.

8. Реєстр ведеться державною мовою.

9. Підставою для прийняття рішення щодо виключення відомостей про особу з Реєстру є анулювання та/або закінчення строку дії сертифіката, зміна місця провадження господарської діяльності, про що орган з оцінки відповідності повідомляє Держпродспоживслужбі.

10. У разі прийняття рішення щодо виключення відомостей про особу з Реєстру Держпродспоживслужба протягом двох робочих днів з дати прийняття такого рішення у письмовій формі повідомляє про це особі із зазначенням причини.

11. Відомості з Реєстру надаються Держпродспоживслужбою відповідно до законодавства.


Публикации документа