Документ 108-2015-п, действует, текущая редакция — Редакция от 20.10.2016, основание - 710-2016-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2015 р. № 108
Київ

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 710 від 11.10.2016}

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну у складі згідно з додатком.

Голові Організаційного комітету затвердити його персональний склад та надати право вносити в разі потреби зміни до нього.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну, що додається.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цією постановою плану заходів.

{Пункт 4 втратив чинність на підставі Постанови КМ № 710 від 11.10.2016}

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 28Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2015 р. № 108

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр культури, голова Оргкомітету

Міністр освіти і науки

Міністр молоді та спорту

Міністр закордонних справ

Міністр інфраструктури

Голова Держкомтелерадіо

Голова Українського інституту національної пам’яті

Голова Київської міськдержадміністрації

Голова Львівської облдержадміністрації

Представник Національної академії наук (за згодою)

Представник Української греко-католицької церкви (за згодою)ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2015 р. № 108

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну

1. Провести за участю представників органів державної влади і органів місцевого самоврядування та громадськості урочистості з нагоди 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького.


Мінкультури, Київська міськдержадміністрація за участю релігійних організацій.


Березень 2015 року.

2. Сприяти організації в населених пунктах, пов’язаних із життям та діяльністю Михайла Вербицького, тематичних культурно-мистецьких акцій із залученням широкої аудиторії, насамперед учнівської та студентської молоді.


Львівська облдержадміністрація, МЗС, Мінкультури за участю релігійних організацій.


2015 рік.

3. Провести науково-практичні конференції, засідання за круглим столом, семінари, інші заходи з вивчення і популяризації творчої спадщини Михайла Вербицького, історії створення національного гімну.


МОН, Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Національна академія наук (за згодою).


2015 рік.

4. Забезпечити підготовку та випуск ювілейного друкованого видання про історію створення Державного Гімну України, висвітлення життєвого шляху його авторів.


Держкомтелерадіо, Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті.


2017 рік.

5. Забезпечити випуск:

нотних видань Михайла Вербицького.


Держкомтелерадіо, Мінкультури.


2015 рік;

музичної спадщини Михайла Вербицького на компакт-дисках.


Мінкультури.


2015 рік.

6. Залучити молодіжні та дитячі громадські об’єднання до проведення інформаційно-просвітницьких заходів серед молоді, спрямованих на популяризацію державних символів України.


Мінмолодьспорт, Мінкультури, МОН, обласні та Київська міська держадміністрації.


2015 рік.

7. Забезпечити карбування та введення в обіг ювілейної монети, присвяченої 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького.


Національний банк (за згодою).


2015 рік.

8. Здійснити випуск поштової марки і конверта на відзнаку 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького, спецпогашення поштової марки.


Мінінфраструктури.


2015 рік.

9. Забезпечити проведення регіональних заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького і 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну.


Обласні та Київська міська держадміністрації за участю релігійних організацій.


2015 рік.

10. Вжити заходів до впорядкування місця поховання Михайла Вербицького на території Республіки Польща та вшанування дипломатичними закордонними установами України пам’яті видатного українського композитора за участю представників української громадськості за кордоном.


МЗС.


2015 рік.

11. Сприяти висвітленню заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького і 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну, забезпечити трансляцію тематичних інформаційно-просвітницьких передач, демонстрацію документальних фільмів.


Держкомтелерадіо.


2015 рік.

12. Забезпечити охорону громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та запобігання можливим провокаціям під час проведення масових заходів.


МВС, СБУ (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.


Березень 2015 року.
вверх