Document v0354359-19, current version — Adoption on February 21, 2019

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 лютого 2019 року № 354

Про затвердження результатів жеребкувань щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Враховуючи пропозиції Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо ефірного часу, який надаватиметься зареєстрованим на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року кандидатам на пост Президента України на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення та суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України із зазначенням конкретної дати і часу виходу в ефір відповідних теле-, радіопрограм для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, відповідно до пункту 9 частини другої статті 25, частин шостої, сьомої статті 61 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити результати жеребкувань щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення та суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року (додатки 1, 2).

2. Цю постанову надіслати редакціям газет "Голос України" та "Урядовий кур’єр" для оприлюднення шляхом опублікування у триденний строк з дня затвердження результатів жеребкувань.

3. Цю постанову надіслати Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітету телебачення і радіомовлення України та Національній суспільній телерадіокомпанії України.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


Т.СЛІПАЧУК



Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 21 лютого 2019 року № 354

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Черговість, визначена жеребкуванням

Прізвище, ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата на пост Президента України

I етап

II етап

Дата трансляції

Час трансляції

Дата трансляції

Час трансляції

1

ТИМОШЕНКО
Юрій Володимирович

01.03.2019

19:10-19:25

13.03.2019

19:10-19:25

2

БЕЗСМЕРТНИЙ
Роман Петрович

01.03.2019

19:30-19:45

13.03.2019

19:30-19:45

3

ДОБРОДОМОВ
Дмитро Євгенович

01.03.2019

19:49-20:04

13.03.2019

19:49-20:04

4

ДАНИЛЮК
Олександр Володимирович

01.03.2019

20:08-20:23

13.03.2019

20:08-20:23

5

САДОВИЙ
Андрій Іванович

02.03.2019

19:10-19:25

14.03.2019

19:10-19:25

6

ЖУРАВЛЬОВ
Василь Миколайович

02.03.2019

19:30-19:45

14.03.2019

19:30-19:45

7

РИГОВАНОВ
Руслан Олександрович

02.03.2019

19:49-20:04

14.03.2019

19:49-20:04

8

ЛЯШКО
Олег Валерійович

02.03.2019

20:08-20:23

14.03.2019

20:08-20:23

9

СКОЦИК
Віталій Євстафійович

03.03.2019

19:10-19:25

15.03.2019

19:10-19:25

10

КАРМАЗІН
Юрій Анатолійович

03.03.2019

19:30-19:45

15.03.2019

19:30-19:45

11

ШЕВЧЕНКО
Олександр Леонідович

03.03.2019

19:49-20:04

15.03.2019

19:49-20:04

12

БАЛАШОВ
Геннадій Вікторович

03.03.2019

20:08-20:23

15.03.2019

20:08-20:23

13

ПОРОШЕНКО
Петро Олексійович

04.03.2019

19:10-19:25

16.03.2019

19:10-19:25

14

БОЙКО
Юрій Анатолійович

04.03.2019

19:30-19:45

16.03.2019

19:30-19:45

15

ВАЩЕНКО
Олександр Михайлович

04.03.2019

19:49-20:04

16.03.2019

19:49-20:04

16

КОРНАЦЬКИЙ
Аркадій Олексійович

04.03.2019

20:08-20:23

16.03.2019

20:08-20:23

17

ДЕРЕВ’ЯНКО
Юрій Богданович

05.03.2019

19:10-19:25

17.03.2019

19:10-19:25

18

НОСЕНКО
Сергій Михайлович

05.03.2019

19:30-19:45

17.03.2019

19:30-19:45

19

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

05.03.2019

19:49-20:04

17.03.2019

19:49-20:04

20

МУРАЄВ
Євгеній Володимирович

05.03.2019

20:08-20:23

17.03.2019

20:08-20:23

21

ГАБЕР
Микола Олександрович

06.03.2019

19:10-19:25

19.03.2019

19:10-19:25

22

ГНАП
Дмитро Володимирович

06.03.2019

19:30-19:45

19.03.2019

19:30-19:45

23

МОРОЗ
Олександр Олександрович

06.03.2019

19:49-20:04

19.03.2019

19:49-20:04

24

БОГОСЛОВСЬКА
Інна Германівна

06.03.2019

20:08-20:23

19.03.2019

20:08-20:23

25

СОЛОВЙОВ
Олександр Миколайович

07.03.2019

19:10-19:25

21.03.2019

19:10-19:25

26

НАСІРОВ
Роман Михайлович

07.03.2019

19:30-19:45

21.03.2019

19:30-19:45

27

КИВА
Ілля Володимирович

07.03.2019

19:49-20:04

21.03.2019

19:49-20:04

28

КРИВОНОС
Сергій Григорович

07.03.2019

20:08-20:23

21.03.2019

20:08-20:23

29

ПЕТРОВ
Володимир Володимирович

09.03.2019

19:10-19:25

23.03.2019

19:10-19:25

30

ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Володимир Олександрович

09.03.2019

19:30-19:45

23.03.2019

19:30-19:45

31

ШЕВЧЕНКО
Ігор Анатолійович

09.03.2019

19:49-20:04

23.03.2019

19:49-20:04

32

НАЛИВАЙЧЕНКО
Валентин Олександрович

09.03.2019

20:08-20:23

23.03.2019

20:08-20:23

33

ТАРУТА
Сергій Олексійович

10.03.2019

19:10-19:25

24.03.2019

19:10-19:25

34

БОГОМОЛЕЦЬ
Ольга Вадимівна

10.03.2019

19:30-19:45

24.03.2019

19:30-19:45

35

КОШУЛИНСЬКИЙ
Руслан Володимирович

10.03.2019

19:49-20:04

24.03.2019

19:49-20:04

36

ТИМОШЕНКО
Юлія Володимирівна

10.03.2019

20:08-20:23

24.03.2019

20:08-20:23

37

ГРИЦЕНКО
Анатолій Степанович

11.03.2019

19:10-19:25

26.03.2019

19:10-19:25

38

КРИВЕНКО
Віктор Миколайович

11.03.2019

19:30-19:45

26.03.2019

19:30-19:45

39

КАПЛІН
Сергій Миколайович

11.03.2019

19:49-20:04

26.03.2019

19:49-20:04

40

КУПРІЙ
Віталій Миколайович

11.03.2019

20:08-20:23

26.03.2019

20:08-20:23

41

БОНДАР
Віктор Васильович

12.03.2019

19:10-19:25

28.03.2019

19:10-19:25

42

СМЕШКО
Ігор Петрович

12.03.2019

19:30-19:45

28.03.2019

19:30-19:45

43

НОВАК
Андрій Яремович

12.03.2019

19:49-20:04

28.03.2019

19:49-20:04

44

ЛИТВИНЕНКО
Юлія Леонідівна

12.03.2019

20:08-20:23

28.03.2019

20:08-20:23

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 21 лютого 2019 року № 354

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Черговість, визначена жеребкуванням

Прізвище, ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата на пост Президента України

I етап

II етап

Дата трансляції

Час трансляції

Дата трансляції

Час трансляції

1

КИВА
Ілля Володимирович

01.03.2019

20:25-20:40

11.03.2019

21:44-21:59

2

ТИМОШЕНКО
Юлія Володимирівна

01.03.2019

20:44-20:59

12.03.2019

20:25-20:40

3

ПЕТРОВ
Володимир Володимирович

01.03.2019

21:07-21:22

12.03.2019

20:44-20:59

4

ЛЯШКО
Олег Валерійович

01.03.2019

21:25-21:40

12.03.2019

21:07-21:22

5

САДОВИЙ
Андрій Іванович

01.03.2019

21:44-21:59

12.03.2019

21:25-21:40

6

КРИВОНОС
Сергій Григорович

02.03.2019

20:25-20:40

12.03.2019

21:44-21:59

7

НАСІРОВ
Роман Михайлович

02.03.2019

20:44-20:59

13.03.2019

20:25-20:40

8

БОЙКО
Юрій Анатолійович

02.03.2019

21:07-21:22

13.03.2019

20:44-20:59

9

СКОЦИК
Віталій Євстафійович

02.03.2019

21:25-21:40

13.03.2019

21:07-21:22

10

БОНДАР
Віктор Васильович

02.03.2019

21:44-21:59

13.03.2019

21:25-21:40

11

БЕЗСМЕРТНИЙ
Роман Петрович

04.03.2019

20:25-20:40

13.03.2019

21:44-21:59

12

НОСЕНКО
Сергій Михайлович

04.03.2019

20:44-20:59

14.03.2019

20:25-20:40

13

ГАБЕР
Микола Олександрович

04.03.2019

21:07-21:22

14.03.2019

20:44-20:59

14

ГНАП
Дмитро Володимирович

04.03.2019

21:25-21:40

14.03.2019

21:07-21:22

15

КОРНАЦЬКИЙ
Аркадій Олексійович

04.03.2019

21:44-21:59

14.03.2019

21:25-21:40

16

ШЕВЧЕНКО
Ігор Анатолійович

05.03.2019

20:25-20:40

14.03.2019

21:44-21:59

17

КОШУЛИНСЬКИЙ
Руслан Володимирович

05.03.2019

20:44-20:59

15.03.2019

20:25-20:40

18

МОРОЗ
Олександр Олександрович

05.03.2019

21:07-21:22

15.03.2019

20:44-20:59

19

РИГОВАНОВ
Руслан Олександрович

05.03.2019

21:25-21:40

15.03.2019

21:07-21:22

20

СМЕШКО
Ігор Петрович

05.03.2019

21:44-21:59

15.03.2019

21:25-21:40

21

БАЛАШОВ
Геннадій Вікторович

06.03.2019

20:25-20:40

15.03.2019

21:44-21:59

22

ДЕРЕВ’ЯНКО
Юрій Богданович

06.03.2019

20:44-20:59

16.03.2019

20:25-20:40

23

ЛИТВИНЕНКО
Юлія Леонідівна

06.03.2019

21:07-21:22

16.03.2019

20:44-20:59

24

КРИВЕНКО
Віктор Миколайович

06.03.2019

21:25-21:40

16.03.2019

21:07-21:22

25

ВАЩЕНКО
Олександр Михайлович

06.03.2019

21:44-21:59

16.03.2019

21:25-21:40

26

ПОРОШЕНКО
Петро Олексійович

07.03.2019

20:25-20:40

16.03.2019

21:44-21:59

27

КУПРІЙ
Віталій Миколайович

07.03.2019

20:44-20:59

19.03.2019

20:25-20:40

28

ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Володимир Олександрович

07.03.2019

21:07-21:22

19.03.2019

20:44-20:59

29

БОГОСЛОВСЬКА
Інна Германівна

07.03.2019

21:25-21:40

19.03.2019

21:07-21:22

30

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

07.03.2019

21:44-21:59

19.03.2019

21:25-21:40

31

ЖУРАВЛЬОВ
Василь Миколайович

08.03.2019

20:25-20:40

19.03.2019

21:44-21:59

32

НОВАК
Андрій Яремович

08.03.2019

20:44-20:59

21.03.2019

20:25-20:40

33

БОГОМОЛЕЦЬ
Ольга Вадимівна

08.03.2019

21:07-21:22

21.03.2019

20:44-20:59

34

КАРМАЗІН
Юрій Анатолійович

08.03.2019

21:25-21:40

21.03.2019

21:07-21:22

35

ГРИЦЕНКО
Анатолій Степанович

08.03.2019

21:44-21:59

21.03.2019

21:25-21:40

36

КАПЛІН
Сергій Миколайович

09.03.2019

20:25-20:40

21.03.2019

21:44-21:59

37

НАЛИВАЙЧЕНКО
Валентин Олександрович

09.03.2019

20:44-20:59

26.03.2019

20:25-20:40

38

ДАНИЛЮК
Олександр Володимирович

09.03.2019

21:07-21:22

26.03.2019

20:44-20:59

39

ШЕВЧЕНКО
Олександр Леонідович

09.03.2019

21:25-21:40

26.03.2019

21:07-21:22

40

ТАРУТА
Сергій Олексійович

09.03.2019

21:44-21:59

26.03.2019

21:25-21:40

41

СОЛОВЙОВ
Олександр Миколайович

11.03.2019

20:25-20:40

28.03.2019

20:25-20:40

42

ТИМОШЕНКО
Юрій Володимирович

11.03.2019

20:44-20:59

28.03.2019

20:44-20:59

43

ДОБРОДОМОВ
Дмитро Євгенович

11.03.2019

21:07-21:22

28.03.2019

21:07-21:22

44

МУРАЄВ
Євгеній Володимирович

11.03.2019

21:25-21:40

28.03.2019

21:25-21:40

Секретар
Центральної виборчої комісії


Н.БЕРНАЦЬКА



on top