Document 860-VII, valid, current version — Adoption on March 11, 2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 16, ст.583)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 червня 2014 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 18 травня 2014 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України.

3. Запросити для участі у парламентських слуханнях представників центральних органів виконавчої влади, відповідних громадських організацій, установ індустрії програмного забезпечення.

4. Головний комітет - Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, інші комітети - Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

5. Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

6. Рекомендувати Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань, фінансування витрат, необхідних для видання збірника матеріалів парламентських слухань.

8. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
11 березня 2014 року
№ 860-VII
on top