Document 584-2018-п, valid, current version — Revision on September 8, 2018, on the basis - 719-2018-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 липня 2018 р. № 584
Київ

Про виділення коштів для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 719 від 22.08.2018}

З метою вжиття заходів, пов’язаних з тимчасовим переміщенням громадян України з тимчасово окупованої території України, запобігання виникненню загрози здоров’ю, санітарному та епідеміологічному благополуччю населення та надзвичайних ситуацій природного характеру Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Виділити Міністерству інфраструктури (одержувач бюджетних коштів - Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів “Укрінтеравтосервіс”) 105983,571 тис. гривень для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та зон сервісного обслуговування перед ними.

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 719 від 22.08.2018}

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

3. Міністерству інфраструктури:

за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердити у двотижневий строк перелік витрат та заходів, пов’язаних з будівництвом тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” та зон сервісного обслуговування перед ними;

подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

4. Херсонській обласній державній адміністрації забезпечити створення умов для проведення робіт з будівництва та утримання тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” та зон сервісного обслуговування перед ними.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 21ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 липня 2018 р. № 584

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. Абзац третій пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. № 914 “Питання виконання Угоди про фінансування програми “Підтримка впровадження транспортної стратегії України” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 67, ст. 2575; 2016 р., № 73, ст. 2456), викласти в такій редакції:

“Одержувачами бюджетних коштів є:

Українське державне підприємство обслуговування іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів “Укрінтеравтосервіс”, яке забезпечує розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними;

державне підприємство “Укрводшлях”, яке забезпечує підтримання експлуатаційно-безпечного стану судноплавства.”.

2. Пункт 10 Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 367 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 46, ст. 1485), викласти в такій редакції:

“10. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним за проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї для автомобільного сполучення є Мінінфраструктури.”.on top