Про відзначення 100-річчя з дня народження Василя Свиди
Постановление Верховной Рады Украины от 16.05.2013258-VII
Документ 258-VII, действует, текущая редакция — Принятие от 16.05.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 100-річчя з дня народження Василя Свиди

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 1, ст.31)

22 жовтня 2013 року виповнюється 100 років з дня народження українського скульптора, Народного художника УРСР, лауреата Державної премії УРСР імені Тараса Шевченка Василя Івановича Свиди.

Враховуючи важливість постаті Василя Свиди для розвитку української культури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження Василя Свиди.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження Василя Свиди;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження Василя Свиди, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Василя Свиди, та сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 100-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 100-річчю з дня народження Василя Свиди;

Закарпатській обласній державній адміністрації та Закарпатській обласній раді сприяти створенню меморіального будинку-музею Василя Свиди, розробити та здійснити інші заходи щодо відзначення 100-річчя з дня його народження та увічнення пам’яті скульптора.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
16 травня 2013 року
№ 258-VII
вверх