Document 166-VII, current version — Adoption on April 4, 2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про законопроекти про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод

Розглянувши проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод (реєстр. № 2291), поданий народним депутатом України Онищенком О.Р., та альтернативний законопроект про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод (реєстр. № 2291-1), поданий народними депутатами України Іванчуком А.В. та Ляпіною К.М., Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод (реєстр. № 2291), поданий народним депутатом України Онищенком О.Р.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням положень альтернативного законопроекту про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" щодо державного регулювання укладення та виконання угод (реєстр. № 2291-1), поданого народними депутатами України Іванчуком А.В. та Ляпіною К.М., а також зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
4 квітня 2013 року
№ 166-VII
on top