Document 435/2015, current version — Adoption on July 17, 2015

Указ
Президента України

Про утворення робочої групи з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року

З метою підготовки узгодженої міжнародно-правової позиції України в процесі запровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року, та відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити робочу групу з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року (далі - робоча група).

2. Призначити ЗЕРКАЛЬ Олену Володимирівну - заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції - керівником робочої групи.

3. Затвердити персональний склад робочої групи (додається).

4. Надати керівникові робочої групи право вносити в разі потреби зміни до її персонального складу, залучати до роботи в ній працівників органів державної влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів державної влади необхідні для роботи документи та матеріали.

5. Затвердити Директиви робочій групі на міжнародні заходи, пов’язані з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року (додаються, таємно).

6. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з участю представників робочої групи у міжнародних заходах, пов’язаних з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
17 липня 2015 року
№ 435/2015
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 17 липня 2015 року № 435/2015

СКЛАД
робочої групи з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року


ЗЕРКАЛЬ
Олена Володимирівна

-

заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції, керівник робочої групи


КАСЬКО
Віталій Вікторович

-

заступник Генерального прокурора України, заступник керівника робочої групи (за згодою)


ОМЕЛЯН
Володимир Володимирович

-

заступник Міністра інфраструктури України - керівник апарату


ОСТАФІЙЧУК
Григорій Володимирович

-

начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України


ЧЕНЦОВ
Всеволод Валерійович

-

директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України


ЯНЧУК
Антон Володимирович

-

заступник Міністра юстиції України.

Глава Адміністрації
Президента України


Б.ЛОЖКІНon top