Document z0957-18, valid, current version — Adoption on August 14, 2018
( Last event — Entry into force, gone September 11, 2018. Take a look at the history? )

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.08.2018  № 411


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 серпня 2018 р.
за № 957/32409

Про внесення зміни до Інструкції з організації охорони і пропускного режиму на об’єктах апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України

Відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 671 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 730), та з метою вдосконалення організації охорони і пропускного режиму на об’єктах апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України НАКАЗУЮ:

1. Внести до Інструкції з організації охорони і пропускного режиму на об’єктах апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 10 жовтня 2016 року № 517/ДСК, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 листопада 2016 року за № 1428/29558 (зі змінами), таку зміну:

пункт 3 розділу VI викласти в такій редакції:

«3. Народні депутати України діючого скликання відповідно до вимог Закону України «Про статус народного депутата України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відповідно до вимог Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» пропускаються на об’єкти Міноборони та ГШ ЗСУ у разі пред’явлення посвідчення народного депутата України діючого скликання, службового посвідчення відповідно в супроводі осіб добового наряду.

Працівники Національного антикорупційного бюро України відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» пропускаються на об’єкти Міноборони та ГШ ЗСУ у разі пред’явлення службового посвідчення та відповідного письмового розпорядження Директора Національного антикорупційного бюро України або його заступника у супроводі осіб добового наряду.

Уповноважені особи Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», помічники-консультанти народного депутата України діючого скликання відповідно до вимог Постанови Верховної Ради України від 13 жовтня 1995 року № 379/95-ВР «Про затвердження Положення про помічника-консультанта народного депутата України» пропускаються на об’єкти Міноборони та ГШ ЗСУ на підставі службового посвідчення у супроводі осіб добового наряду.

Пропускний режим на об’єктах Міноборони та ГШ ЗСУ для працівників прокуратури, працівників Національного антикорупційного бюро України у разі відсутності письмового розпорядження Директора Національного антикорупційного бюро України або його заступника, працівників інших правоохоронних та державних органів здійснюється на загальних підставах за умови оформлення у встановленому порядку гостьової перепустки в супроводі уповноважених осіб.

Прохід цих осіб до спеціальної зони здійснюється з дозволу посадових осіб, приймальні яких розташовані в межах спеціальної зони, в супроводі представників комендатури Міноборони або добового наряду.».

2. Генеральному штабу Збройних Сил України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр оборони України
генерал армії України


С. Полторакon top