Про відзначення 75-річчя Карпатської України
Resolution of the Verkhovna Rada of Ukraine on March 14, 2014888-VII
Document 888-VII, valid, current version — Adoption on March 14, 2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 75-річчя Карпатської України

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 15, ст.334)

У березні 2014 року виповнюється 75 років від дня заснування Карпатської України.

З нагоди відзначення 75-річчя Карпатської України та враховуючи важливість подій 1938-1939 років в історії українського державотворення, Верховна Рада України постановляє:

1. У березні 2014 року відзначити на державному рівні 75-річчя від дня заснування Карпатської України.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 75-річчя від дня заснування Карпатської України, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

у двомісячний термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план ювілейних заходів щодо відзначення 75-річчя від дня заснування Карпатської України.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені 75-й річниці проголошення Карпатської України та діяльності Августина Волошина, та забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо відзначення подій, пов’язаних із 75-ю річницею проголошення Карпатської України.

4. Рекомендувати Українському інституту національної пам’яті протягом 2014 року здійснити підготовку і друк масовим тиражем науково-популярного видання, присвяченого проголошенню Карпатської України, забезпечити поширення цього видання у мережі бібліотек середніх і вищих навчальних закладів та в мережі роздрібної книжкової торгівлі.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку і конверт, присвячені 75-річчю проголошення Карпатської України.

6. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України забезпечити організацію та проведення тематичних наукових конференцій, симпозіумів, виставок, семінарів, присвячених 75-річчю проголошення Карпатської України.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
14 березня 2014 року
№ 888-VII
on top