Document 1162-VII, current version — Adoption on March 26, 2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 1 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" щодо поширення права на отримання житла для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до статті 1 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" щодо поширення права на отримання житла для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України (реєстр. № 1016), поданий народним депутатом України Міщенком С.Г.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики доопрацювати за скороченою процедурою зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
26 березня 2014 року
№ 1162-VII
on top