Документ 1707-VII, действует, текущая редакция — Принятие от 20.10.2014
( Последнее событие — Вступление в силу, произошло 05.11.2014. Посмотреть в истории? )

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 47, ст.2052)

Верховна Рада України постановляє:

1. У Законі України "Про лікарські засоби" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 22, ст. 86; 2007 р., № 3, ст. 30; 2012 р., № 19-20, ст. 168, № 23, ст. 239; 2013 р., № 23, ст. 225;  2014 р., № 2-3, ст. 41, № 10, ст. 114, № 39, ст. 2012):

1) частину вісімнадцяту статті 9 замінити двома частинами такого змісту:

"Після закінчення строку, протягом якого було дозволено застосування лікарського засобу в Україні, його подальше застосування можливе за умови перереєстрації. Після перереєстрації строк застосування в Україні лікарського засобу не обмежується.

Лікарські засоби, випущені в обіг під час строку, протягом якого лікарський засіб було дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватися в Україні до закінчення їх терміну придатності, визначеного виробником та зазначеного на упаковці".

У зв’язку з цим частини дев’ятнадцяту - двадцять третю вважати відповідно частинами двадцятою - двадцять четвертою;

2) частину другу статті 17 викласти в такій редакції:

"Контроль за ввезенням на митну територію України лікарських засобів здійснюється центральним органом виконавчої  влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів. Усі лікарські засоби, що ввозяться на митну територію України з метою їх подальшої реалізації (торгівлі) або використання у виробництві готових лікарських засобів, підлягають державному контролю якості. Порядок здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться на митну територію України, встановлюється Кабінетом Міністрів України".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
20 жовтня 2014 року
№ 1707-VII




вверх