Документ 432-2019-п, действует, текущая редакция — Принятие от 22.05.2019
( Последнее событие — Вступление в силу, произошло 30.05.2019. Посмотреть в истории? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 травня 2019 р. № 432
Київ

Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. № 875

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. № 875 “Про встановлення надбавки окремим працівникам установ соціального захисту населення” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 74, ст. 2619), виклавши абзаци перший і другий в такій редакції:

“1. Установити надбавку за особливі умови роботи в граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу (з підвищеннями), але не менше ніж 15 відсотків професіоналам та фахівцям з вищою медичною освітою за ступенем магістра, бакалавра, молодшого бакалавра (лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою) і молодшим медичним сестрам з догляду за хворими, які працюють у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричних пансіонатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці, психоневрологічних інтернатах та дитячих будинках-інтернатах і безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих.

Перелік посад працівників, яким установлюється зазначена надбавка, та її конкретні розміри в межах фонду оплати праці затверджуються керівником установи за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), а в разі відсутності первинної профспілкової організації - з вільно обраними та уповноваженими представниками (представником) працівників.”.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вверх