Про відзначення 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича
Постановление Верховной Рады Украины от 16.05.2013259-VII
Документ 259-VII, действует, текущая редакция — Принятие от 16.05.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 1, ст.32)

3 червня 2013 року виповнюється 150 років з дня народження Євгена Омеляновича Петрушевича - українського громадсько-політичного діяча, президента Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

Враховуючи важливість постаті Євгена Петрушевича для історії України, українського державотворення, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Євгена Петрушевича, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 150-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 150-річчю з дня народження Євгена Петрушевича.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
16 травня 2013 року
№ 259-VII
вверх