Документ 28-2019-р, действует, текущая редакция — Принятие от 23.01.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 січня 2019 р. № 28-р
Київ

Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1275

Внести зміни у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1275 “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 98, ст. 3367), виклавши його в редакції, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29




Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 2 грудня 2015 р. № 1275
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 23 січня 2019 р. № 28-р)

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція

Донецька область

1. Міста обласного значення:

1) м. Донецьк (Донецька міська рада):

смт Ларине, с. Павлоградське (Ларинська селищна рада, Будьоннівський район);

м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Кисличе, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Темрюк (Моспинська міська рада, Пролетарський район);

2) м. Авдіївка (Авдіївська міська рада);

3) м. Бахмут, смт Красна Гора (Бахмутська міська рада):

4) м. Вугледар (Вугледарська міська рада);

5) м. Горлівка (Горлівська міська рада):

смт Гольмівський, с-ще Гладосове (Гольмівська селищна рада, Микитівський район);

смт Пантелеймонівка, с. Рясне (Пантелеймонівська селищна рада, Центрально-Міський район);

с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка (Озерянівська сільська рада, Центрально-Міський район);

с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка (Горлівська міська рада);

6) м. Дебальцеве (Дебальцівська міська рада);

7) м. Добропілля (Добропільська міська рада):

м. Білицьке, смт Водянське (Білицька міська рада);

м. Білозерське, с-ще Бокове (Білозерська міська рада);

смт Новодонецьке (Новодонецька селищна рада);

8) м. Докучаєвськ, с-ще Ясне (Докучаєвська міська рада);

9) м. Дружківка (Дружківська міська рада):

смт Олексієво-Дружківка (Олексієво-Дружківська селищна рада);

смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с. Красний Кут, с-ще Старорайське (Райська селищна рада);

с. Дружківське (Дружківська міська рада);

10) м. Єнакієве (Єнакієвська міська рада):

м. Бунге, смт Дружне (Юнокомунарівська міська рада);

смт Софіївка, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське (Карло-Марксівська селищна рада);

смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Кринички, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка (Корсунська селищна рада);

с. Авіловка, с. Шапошникове (Єнакієвська міська рада);

11) м. Жданівка, смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар (Жданівська міська рада);

12) м. Костянтинівка (Костянтинівська міська рада);

13) м. Краматорськ (Краматорська міська рада):

смт Біленьке, с-ще Василівська Пустош (Біленьківська селищна рада);

смт Красноторка, смт Комишуваха, смт Малотаранівка, с. Привілля (Красноторська селищна рада);

смт Шабельківка, смт Олександрівка, смт Софіївка, смт Ясна Поляна (Шабельківська селищна рада);

смт Ясногірка (Ясногірська селищна рада);

с-ще Ашуркове, с. Семенівка (Краматорська міська рада);

14) м. Макіївка (Макіївська міська рада):

смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте (Грузько-Зорянська селищна рада, Гірницький район);

смт П’ятипілля, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Холодне, с. Молочарка, с. Шевченко (Пролетарська селищна рада, Гірницький район);

смт Ясинівка, смт Землянки (Ясинівська селищна рада, Кіровський район);

смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже (Криничанська селищна рада, Совєтський район);

смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Липське, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове (Нижньокринська селищна рада, Совєтський район);

с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокринська сільська рада, Совєтський район);

с-ще Новомосковське (Макіївська міська рада);

15) м. Маріуполь (Маріупольська міська рада):

смт Сартана (Сартанська селищна рада, Кальміуський район);

смт Старий Крим (Старо-Кримська селищна рада, Кальміуський район);

смт Талаківка, с. Гнутове, с-ще Ломакине (Талаківська селищна рада, Кальміуський район);

16) м. Мирноград, с. Світле (Мирноградська міська рада);

17) м. Новогродівка (Новогродівська міська рада);

18) м. Покровськ (Покровська міська рада):

м. Родинське (Родинська міська рада);

смт Шевченко (Шевченківська селищна рада);

19) м. Селидове (Селидівська міська рада):

м. Гірник (Гірницька міська рада);

м. Українськ (Українська міська рада);

смт Курахівка, смт Гостре (Курахівська селищна рада);

смт Цукурине (Цукуринська селищна рада);

смт Вишневе, смт Комишівка (Селидівська міська рада);

20) м. Слов’янськ (Слов’янська міська рада):

м. Святогірськ (Святогірська міська рада);

21) м. Сніжне (Сніжнянська міська рада):

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове (Гірницька селищна рада);

смт Залісне (Залісненська селищна рада);

смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Балка (Первомайська селищна рада);

смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське (Сєверна селищна рада);

22) м. Торецьк (Торецька міська рада):

м. Залізне, смт Південне (Залізна міська рада);

смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка (Новгородська селищна рада);

смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми (Північна селищна рада);

смт Щербинівка, смт Петрівка (Щербинівська селищна рада);

с-ще Кримське (Торецька міська рада);

23) м. Харцизьк (Харцизька міська рада):

м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки (Зугреська міська рада);

м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки (Іловайська міська рада);

смт Зуївка (Зуївська селищна рада);

смт Троїцько-Харцизьк, смт Благодатне, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче (Троїцько-Харцизька селищна рада);

смт Гірне, с-ще Ведмеже (Харцизька міська рада);

24) м. Хрестівка (Кіровська міська рада);

25) м. Чистякове (Торезька міська рада):

смт Пелагіївка (Пелагіївська селищна рада);

смт Розсипне (Розсипненська селищна рада);

26) м. Шахтарськ (Шахтарська міська рада):

смт Контарне, смт Московське (Контарнівська селищна рада);

смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка (Сердитенська селищна рада);

смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки (Стіжківська селищна рада);

с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко (Шахтарська міська рада);

27) м. Ясинувата (Ясинуватська міська рада);

28) м. Лиман (Лиманська міська рада):

смт Дробишеве, смт Зарічне, смт Новоселівка, смт Ямпіль, смт Ярова, с. Брусівка, с. Вовчий Яр, с. Дерилове, с. Діброва, с. Закітне, с. Зелена Долина, с. Іванівка, с. Каленики, с. Карпівка, с. Катеринівка, с. Колодязі, с. Коровій Яр, с. Крива Лука, с. Кримки, с. Липове, с. Лозове, с-ще Мирне, с-ще Нове, с. Новомихайлівка, с. Новосадове, с. Озерне, с. Олександрівка, с. Рідкодуб, с. Рубці, с. Середнє, с-ще Соснове, с-ще Ставки, с. Старий Караван, с. Терни, с. Торське, с. Шандриголове, с. Щурове, с. Ямполівка, с. Яцьківка (Лиманська міська рада, Лиманська міська об’єднана територіальна громада).

2. Райони:

1) Амвросіївський район:

м. Амвросіївка (Амвросіївська міська рада);

смт Копані, с-ще Обрізне (Войковська селищна рада);

смт Кутейникове (Кутейниківська селищна рада);

смт Новоамвросіївське (Новоамвросіївська селищна рада);

с. Артемівка, с. Карпово-Надеждинка, с. Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Овочеве, с-ще Рубашкине (Артемівська сільська рада);

с. Білоярівка, с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка (Білоярівська сільська рада);

с. Благодатне, с. Велике Мішкове, с-ще Жукова Балка, с-ще Калинове, с. Мала Шишівка, с. Новоклинівка, с-ще Родники, с. Садове, с. Свистуни, с. Сіятель (Благодатнівська сільська рада);

с. Василівка, с. Кошарне, с. Мокроєланчик, с. Петропавлівка (Василівська сільська рада);

с. Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне (Єлизавето-Миколаївська сільська рада);

с. Зелене, с. Вербівка, с. Садове, с. Федорівка (Зеленівська сільська рада);

с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне (Кленівська сільська рада);

с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське (Лисиченська сільська рада);

с-ще Металіст, с-ще Бондаревське (Металістівська сільська рада);

с. Многопілля, с. Агрономічне, с-ще Верхньоосикове, с-ще Грабське, с. Григорівка, с-ще Кобзарі, с. Полтавське, с-ще Придорожнє, с. Червоносільське (Многопільська сільська рада);

с. Новоіванівка, с. Верхньоєланчик, с. Киселівка, с. Новоєланчик, с. Ольгинське, с. Павлівське, с-ще Улянівське (Новоіванівська сільська рада);

с. Олексіївське, с. Вільхівчик, с. Григорівка, с. Комишуваха, с. Новоукраїнське, с. Семенівське (Олексіївська сільська рада);

с. Степано-Кринка, с. Покровка, с. Русько-Орлівка (Степано-Кринська сільська рада);

с. Успенка, с-ще Виселки, с. Калинове, с-ще Катеринівка, с. Манич, с-ще Степне (Успенська сільська рада);

2) Бахмутський район:

м. Вуглегірськ, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Савелівка, с-ще Ступакове (Вуглегірська міська рада);

м. Світлодарськ (Світлодарська міська рада);

м. Часів Яр (Часовоярська міська рада);

смт Булавинське, смт Олександрівське, смт Оленівка, смт Прибережне (Булавинська селищна рада);

смт Зайцеве (Зайцівська селищна рада);

смт Луганське, с. Воздвиженка, с. Криничне, с. Лозове, с. Миронівка, с. Розсадки, с-ще Роти (Луганська селищна рада);

смт Миронівський (Миронівська селищна рада);

смт Ольховатка, с. Весела Долина, с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб (Ольховатська селищна рада);

с. Зайцеве, с. Вершина, с. Весела Долина (Зайцівська сільська рада);

с. Іванівське, с. Андріївка, с. Берхівка, с. Кліщіївка, с-ще Хромове (Іванівська сільська рада);

с-ще Калинівка, с. Богданівка, с. Григорівка (Калинівська сільська рада);

с. Клинове, с. Відродження, с. Мідна Руда (Клинівська сільська рада);

с. Кодема, с. Дача, с. Миколаївка, с. Миколаївка Друга, с. Одрадівка (Кодемська сільська рада);

с. Дебальцівське, с. Калинівка, с. Логвинове (Комунівська сільська рада);

с. Новогригорівка, с. Нижнє Лозове, с. Санжарівка (Новогригорівська сільська рада);

с-ще Новолуганське, с-ще Доломітне, с. Семигір’я, с-ще Травневе (Новолуганська сільська рада);

с-ще Опитне, с-ще Зеленопілля, с. Іванград, с-ще Ягідне (Опитненська сільська рада);

с. Покровське, с. Нова Кам’янка (Покровська сільська рада);

м. Сіверськ, с. Григорівка, с. Дронівка, с. Платонівка, с. Різниківка, с. Свято-Покровське, с. Серебрянка (Сіверська міська рада, Сіверська міська об’єднана територіальна громада);

м. Соледар, с. Бахмутське, с. Берестове, с. Білогорівка, с. Благодатне, с. Бондарне, с. Василівка, с. Васюківка, с. Веселе, с-ще Виїмка, с. Володимирівка, с. Голубівка, с. Діброва, с. Дубово-Василівка, с. Залізнянське, с. Краснополівка, с. Липівка, с. Липове, с. Миколаївка, с. Міньківка, с-ще Нагірне, с. Никифорівка, с. Оріхово-Василівка, с. Пазено, с. Парасковіївка, с. Пилипчатине, с-ще Підгородне, с. Привілля, с. Роздолівка, с. Сакко і Ванцетті, с-ще Спірне, с. Стряпівка, с. Трипілля, с. Федорівка, с. Федорівка Друга, с. Хромівка, с. Яковлівка (Соледарська міська рада, Соледарська міська об’єднана територіальна громада);

с. Званівка, с. Верхньокам’янське, с. Івано-Дар’ївка, с. Кузьминівка, с. Новоселівка, с. Переїзне (Званівська сільська рада, Званівська сільська об’єднана територіальна громада);

3) Бойківський район:

смт Бойківське, с. Зернове (Тельманівська селищна рада);

с. Конькове, с. Олександрівське, с. Білокриничне, с. Іванівка, с. Самсонове (Коньковська сільська рада);

с. Кузнецово-Михайлівка, с. Котляревське (Кузнецово-Михайлівська сільська рада);

с. Лукове, с. Григорівка, с. Запорожець, с. Каплани, с. Миколаївка, с. Петрівське, с. Тавричеське, с. Шевченко (Луківська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Греково-Олександрівка, с. Зелений Гай, с. Зорі, с. Лавринове, с. Новоолександрівка, с. Садки, с. Тернівка (Михайлівська сільська рада);

с. Мічуріне, с. Богданівка, с. Вершинівка, с. Майорове, с. Нова Мар’ївка, с. Первомайське, с. Розівка, с. Чирилянське (Мічурінська сільська рада);

с. Первомайське, с. Воля, с. Черевківське (Первомайська сільська рада);

с. Свободне, с. Дерсове, с. Чумак (Свободненська сільська рада);

с. Староласпа, с. Біла Кам’янка, с. Новоласпа (Староласпинська сільська рада);

4) Великоновосілківський район:

смт Велика Новосілка, с-ще Благодатне с. Времівка, с. Нескучне, с. Новий Комар (Великоновосілківська селищна рада);

с. Андріївка, с. Петропавлівка, с. Слов’янка, с. Шевченко (Андріївська сільська рада);

с. Багатир, с. Зелений Кут, с. Новоукраїнка, с. Олексіївка (Багатирська сільська рада);

с. Євгенівка (Євгенівська сільська рада);

с. Зелене Поле, с. Новопіль, с. Новосілка (Зеленопільська сільська рада);

с. Іскра, с-ще Зелений Гай (Іскрівська сільська рада);

с-ще Керменчик, с-ще Новодонецьке, с. Новомайорське (Керменчицька сільська рада);

с. Комар, с. Веселе, с. Дніпроенергія, с. Запоріжжя, с. Зірка, с. Новоочеретувате, с. Скудне, с. Федорівка, с. Ялта (Комарська сільська рада);

с. Костянтинопіль, с-ще Розлив, с. Улакли (Костянтинопільська сільська рада);

с. Красна Поляна (Краснополянська сільська рада);

с. Новопетриківка, с. Георгіївка, с. Малий Керменчик, с. Ялинське (Новопетриківська сільська рада);

с. Піддубне, с. Грушівське, с. Мирне, с. Новохатське, с-ще Перебудова, с. Толстой (Піддубненська сільська рада);

с-ще Роздольне, с-ще Одрадне (Роздольненська сільська рада);

с. Старомайорське, с. Макарівка, с. Рівнопіль, с. Сторожеве, с-ще Урожайне (Старомайорська сільська рада);

с. Старомлинівка, с. Володине, с. Завітне Бажання, с-ще Ключове, с. Орлинське (Старомлинівська сільська рада);

с. Шахтарське, с-ще Золота Нива, с-ще Ясна Поляна (Шахтарська сільська рада);

с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с. Вільне Поле, с. Воскресенка, с-ще Комишуваха, с. Олександроград, с. Привільне (Шевченківська сільська рада);

5) Волноваський район:

м. Волноваха, с. Новогригорівка, с. Новопавлівка, с. Трудове (Волноваська міська рада);

смт Андріївка, с-ще Бахчовик, с-ще Дружне, с-ще Обільне (Андріївська селищна рада);

смт Благодатне, смт Графське (Благодатненська селищна рада);

смт Володимирівка (Володимирівська селищна рада);

смт Донське (Донська селищна рада);

смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Новотроїцьке (Новотроїцька селищна рада);

смт Оленівка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне, с-ще Нова Оленівка, с-ще Новомиколаївка (Оленівська селищна рада);

смт Ольгинка, с. Лісне, с. Пільне (Ольгинська селищна рада);

с. Анадоль, с. Полкове (Анадольська сільська рада);

с. Андріївка, с. Доля (Андріївська сільська рада);

с. Бугас (Бугаська сільська рада);

с. Валер’янівка, с. Благовіщенка, с. Зелений Гай (Валер’янівська сільська рада);

с. Вільне (Вільненська сільська рада);

с. Гранітне, с. Старомар’ївка (Гранітненська сільська рада);

с. Діанівка (Діанівська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Єгорівка, с. Шевченко (Єгорівська сільська рада);

с. Зачатівка, с-ще Зачатівка (Зачатівська сільська рада);

с. Златоустівка, с. Веселе, с. Голубицьке, с. Затишне, с. Малинівка, с. Новомиколаївка (Златоустівська сільська рада);

с. Іванівка, с. Новотатарівка (Іванівська сільська рада);

с. Калинове (Калинівська сільська рада);

с. Пікузи, с. Водяне, с. Заїченко (Комінтернівська сільська рада);

с. Лебединське, с-ще Калинівка, с. Сопине (Лебединська сільська рада);

с. Любівка, с. Червоне (Любівська сільська рада);

с. Микільське (Микільська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Богданівка, с. Вікторівка, с. Новогнатівка (Миколаївська сільська рада);

с. Новоандріївка, с. Кирилівка (Новоандріївська сільська рада);

с. Новоолексіївка, с. Лідине (Новоолексіївська сільська рада);

с. Новоселівка, с. Запорізьке, с. Кам’янка, с-ще Маловодне, с. Новоселівка Друга, с. Степанівка (Новоселівська сільська рада);

с. Павлопіль, с. Пищевик, с. Черненко (Павлопільська сільська рада);

с. Петрівське (Петрівська сільська рада);

с. Привільне (Привільненська сільська рада);

с. Прохорівка, с. Малогнатівка, с. Новоапостолівка, с. Тарасівка (Прохорівська сільська рада);

с. Рибинське, с. Ближнє, с. Василівка, с. Трудівське (Рибинська сільська рада);

с. Рівнопіль, с. Передове (Рівнопільська сільська рада);

с. Свободне (Свободненська сільська рада);

с. Сонячне, с. Знаменівка (Сонячна сільська рада);

с. Старогнатівка, с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада);

с. Степне, с. Кропивницьке (Степнянська сільська рада);

с. Стрітенка, с. Лазарівка, с. Петрівка, с. Шевченко (Стрітенська сільська рада);

с. Хлібодарівка (Хлібодарівська сільська рада);

с. Чермалик, с. Орловське, с. Федорівка (Чермалицька сільська рада);

с. Широкине, с. Бердянське (Широкинська сільська рада);

6) Добропільський район:

смт Святогорівка, с. Вікторівка, с. Вірівка, с. Копані, с. Нововікторівка, с. Новоукраїнка (Святогорівська селищна рада);

с. Ганнівка, с. Кутузовка, с. Рубіжне (Ганнівська сільська рада);

с. Добропілля, с. Красноподілля, с. Матяшеве, с. Новогришине (Добропільська сільська рада);

с. Золотий Колодязь, с. Веселе, с. Грузьке, с. Кучерів Яр, с. Лідине, с. Мар’ївка, с. Новотроїцьке, с. Петрівка (Золотоколодязька сільська рада);

с. Криворіжжя, с. Завидо-Борзенка, с. Завидо-Кудашеве, с. Зелене, с. Надія, с. Новокриворіжжя, с. Новомар’ївка, с. Новофедорівка, с. Ракша (Криворізька сільська рада);

с. Нововодяне, с. Благодать, с. Веселе Поле, с. Весна, с. Первомайське (Нововодянська сільська рада);

с-ще Світле, с-ще Красноярське, с-ще Новий Донбас, с-ще Шевченко (Світлівська сільська рада);

с. Шилівка, с. Василівка, с. Гуліве, с. Кам’янка, с. Лиман, с. Мирне, с. Новоолександрівка, с. Петрівське, с. Юр’ївка (Шилівська сільська рада);

с. Шахове, с. Бойківка, с. Вільне, с. Володимирівка, с-ще Дорожнє, с. Іванівка, с. Коптєве, с-ще Маяк, с. Никанорівка, с. Нове Шахове, с. Новоторецьке, с. Панківка, с. Суворове, с. Торецьке (Шахівська сільська рада, Шахівська сільська об’єднана територіальна громада);

7) Костянтинівський район:

с. Білокузьминівка (Білокузьминівська сільська рада);

с. Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с. Клинове, с. Попасне (Віролюбівська сільська рада);

с. Іванопілля, с. Біла Гора, с. Диліївка, с. Неліпівка, с. Олександро-Шультине (Іванопільська сільська рада);

с. Кіндратівка, с. Куртівка, с. Осикове (Кіндратівська сільська рада);

с. Маркове, с. Майське, с. Новомаркове, с. Федорівка (Марківська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Подільське (Миколаївська сільська рада);

с. Миколайпілля (Миколайпільська сільська рада);

с-ще Новодмитрівка, с. Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне (Новодмитрівська сільська рада);

с. Предтечине, с. Ступочки (Предтечинська сільська рада);

с. Софіївка (Софіївська сільська рада);

с. Торське, с. Новопавлівка, с. Павлівка, с. Петрівка, с-ще Приют, с. Райське, с. Торецьке (Торська сільська рада);

с. Іллінівка, с. Березівка, с-ще Бересток, с. Водяне Друге, с. Гнатівка, с-ще Довга Балка, с. Зелене Поле, с-ще Зоря, с. Калинове, с. Катеринівка, с-ще Клебан-Бик, с. Нова Полтавка, с. Новооленівка, с. Олександро-Калинове, с. Олександропіль, с. Плещіївка, с. Полтавка, с. Попів Яр, с-ще Розкішне, с. Романівка, с. Русин Яр, с. Стара Миколаївка, с. Степанівка, с. Тарасівка, с. Яблунівка (Іллінівська сільська рада, Іллінівська сільська об’єднана територіальна громада);

8) Мангушський район:

смт Мангуш (Мангушська селищна рада);

смт Ялта, с. Азовське, с. Юр’ївка (Ялтинська селищна рада);

с. Бердянське, с. Агробаза, с. Приазовське, с. Приміське, с. Шевченко (Бердянська сільська рада);

с. Комишувате, с. Дем’янівка, с. Українка (Комишуватська сільська рада);

с. Мелекіне, с. Білосарайська Коса, с. Бурякова Балка, с. Глибоке, с. Огороднє, с. Портівське (Мелекінська сільська рада);

с. Покровське, с-ще Рибацьке, с. Червоне, с. Широка Балка (Покровська сільська рада);

с. Стародубівка, с. Захарівка (Стародубівська сільська рада);

с. Урзуф, с. Бабах-Тарама (Урзуфська сільська рада);

9) Мар’їнський район:

м. Красногорівка (Красногорівська міська рада);

м. Курахове, смт Іллінка, с-ще Острівське, с-ще Старі Терни, с. Степанівка (Курахівська міська рада);

м. Мар’їнка, с. Побєда (Мар’їнська міська рада);

смт Олександрівка (Олександрівська селищна рада);

смт Старомихайлівка (Старомихайлівська селищна рада);

с. Богоявленка (Богоявленська сільська рада);

с. Галицинівка, с. Долинівка, с. Карлівка, с. Лісівка (Галицинівська сільська рада);

с. Дачне, с. Гігант, с. Дальнє, с. Зеленівка, с. Костянтинопольське, с. Сухі Яли, с. Янтарне (Дачненська сільська рада);

с. Єлизаветівка, с. Іллінка, с. Романівка (Єлизаветівська сільська рада);

с. Зоряне, с. Желанне Друге, с. Желанне Перше, с. Олександропіль (Зорянська сільська рада);

с. Катеринівка, с. Антонівка (Катеринівська сільська рада);

с. Костянтинівка (Костянтинівська сільська рада);

с. Луганське, с. Кремінець, с. Сигнальне (Луганська сільська рада);

с. Максимільянівка, с. Георгіївка (Максимільянівська сільська рада);

с. Новомихайлівка, с. Парасковіївка, с. Славне (Новомихайлівська сільська рада);

с. Новоселидівка, с. Вовченка, с. Вознесенка, с. Ізмайлівка, с. Кремінна Балка (Новоселидівська сільська рада);

с. Новоукраїнка, с. Максимівка, с. Пречистівка (Новоукраїнська сільська рада);

с. Павлівка (Павлівська сільська рада);

с. Степне, с. Березове, с. Водяне, с. Солодке, с. Тарамчук (Степненська сільська рада);

с. Успенівка, с. Веселий Гай, с. Ганнівка, с. Трудове (Успенівська сільська рада);

10) Нікольський район:

смт Нікольське, с-ще Лісне, с. Новоянисоль (Нікольська селищна рада);

с. Бойове, с. Малинівка, с. Новогригорівка, с. Паннівка, с. Суженка (Боївська сільська рада);

с. Зелений Яр, с. Веселе, с. Лугове, с. Садове, с. Федорівка (Зеленоярська сільська рада);

с. Зоря, с. Водяне, с. Гранітне, с. Приовражне (Зорянська сільська рада);

с. Кальчик, с. Келерівка, с. Кирилівка (Кальчицька сільська рада);

с. Касянівка, с-ще Асланове, с. Ключове, с. Кременівка, с. Македонівка, с. Херсонес (Касянівська сільська рада);

с. Малоянисоль, с. Катеринівка, с. Труженка (Малоянисольська сільська рада);

с. Новокраснівка, с. Кальчинівка, с. Назарівка, с. Українка (Новокраснівська сільська рада);

с. Республіка, с. Ксенівка, с. Новороманівка, с. Сергіївка (Республіканська сільська рада);

с. Темрюк (Темрюцька сільська рада);

с. Тополине, с. Криничне, с. Первомайське, с. Перемога, с. Шевченко (Тополинська сільська рада);

11) Новоазовський район:

м. Новоазовськ, с. Гусельщикове, с. Козлівка, с. Самсонове (Новоазовська міська рада);

смт Сєдове, с-ще Обрив (Сєдовська селищна рада);

с. Безіменне, с. Веденське, с. Качкарське, с. Митьково-Качкарі, с. Роза (Безіменська сільська рада);

с. Козацьке, с. Порохня, с. Шевченко (Козацька сільська рада);

с. Хрещатицьке, с. Верхньошироківське, с. Куликове (Красноармійська сільська рада);

с. Приморське, с. Набережне, с. Первомайське, с. Соснівське, с. Українське (Приморська сільська рада);

с. Олександрівське, с. Веселе, с. Кузнеці, с. Маркине, с. Патріотичне, с. Холодне (Розівська сільська рада);

с. Самійлове, с. Ванюшкине, с. Клинкине, с. Ковське, с. Щербак (Самійлівська сільська рада);

с. Саханка, с. Азов, с. Ужівка (Саханська сільська рада);

с. Хомутове, с. Бессарабка, с. Вітава, с. Сєдово-Василівка (Хомутівська сільська рада);

12) Олександрівський район:

с. Весела Гора, с-ще Новоявленка, с-ще Самарське (Веселогірська сільська рада);

с. Іверське, с. Новосамарське, с. Шостаківка (Іверська сільська рада);

с. Криниці, с. Куроїдівка, с. Федорівка (Криничанська сільська рада);

с. Спасько-Михайлівка, с. Катеринівка, с. Курицине, с. Новопетрівка, с. Новосергіївка, с. Шевченко (Спасько-Михайлівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Новоіверське, с. Новопавлівка, с. Самійлівка (Степанівська сільська рада);

смт Олександрівка, с. Беззаботівка, с. Бузинівка, с. Варварівка, с. Високопілля, с. Голубівка, с. Громова Балка, с. Дмитро-Дар’ївка, с. Дмитроколине, с. Єлизаветівка, с. Запаро-Мар’ївка, с. Зелене, с. Зелений Брід, с. Знаменівка, с. Золоті Пруди, с. Карпівка, с. Левадне, с. Львівка, с. Мар’ївка, с. Микільське, с. Мирна Долина, с. Михайлівка, с. Надеждівка, с. Некременне, с. Новий Кавказ, с. Новоандріївка, с. Новобахметьєве, с. Новознаменівка, с. Новоолександрівка, с. Новополтавка, с. Новопригоже, с. Новостепанівка, с. Очеретине, с. Пасічне, с. Петрівка Друга, с. Петрівка Перша, с. Роздолля, с. Софіївка, с. Софіїно-Лиман, с. Староварварівка, с. Шаврове, с. Яковлівка (Олександрівська селищна рада, Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада);

13) Покровський район:

смт Гродівка, с. Журавка, с. Красний Яр, с. Крутий Яр, с. Миколаївка, с. Московське, с. Промінь (Гродівська селищна рада);

смт Новоекономічне, с. Балаган, с. Миколаївка, с. Михайлівка, с. Разіне, с. Федорівка (Новоекономічна селищна рада);

смт Удачне, с. Молодецьке, с. Муравка, с. Новомиколаївка, с. Новосергіївка (Удачненська селищна рада);

с. Гришине (Гришинська сільська рада);

с. Іванівка, с. Веселе, с. Вовче, с. Євгенівка, с. Лисичне, с-ще Лозуватське, с. Новоторецьке, с. Прогрес, с. Свиридонівка, с. Сергіївка (Іванівська сільська рада);

с. Лисівка, с. Гнатівка, с. Даченське, с. Зелене, с. Новий Труд, с. Новопавлівка, с. Новоукраїнка, с. Ріг, с. Сухий Яр, с-ще Чунишине (Лисівська сільська рада);

с. Малинівка, с. Мирне, с. Шевченко Перше (Малинівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Завітне, с. Калинове, с. Маринівка, с. Новожеланне, с. Орлівка, с-ще Птиче (Миколаївська сільська рада);

с. Миролюбівка, с. Єлизаветівка (Миролюбівська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Мемрик (Михайлівська сільська рада);

с. Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне (Новоєлизаветівська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Баранівка, с. Воздвиженка, с. Тимофіївка (Новоолександрівська сільська рада);

с. Новотроїцьке, с. Жовте, с. Нововасилівка, с. Новоолександрівка, с. Новооленівка, с-ще Новопустинка, с. Успенівка (Новотроїцька сільська рада);

с-ще Перше Травня, с-ще Котлине, с. Троянда (Першотравнева сільська рада);

с. Петрівка, с. Григорівка, с. Новоолексіївка, с. Пустинка, с. Юр’ївка (Петрівська сільська рада);

с. Піщане, с. Вовкове, с. Звірове, с. Солоне (Піщанська сільська рада);

с. Рівне, с. Красний Лиман, с. Сухецьке (Рівненська сільська рада);

с. Сергіївка, с. Калинівка (Сергіївська сільська рада);

с. Сонцівка, с. Берестки, с. Зоря, с. Новодмитрівка (Сонцівська сільська рада);

с. Срібне, с. Богданівка, с. Горіхове, с. Запоріжжя, с. Новоандріївка, с. Преображенка, с. Троїцьке, с. Українка, с. Ясенове (Срібненська сільська рада);

14) Слов’янський район:

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Билбасівка, с. Торець (Билбасівська селищна рада);

смт Райгородок, смт Донецьке, с. Карпівка, с. Селезнівка (Райгородоцька селищна рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Долина, с. Богородичне, с. Краснопілля, с. Мазанівка (Долинська сільська рада);

с. Маяки, с. Пришиб, с. Сидорове, с. Тетянівка (Маяківська сільська рада);

с-ще Мирне (Мирненська сільська рада);

с. Хрестище, с. Адамівка, с. Глибока Макатиха, с. Микільське (Хрестищенська сільська рада);

м. Миколаївка, с. Васютинське, с. Малинівка, с. Никонорівка, с. Оріхуватка, с. Першомар’ївка, с. Пискунівка, с. Рай-Олександрівка, с. Стародубівка, с. Тихонівка, с. Юрківка (Миколаївська міська рада, Миколаївська міська об’єднана територіальна громада);

смт Черкаське, с. Іванівка, с. Майдан, с. Маячка, с. Новомиколаївка, с. Новоселівка, с. Олександрівка, с. Прелесне, с. Привілля, с. Троїцьке, с. Шнурки (Черкаська селищна рада, Черкаська селищна об’єднана територіальна громада);

с. Андріївка, с. Варварівка, с. Новоандріївка, с. Роганське, с. Сергіївка (Андріївська сільська рада, Андріївська сільська об’єднана територіальна громада);

15) Старобешівський район:

м. Кальміуське (Комсомольська міська рада);

смт Новий Світ (Новосвітська селищна рада);

смт Старобешеве (Старобешівська селищна рада);

с. Сарабаш, с. Кам’янка, с. Піщане (Комунарівська сільська рада);

с. Кумачове, с. Берестове, с. Вишневе, с. Глинка, с. Культура, с. Лужки, с. Побєда, с. Світлий Луч, с. Шевченко (Кумачівська сільська рада);

с. Мар’янівка, с-ще Верезамське, с-ще Манжиків Кут, с-ще Менчугове, с. Новобешеве, с. Новоселівка, с. Обільне, с. Придорожнє (Мар’янівська сільська рада);

с. Новозар’ївка, с. Андріївка, с-ще Бурне, с. Верхокам’янка, с. Веселе, с. Зелене, с. Кам’яне, с. Кам’янка, с-ще Колоски, с. Широке (Новозар’ївська сільська рада);

с. Новокатеринівка, с. Берегове, с. Любівка, с. Прохорівське, с. Ребрикове, с-ще Строїтель, с. Шевченко, с. Шмідта (Новокатеринівська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Андріївка, с. Вознесенка, с. Горбатенко, с. Світле, с. Чумаки (Олександрівська сільська рада);

с. Осикове (Осиківська сільська рада);

с. Петрівське, с-ще Зернове, с-ще Кипуча Криниця, с. Підгірне, с-ще Родникове (Петрівська сільська рада);

с. Роздольне, с. Василівка (Роздольненська сільська рада);

с. Сонцеве, с. Краснопілля, с. Новомихайлівка (Сонцевська сільська рада);

с. Стила, с. Петрівське (Стильська сільська рада);

16) Шахтарський район:

с. Велика Шишівка, с. Тернове, с. Шапошникове (Великошишівська сільська рада);

с. Грабове, с-ще Балочне, с. Рівне (Грабівська сільська рада);

с. Дмитрівка, с. Верхній Кут, с. Дібрівка, с. Зрубне, с-ще Кожевня, с. Латишеве, с. Передерієве, с. Розсипне, с. Чугуно-Крепинка (Дмитрівська сільська рада);

с. Золотарівка, с. Дубівка, с. Новомиколаївка, с. Новопелагіївка (Золотарівська сільська рада);

с. Малоорлівка, с. Комишатка, с. Новоорлівка, с-ще Славне, с. Шевченко (Малоорлівська сільська рада);

с. Мануйлівка, с. Петрівське (Мануйлівська сільська рада);

с. Нікішине, с. Веселе, с. Круглик, с-ще Кумшацьке, с-ще Рідкодуб (Нікішинська сільська рада);

с. Орлово-Іванівка, с. Михайлівка, с-ще Степне (Орлово-Іванівська сільська рада);

с. Петропавлівка, с. Красний Луч, с-ще Польове, с. Стіжкове (Петропавлівська сільська рада);

с. Розівка, с. Шевченко (Розівська сільська рада);

с. Розсипне, с. Відродження, с. Стрюкове, с. Тимофіївка (Розсипненська сільська рада);

с-ще Садове, с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко, с-ще Зачатівка, с-ще Молодецьке (Садівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Маринівка, с. Саурівка, с. Тарани, с. Червона Зоря (Степанівська сільська рада);

17) Ясинуватський район:

смт Верхньоторецьке, с-ще Бетманове, с. Василівка, с. Троїцьке (Верхньоторецька селищна рада);

смт Желанне, с-ще Восход (Желаннівська селищна рада);

смт Очеретине, смт Керамік (Очеретинська селищна рада);

с. Красногорівка, с. Веселе, с-ще Кам’янка, с. Новоселівка Друга (Красногорівська сільська рада);

с. Новобахмутівка (Новобахмутівська сільська рада);

с. Новоселівка Перша, с. Межове, с. Новопокровське, с. Скучне (Новоселівська Перша сільська рада);

с. Олександропіль, с. Новоселівка, с. Пантелеймонівка (Олександропільська сільська рада);

с. Орлівка, с. Бердичі, с-ще Ласточкине, с. Семенівка, с-ще Степове, с. Тоненьке, с. Уманське, с. Яснобродівка (Орлівська сільська рада);

с. Первомайське, с-ще Невельське, с. Нетайлове (Первомайська сільська рада);

с-ще Піски, с. Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне (Пісківська сільська рада);

с. Соловйове, с. Архангельське, с. Новобахмутівка, с. Новокалинове, с. Сокіл (Соловйовська сільська рада);

с. Спартак, с. Веселе, с-ще Каштанове, с-ще Крута Балка, с-ще Мінеральне, с-ще Опитне, с. Яковлівка (Спартаківська сільська рада).

Луганська область

1. Міста обласного значення:

1) м. Луганськ (Луганська міська рада):

м. Олександрівськ, с-ще Зразкове, с-ще Тепличне (Олександрівська міська рада, Артемівський район);

смт Катеринівка (Ювілейна селищна рада, Артемівський район);

2) м. Алчевськ (Алчевська міська рада);

3) м. Антрацит (Антрацитівська міська рада):

смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка (Боково-Платівська селищна рада);

смт Верхній Нагольчик (Верхньонагольчицька селищна рада);

смт Дубівський, с. Оріхове (Дубівська селищна рада);

смт Кам’яне (Кам’янська селищна рада);

смт Кріпенський (Кріпенська селищна рада);

смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове (Щотівська селищна рада);

4) м. Брянка (Брянківська міська рада):

смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка (Южно-Ломуватська селищна рада);

смт Глибокий (Брянківська міська рада);

5) м. Голубівка (Кіровська міська рада):

смт Донецький (Донецька селищна рада);

смт Криничанське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське (Червоногвардійська селищна рада);

6) м. Кадіївка (Стаханівська міська рада):

м. Алмазна (Алмазнянська міська рада);

м. Ірміно (Ірмінська міська рада);

7) м. Лисичанськ (Лисичанська міська рада):

м. Новодружеськ (Новодружеська міська рада);

м. Привілля (Привільська міська рада);

8) м. Первомайськ (Первомайська міська рада);

9) м. Ровеньки (Ровеньківська міська рада):

смт Любимівка (Дзержинська селищна рада);

смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка (Кленова селищна рада);

смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине (Михайлівська селищна рада);

смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка (Нагольно-Тарасівська селищна рада);

смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка (Новодар’ївська селищна рада);

смт Картушине, с. Залізничне, с-ще Новоукраїнка (Пролетарська селищна рада);

смт Ясенівський, с. Лобівські Копальні (Ясенівська селищна рада);

с. Благівка, с. Грибуваха, с. Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка (Благівська сільська рада);

10) м. Рубіжне (Рубіжанська міська рада);

11) м. Сєвєродонецьк (Сєвєродонецька міська рада):

смт Борівське, с. Боброве, с. Осколонівка (Борівська селищна рада);

смт Сиротине, смт Воронове, смт Метьолкіне (Сиротинська селищна рада);

с. Воєводівка, с-ще Лісна Дача, с-ще Павлоград, с-ще Синецький (Сєвєродонецька міська рада);

12) м. Сорокине (Краснодонська міська рада):

м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне (Молодогвардійська міська рада);

м. Суходільськ (Суходільська міська рада);

смт Буран, смт Гірне, с-ще Широке (Енгельсівська селищна рада);

смт Ізварине, смт Краснодарський (Ізваринська селищна рада);

смт Тепле, с-ще Світличне (Краснодонська селищна рада);

смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський (Сєверна селищна рада);

смт Урало-Кавказ, с-ще Західний (Урало-Кавказька селищна рада);

13) м. Хрустальний (Краснолуцька міська рада):

м. Боково-Хрустальне, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний (Вахрушівська міська рада);

м. Міусинськ, с. Корінне, с. Лісне, с. Новоєлизаветівка (Міусинська міська рада);

м. Петрово-Красносілля, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка (Петровська міська рада);

смт Запоріжжя, с. Жереб’яче, с-ще Комендантське (Запорізька селищна рада);

смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка (Софіївська селищна рада);

смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний (Хрустальненська селищна рада);

смт Штерівка (Штерівська селищна рада);

14) м. Довжанськ (Свердловська міська рада):

м. Вознесенівка (Червонопартизанська міська рада);

смт Ведмеже, смт Павлівка (Володарська селищна рада);

смт Кундрюче с. Кондрюче, с-ще Хмельницький (Калінінська селищна рада);

смт Дубове, с-ще Прохладне (Комсомольська селищна рада);

смт Вальянівське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка (Ленінська селищна рада);

смт Шахтарське, с-ще Киселеве (Шахтарська селищна рада).

2. Райони:

1) Антрацитівський район:

смт Єсаулівка (Єсаулівська селищна рада);

смт Іванівка, с-ще Ковильне, с-ще Степове (Іванівська селищна рада);

смт Красний Кут, с-ще Індустрія, с-ще Тамара, с-ще Урожайне (Краснокутська селищна рада);

смт Маломиколаївка, с. Єлизаветівка, с. Західне (Маломиколаївська селищна рада);

смт Нижній Нагольчик (Нижньонагольчицька селищна рада);

смт Фащівка (Фащівська селищна рада);

с. Бобрикове, с. Вишневе, с. Єгорівка, с. Клуникове, с. Новокраснівка (Бобриківська сільська рада);

с. Дякове, с. Леонове (Дяківська сільська рада);

с-ще Кошари, с. Лози (Кошарська сільська рада);

с-ще Краснолуцький, с. Зелений Гай, с-ще Козаківка, с-ще Курган, с-ще Орлівське (Краснолуцька сільська рада);

с. Микитівка, с. Баштевич, с. Ганнівка, с-ще Сонячне, с-ще Широкий (Микитівська сільська рада);

с. Рафайлівка, с. Іллінка, с. Леськине (Рафайлівська сільська рада);

с. Ребрикове, с. Вербівка, с. Картушине, с. Мечетка (Ребриківська сільська рада);

с. Червона Поляна, с. Зеленодільське, с-ще Ковпакове (Червонополянська сільська рада);

2) Біловодський район (об’єднані територіальні громади):

смт Біловодськ с. Бараниківка, с. Брусівка, с. Вітрогон, с. Гармашівка, с. Гончарове, с. Городище, с. Городнє, с. Данилівка, с. Євсуг, с. Зелеківка, с. Кононівка, с. Копані, с. Крейдяне, с. Лимарівка, с. Литвинівка, с. Нижньобараниківка, с. Новодеркул, с. Новолимарівка, с. Новоолександрівка, с. Новоспасівка, с. Ноздрівка, с. Парневе, с. Первомайськ, с. Плугатар, с. Привільне, с. Роздолля, с. Семикозівка, с. Степове, с. Тернове, с. Третяківка, с. Узлісся, с. Шуліківка (Біловодська селищна рада, Біловодська селищна об’єднана територіальна громада);

3) Білокуракинський район:

с. Павлівка, с. Заводянка, с. Стативчине, с. Хоменкове Друге (Павлівська сільська рада);

с. Просторе, с. Картамишеве, с. Маньківка, с. Плахо-Петрівка, с. Світленьке (Просторівська сільська рада);

с. Тимошине, с. Куплювате, с. Новоандріївка, с. Осикове, с. Чабанове (Тимошинська сільська рада);

с. Шарівка, с. Лозне (Шарівська сільська рада);

смт Білокуракине, с. Бунчуківка, с. Грицаївка, с. Дем’янівка, с. Заїківка, с. Калинівське, с. Климівка, с. Коноплянівка, с. Курячівка, с. Лизине, с. Луб’янка, с. Ляшківка, с. Нещеретове, с. Олександропіль, с. Олексіївка, с. Паньківка, с. Попівка, с. Приходьківка, с. Романівка, с. Рудове, с. Хоменкове Перше, с. Цілуйкове, с. Шапарівка, с. Шовкунівка (Білокуракинська селищна рада, Білокуракинська селищна об’єднана територіальна громада);

смт Лозно-Олександрівка, с. Гладкове, с. Калинова Балка, с. Кочине-Розпасіївка, с. Миколаївка, с-ще Мирне, с. Новопокровка, с. Нянчине, с. Олексапіль, с. Петрівка, с. Попасне, с. Солідарне (Лозно-Олександрівська селищна рада, Лозно-Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада);

4) Довжанський район:

смт Криничне, с-ще Братське, с-ще Довжанське (Бірюківська селищна рада);

с. Дар’їно-Єрмаківка, с. Астахове, с. Карпове-Кріпенське (Дар’їно-Єрмаківська сільська рада);

с. Матвіївка, с. Антракоп, с-ще Іващенко, с. Ритикове, с. Уткине (Матвіївська сільська рада);

с. Медвежанка, с. Куряче, с. Миколаївка, с. Нагірне (Медвежанська сільська рада);

с. Новоборовиці, с. Верхньотузлове, с. Дар’ївка, с. Зеленопілля, с. Любиме, с. Мар’ївка (Новоборовицька сільська рада);

с. Олександрівка, с. Ананьївка, с. Панченкове (Олександрівська сільська рада);

с. Провалля, с. Бобриківка, с. Зимівники, с. Калинник, с. Маяк, с. Черемшине (Провальська сільська рада);

5) Кремінський район:

м. Кремінна, с-ще Діброва с-ще Житлівка, с-ще Кузьмине, с-ще Стара Краснянка (Кремінська міська рада);

с. Боровеньки (Боровенська сільська рада);

с. Булгаківка, с. Прогрес, с. Шевченко (Булгаківська сільська рада);

с. Варварівка, с. Затишне, с. Крутеньке (Варварівська сільська рада);

с. Голубівка, с. Климівка, с. Скаргівка (Голубівська сільська рада);

с. Єпіфанівка (Єпіфанівська сільська рада);

с. Кудряшівка, с. Півневе (Кудряшівська сільська рада);

с. Макіївка, с. Греківка (Макіївська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Пристине (Михайлівська сільська рада);

с. Невське, с. Новолюбівка (Невська сільська рада);

с. Нова Астрахань (Новоастраханська сільська рада);

с. Нововодяне (Нововодянська сільська рада);

с. Новокраснянка, с. Пшеничне, с. Суровцівка (Новокраснянська сільська рада);

с. Новомикільське (Новомикільська сільська рада);

с. Червонопопівка, с. Голикове, с. Піщане (Червонопопівська сільська рада);

смт Красноріченське, с. Бараниківка, с. Залиман, с. Новоолександрівка, с. Площанка (Красноріченська селищна рада, Красноріченська селищна об’єднана територіальна громада);

6) Лутугинський район:

м. Лутугине (Лутугинська міська рада);

смт Біле (Білівська селищна рада);

смт Білоріченський, с-ще Збірне, с-ще Кам’яний Пласт, с-ще Комишуваха, с-ще Шимшинівка (Білоріченська селищна рада);

смт Врубівський, смт Марія, с-ще Новопавлівка (Врубівська селищна рада);

смт Георгіївка, с. Переможне (Георгіївська селищна рада);

смт Успенка, с-ще Мирне (Успенська селищна рада);

смт Челюскінець (Челюскінська селищна рада);

смт Юр’ївка (Юр’ївська селищна рада);

с. Весела Тарасівка, с. Гайове (Веселотарасівська сільська рада);

с. Волнухине, с. Верхня Оріхівка, с-ще Ключове, с-ще Лісне, с. Мар’ївка, с. Новофедорівка, с. Петро-Миколаївка (Волнухинська сільська рада);

с. Іллірія, с. Велика Мартинівка, с. Західне, с. Мала Мартинівка, с. Мала Юр’ївка, с. Ушаківка, с-ще Ясне (Іллірійська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Бокове, с. Македонівка, с. Паліївка (Кам’янська сільська рада);

с. Оріхівка, с. Круглик, с. Новобулахівка, с. Шовкова Протока (Оріхівська сільська рада);

с. Першозванівка, с. Глафірівка, с. П’ятигорівка (Першозванівська сільська рада);

с. Розкішне (Розкішнянська сільська рада);

с-ще Фабричне (Фабричненська сільська рада);

7) Марківський район:

смт Марківка, с. Деркулове (Марківська селищна рада);

с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна (Бондарівська сільська рада);

с. Гераськівка, с. Рудівка, с. Тернівка (Гераськівська сільська рада);

с. Кабичівка, с. Веселе, с. Липове (Кабичівська сільська рада);

с. Красне Поле, с. Височинівка, с. Гераськівське, с. Каськівка, с. Первомайське (Краснопільська сільська рада);

с. Кризьке, с. Сичівка (Кризька сільська рада);

с. Лісна Поляна, с. Крупчанське, с. Марківське, с. Скородна, с. Тишківка, с. Фартуківка (Ліснополянська сільська рада);

с. Просяне, с. Лимарівка, с. Розсохувате (Просянська сільська рада);

с. Сичанське, с. Бондарне, с. Виноградне, с. Городище, с. Караван-Солодкий, с. Крейдяне, с. Лобасове (Сичанська сільська рада);

8) Міловський район:

смт Мілове, с. Бондарівка, с. Олексіївка, с. Травневе (Міловська селищна рада);

с. Великоцьк, с. Журавське, с. Криничне, с. Рання Зоря, с. Ярське, с. Яснопромінське (Великоцька сільська рада);

с. Зориківка, с. Півнівка (Зориківська сільська рада);

с. Микільське, с. Благодатне, с. Водянолипове, с. Діброва, с. Хоминське, с. Шелестівка (Микільська сільська рада);

с. Морозівка, с. Зоринівка, с. Шелестівка (Морозівська сільська рада);

с. Мусіївка, с. Кирносове (Мусіївська сільська рада);

с. Новострільцівка, с. Березове, с. Зарічне (Новострільцівська сільська рада);

с. Стрільцівка, с. Калмиківка, с. Новомикільське (Стрільцівська сільська рада);

9) Новоайдарський район:

м. Щастя (Щастинська міська рада);

смт Новоайдар, с. Айдар-Миколаївка, с. Маловенделівка (Новоайдарська селищна рада);

с. Бахмутівка, с. Деменкове, с. Дубове, с. Михайлівка, с. Царівка (Бахмутівська сільська рада);

с. Гречишкине, с. Безгинове, с. Окнине, с. Путилине (Гречишкинська сільська рада);

с. Денежникове (Денежниківська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Колядівка, с. Вовкодаєве (Колядівська сільська рада);

с. Кримське, с. Причепилівка, с. Сокільники (Кримська сільська рада);

с. Муратове, с. Капітанове (Муратівська сільська рада);

с. Новоохтирка, с. Попасне, с. Степний Яр (Новоохтирська сільська рада);

с. Олексіївка, с. Михайлюки (Олексіївська сільська рада);

с-ще Побєда, с. Чистопілля (Побєдівська сільська рада);

с. Райгородка (Райгородська сільська рада);

с. Смолянинове (Смолянинівська сільська рада);

с. Співаківка (Співаківська сільська рада);

с. Трьохізбенка, с. Кряківка, с. Лобачеве, с. Лопаскине, с. Оріхове-Донецьке (Трьохізбенська сільська рада);

с. Чабанівка, с. Гаврилівка, с. Нижній Суходіл, с. Олександрівка, с. Пурдівка (Чабанівська сільська рада);

с. Штормове, с. Ковпаки, с. Переможне, с. Петренкове, с. Трудове (Штормівська сільська рада);

10) Новопсковський район:

смт Білолуцьк, с. Кубань (Білолуцька селищна рада);

с. Ганусівка, с. Пантюхине, с. Солоне (Ганусівська сільська рада);

с. Донцівка (Донцівська сільська рада);

с. Заайдарівка (Заайдарівська сільська рада);

с. Закотне, с. Лисогорівка (Закотненська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Степне (Кам’янська сільська рада);

с. Козлове, с. Залісне, с. Литвинове, с. Світле, с. Шапран (Козлівська сільська рада);

с. Можняківка, с-ще Зелений Гай (Можняківська сільська рада);

с. Новобіла (Новобілянська сільська рада);

с. Новорозсош (Новорозсошанська сільська рада);

с. Павленкове, с. Трембачеве (Павленківська сільська рада);

с. Піски, с. Булавинівка (Пісківська сільська рада);

с. Риб’янцеве, с. Писарівка (Риб’янцівська сільська рада);

с. Рогове (Рогівська сільська рада);

с. Танюшівка, с. Березівка, с. Костянтинівка, с. Пелагіївка, с. Синельникове, с. Соснівка (Танюшівська сільська рада);

смт Новопсков, с. Ікове, с. Макартетине, с. Осинове, с. Тев’яшеве, с. Хворостяне (Новопсковська селищна рада, Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада);

11) Перевальський район:

м. Зоринськ, смт Байрачки (Зоринська міська рада);

м. Кипуче (Артемівська міська рада);

м. Перевальськ (Перевальська міська рада);

смт Бугаївка, с. Городнє, с. Малокостянтинівка, с. Троїцьке (Бугаївська селищна рада);

смт Городище (Городищенська селищна рада);

смт Комісарівка, с-ще Боржиківка, с. Вергулівка, с-ще Депрерадівка (Комісарівська селищна рада);

смт Михайлівка, с-ще Карпати (Михайлівська селищна рада);

смт Селезнівка, с-ще Селезнівське, с. Уткине (Селезнівська селищна рада);

смт Фащівка (Фащівська селищна рада);

смт Центральний, с-ще Софіївка (Центральна селищна рада);

смт Ящикове (Ящиківська селищна рада);

с. Адріанопіль, с. Тімірязєве (Адріанопільська сільська рада);

с. Малоіванівка, с. Новоселівка, с. Чорногорівка (Малоіванівська сільська рада);

с. Петрівка, с. Кам’янка (Петрівська сільська рада);

с-ще Старе, с. Веселогорівка, с. Надарівка, с-ще Новий, с. Оленівка, с. Польове, с. Степанівка (Червонопрапорська сільська рада);

12) Попаснянський район:

м. Гірське, с. Оріхове (Гірська міська рада);

м. Золоте, с. Катеринівка (Золотівська міська рада);

м. Попасна (Попаснянська міська рада);

смт Білогорівка, с. Верхньокам’янка, с. Золотарівка, с. Шипилівка (Білогорівська селищна рада);

смт Вовчоярівка (Вовчоярівська селищна рада);

смт Врубівка, с-ще Миколаївка, с. Новоіванівка (Врубівська селищна рада);

смт Калинове, с. Калинове-Борщувате, с. Новоолександрівка (Калинівська селищна рада);

смт Комишуваха, с. Вискрива, с. Вікторівка, с-ще Глинокар’єр, с-ще Дружба, с-ще Ниркове, с. Олександропілля (Комишуваська селищна рада);

смт Малорязанцеве, с-ще Лисичанський, с-ще Тополівка (Малорязанцівська селищна рада);

смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ще Лоскутівка, с-ще Підлісне, с. Рай-Олександрівка, с. Устинівка (Мирнодолинська селищна рада);

смт Нижнє, с. Жолобок (Нижненська селищна рада);

смт Новотошківське (Новотошківська селищна рада);

смт Тошківка (Тошківська селищна рада);

смт Чорнухине, с-ще Круглик, с-ще Міус (Чорнухинська селищна рада);

с. Березівське, с-ще Молодіжне (Березівська сільська рада);

с-ще Голубівське (Голубівська сільська рада);

с. Троїцьке, с. Новозванівка (Троїцька сільська рада);

13) Сватівський район:

м. Сватове, с. Дачне, с. Зміївка, с-ще Сосновий (Сватівська міська рада);

с. Верхня Дуванка, с. Лебедівка, с. Полтава, с. Яблунівка (Верхньодуванська сільська рада);

с. Гончарівка, с. Хомівка (Гончарівська сільська рада);

с. Ковалівка, с. Кармазинівка, с. Нежурине, с. Попівка (Ковалівська сільська рада);

с. Коломийчиха, с. Джерельне (Коломийчиська сільська рада);

с. Кругле (Круглівська сільська рада);

с. Куземівка, с. Володимирівка, с. Кривошиївка, с-ще Новоселівське, с. Підкуйчанськ, с. Сторожівка (Куземівська сільська рада);

с. Маньківка, с. Новопреображенне, с. Павлівка (Маньківська сільська рада);

с. Мілуватка (Мілуватська сільська рада);

с. Містки, с. Барикине, с. Іванівка, с. Чепигівка (Містківська сільська рада);

с. Оборотнівка, с. Наугольне, с. Пилипівка, с. Софіївка (Оборотнівська сільська рада);

с. Травневе (Первомайська сільська рада);

с. Коржове, с-ще Західний, с-ще Лагідне, с. Промінь (Петрівська сільська рада);

с. Преображенне (Преображенська сільська рада);

с. Райгородка, с. Надія, с. Новоєгорівка, с. Новоєгорівка, с. Паталахівка, с. Сергіївка (Райгородська сільська рада);

с. Рудівка, с. Андріївка (Рудівська сільська рада);

с. Свистунівка (Свистунівська сільська рада);

с. Стельмахівка, с. Андріївка, с. М’ясожарівка (Стельмахівська сільська рада);

смт Нижня Дуванка, с. Вестатівка, с. Куликівка, с. Новониканорівка, с. Олександрівка, с. Твердохлібове (Нижньодуванська селищна рада, Нижньодуванська селищна об’єднана територіальна громада);

14) Слов’яносербський район:

м. Зимогір’я (Зимогір’ївська міська рада);

смт Лозівський, с-ще Криворіжжя (Лозівська селищна рада);

смт Іванівське (Лотиківська селищна рада);

смт Родакове, с. Говоруха, с. Замостя, с. Мамушеве, с. Новодачне, с. Суходіл (Родаківська селищна рада);

смт Слов’яносербськ, с. Довге, с. Знам’янка, с. Красний Лиман, с. Пришиб (Слов’яносербська селищна рада);

смт Сентянівка, с. Дачне (Фрунзенська селищна рада);

с. Весела Гора, с. Обозне, с. Паньківка, с. Привітне, с. Світле, с. Христове, с. Цвітні Піски (Веселогірська сільська рада);

с. Весняне, с. Бердянка, с. Богданівка, с. Зарічне, с. Червоний Лиман (Весняненська сільська рада);

с. Жовте, с. Крута Гора, с. Новоселівка, с. Сабівка (Жовтенська сільська рада);

с-ще Металіст, с. Земляне, с. Лиман, с. Раївка, с. Стукалова Балка, с. Шишкове (Металістська сільська рада);

с. Сміле (Смілянська сільська рада);

с. Степове, с. Новогригорівка (Степівська сільська рада);

с. Хороше, с. Пахалівка, с. Петровеньки, с-ще Яснодольськ (Хорошенська сільська рада);

15) Сорокинський район:

смт Великий Лог, с-ще Верхня Краснянка (Великологівська селищна рада);

смт Талове, смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Новоолександрівка, с. Дубівка (Новоолександрівська селищна рада);

смт Новосвітлівка, с. Катеринівка, с. Лисе (Новосвітлівська селищна рада);

смт Сімейкине, с. Глибоке, с. Горіхова Балка, с. Красний Яр (Сімейкинська селищна рада);

с. Білоскелювате, с. Габун, с. Дружне, с. Липове, с. Радісне (Білоскелюватська сільська рада);

с. Великий Суходіл, с. Біленьке, с. Малий Суходіл, с. Підгірне, с. Попівка (Великосуходільська сільська рада);

с. Власівка, с. Верхньогарасимівка, с. Микишівка, с. Нижня Гарасимівка (Верхньогарасимівська сільська рада);

с. Верхньошевирівка, с-ще Малокалинове с. Батир, с. Верхньодеревечка, с. Нижньодеревечка, с-ще Нижня Шевирівка (Верхньошевирівська сільська рада);

с. Давидо-Микільське, с. Водоток, с. Іванівка, с. Пантеліївка (Давидо-Микільська сільська рада);

с. Новоганнівка, с. Андріївка, с. Красне (Новоганнівська сільська рада);

с. Макарів Яр, с. Берегове, с. Іллівка, с. Кружилівка, с. Новокиївка, с. Огульчанськ, с. Хорошилове, с. Хрящівка (Пархоменківська сільська рада);

с-ще Поріччя, с. Королівка (Поріченська сільська рада);

с. Самсонівка, с. Придорожне (Самсонівська сільська рада);

с-ще Хрящувате, с. Валіївка, с. Видно-Софіївка, с. Вишневий Діл, с. Комісарівка, с. Тернове (Хрящуватенська сільська рада);

16) Станично-Луганський район:

смт Петропавлівка, с. Войтове (Петропавлівська селищна рада);

смт Станиця Луганська (Станично-Луганська селищна рада);

с. Валуйське, с. Болотене, с-ще Вільхове, с. Макарове, с. Сизе (Валуйська сільська рада);

с. Велика Чернігівка (Великочернігівська сільська рада);

с. Верхньобогданівка (Верхньобогданівська сільська рада);

с. Нижня Вільхова, с. Верхня Вільхова, с. Малинове, с. Плотина, с. Пшеничне (Вільхівська сільська рада);

с. Гарасимівка (Гарасимівська сільська рада);

с. Комишне, с. Колесниківка, с. Юганівка (Комишненська сільська рада);

с. Красна Талівка, с. Красний Деркул (Красноталівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Бурчак-Михайлівка, с. Лобачеве, с. Суходіл (Миколаївська сільська рада);

с. Нижньотепле, с. Артема, с. Піщане, с. Середньотепле (Нижньотеплівська сільська рада);

с. Передільське, с. Геївка, с. Старий Айдар (Передільська сільська рада);

с-ще Розквіт (Розквітненська сільська рада);

с. Сотенне, с. Михайлівка (Сотенська сільська рада);

с-ще Талове, с. Благовіщенка (Талівська сільська рада);

с. Тепле, с. Верхній Мінченок, с. Крепи, с. Нижній Мінченок (Теплівська сільська рада);

с. Чугинка, с. Вільне, с. Деркульське, с. Золотарівка, с. Олександрівка (Чугинська сільська рада);

с-ще Широкий, с-ще Козачий, с-ще Степове (Широківська сільська рада);

17) Старобільський район:

м. Старобільськ (Старобільська міська рада);

с. Байдівка (Байдівська сільська рада);

с. Верхня Покровка (Верхньопокровська сільська рада);

с. Веселе, с. Петрівське, с. Роздольне, с. Тарабани (Веселівська сільська рада);

с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське (Калмиківська сільська рада);

с. Караяшник, с. Березове, с. Бондареве (Караяшницька сільська рада);

с. Курячівка, с. Ганнівка, с. Дубовівка (Курячівська сільська рада);

с. Лиман, с. Балакирівка, с. Бутківка, с. Проїждже, с. Проказине (Лиманська сільська рада);

с. Малохатка, с. Валуйки, с. Лозуватка, с. Новоастраханське, с. Орлівка, с. Федчине (Малохатська сільська рада);

с. Нижньопокровка, с. Маринівка, с. Суханівка (Нижньопокровська сільська рада);

с. Новоборове (Новоборівська сільська рада);

с. Підгорівка (Підгорівська сільська рада);

с. Половинкине (Половинкинська сільська рада);

с. Садки, с. Антонівка, с. Західне, с. Лозове (Садківська сільська рада);

с. Світле, с. Джемільне, с. Єгорівка (Світлівська сільська рада);

с. Титарівка, с. Новоселівка (Титарівська сільська рада);

с. Хворостянівка, с. Кам’янка, с. Лозовівка (Хворостянівська сільська рада);

с. Шпотине, с. Сенькове, с. Тецьке (Шпотинська сільська рада);

с. Шульгинка, с. Омелькове (Шульгинська сільська рада);

с. Чмирівка, с. Бутове, с. Вишневе, с. Запорізьке, с. Новоомелькове, с. Оріхове, с. Піщане, с-ще Степове (Чмирівська сільська рада, Чмирівська сільська об’єднана територіальна громада);

18) Троїцький район:

с. Покровське, с. Богородицьке, с. Давидівка (Покровська сільська рада);

с. Тарасівка (Тарасівська сільська рада);

с. Тимонове, с. Красногригорівка, с. Малоолександрівка, с. Михайлівка (Тимонівська сільська рада);

с. Новочервоне (Нижньодуванська селищна територіальна громада);

смт Троїцьке, с. Аношкине, с. Арапівка, с. Бабичеве, с. Багачка, с. Бараничеве, с. Високе, с. Воєводське, с. Глотівка, с. Демино-Олександрівка, с. Джерельне, с. Жовтневе, с. Загір’я, с. Зайцеве, с. Іллінка, с. Караїчне, с. Кашкарне, с. Клинуватка, с. Козарик, с. Коченове, с. Кошелівка, с. Лантратівка, с. Максимівка, с. Маслівка, с. Новознам’янка, с. Новоолександрівка, с. Озеро, с. Полтавське, с. Роднички, с. Розпасіївка, с. Розсипне, с. Сиротине, с. Солонці, с. Судьбинка, с. Тополі с. Федосіївка, с. Царівка, с. Шатківка, с. Ями (Троїцька селищна рада, Троїцька селищна об’єднана територіальна громада);

с. Привілля, с. Березівка, с. Вівчарове, с. Вільшани, с. Головкове, с. Дуванка, с. Лугове, с. Маслакове, с. Трудродительське, с. Чапліївка, с. Шахове (Привільська сільська рада, Привільська сільська об’єднана територіальна громада);

Харківська область

1. Місто обласного значення - м. Ізюм (Ізюмська міська рада).

2. Ізюмський район:

с. Бражківка, с. Сулигівка (Бражківська сільська рада);

с. Бригадирівка, с. Бабенкове, с. Липчанівка, с. Федорівка (Бригадирівська сільська рада);

с. Бугаївка, с. Попасне, с. Розсохувате, с. Сухий Яр, с. Чорнобаївка (Бугаївська сільська рада);

с. Вірнопілля, с. Дмитрівка, с. Карнаухівка (Вірнопільська сільська рада);

с. Довгеньке (Довгеньківська сільська рада);

с. Заводи, с. Андріївка, с. Петропілля, с. Придонецьке, с. Співаківка (Заводська сільська рада);

с. Іванчуківка, с. Лисогірка, с. Новопавлівка, с. Поляна, с. Щасливе (Іванчуківська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Синичено, с. Суха Кам’янка, с. Тихоцьке (Кам’янська сільська рада);

с. Куньє (Куньєвська сільська рада);

с. Левківка, с. Глинське, с. Забавне, с. Іванівка, с. Іскра, с. Крамарівка, с. Пимонівка, с. Рудневе (Левківська сільська рада);

с. Мала Комишуваха, с. Донецьке, с. Копанки, с. Семенівка, с. Сніжківка, с. Топольське, с. Шпаківка (Малокомишуваська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Боголюбівка, с. Козютівка, с. Підвисоке, с. Рідний край (Олександрівська сільська рада);

с. Чистоводівка (Чистоводівська сільська рада);

с. Оскіл, с. Букине, с. Діброва, с. Капитолівка, с. Комарівка, с. Миколаївка, с. Пасіка, с. Студенок, с. Яремівка (Оскільська сільська рада, Оскільська сільська об’єднана територіальна громада).

__________
Примітка.


Назви населених пунктів визначено з урахуванням постанов Верховної Ради України від 4 лютого 2016 р. № 984-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, від 17 березня 2016 р. № 1037-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів”, від 12 травня 2016 р. № 1353-VIII “Про перейменування деяких населених пунктів”, від 19 травня 2016 р. № 1377-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, від 19 травня 2016 р. № 1374-VIII “Про перейменування деяких населених пунктів”, від 12 травня 2016 р. № 1351-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей” та від 14 липня 2016 р. № 1466-VIII “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей”.




вверх