Про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря
Постановление Кабинета Министров Украины от 03.04.2019287
Документ 287-2019-п, действует, текущая редакция — Принятие от 03.04.2019
( Последнее событие — Вступление в силу, произошло 13.04.2019. Посмотреть в истории? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 3 квітня 2019 р. № 287
Київ

Про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря

З метою популяризації та розвитку національної культури, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурних зв’язків, пропаганди кращих зразків класичного і сучасного хореографічного мистецтва, увічнення пам’яті видатного артиста, балетмейстера і теоретика танцю XX століття Сержа Лифаря Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Прийняти пропозицію Міністерства культури, Київської міської державної адміністрації та коледжу хореографічного мистецтва “Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря” щодо проведення в Україні раз на два роки Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря (далі - конкурс).

2. Міністерству культури затвердити у тримісячний строк Положення про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря.

3. Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу, здійснювати в межах асигнувань, установлених Міністерству культури у державному бюджеті на відповідні роки, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Рекомендувати Київській міській державній адміністрації брати участь у фінансуванні витрат на підготовку та проведення конкурсу за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 1996 р. № 1202 “Про Міжнародний конкурс балету імені Сергія Лифаря” (ЗП України, 1996 р., № 18, ст. 517).

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вверх