Document 1037-2010-п, valid, current version — Adoption on November 10, 2010
( Last event — Entry into force, gone January 1, 2011. Take a look at the history? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 10 листопада 2010 р. N 1037
Київ
Про затвердження Порядку зарахування
до державного бюджету коштів, що отримуються
установами України, які функціонують за кордоном

Відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 45
Бюджетного кодексу України ( 2456-17 ) Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити Порядок зарахування до державного бюджету
коштів, що отримуються установами України, які функціонують за
кордоном, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2011 року.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 27
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 листопада 2010 р. N 1037
ПОРЯДОК
зарахування до державного бюджету коштів,
що отримуються установами України,
які функціонують за кордоном

1. Цей Порядок визначає механізм зарахування до державного
бюджету коштів, що отримуються установами України, які
функціонують за кордоном (далі - кошти).
2. Установи України, які функціонують за кордоном,
відкривають у банківських установах держави місцезнаходження
поточні рахунки.
3. Кошти, перераховані платниками на відкриті в банківських
установах держави місцезнаходження поточні рахунки установ
України, які функціонують за кордоном, є доходами державного
бюджету і не перераховуються на рахунки Державного казначейства.
4. Головні розпорядники коштів, у підпорядкуванні яких
перебувають установи України, які функціонують за кордоном, і
Мінфін забезпечують зарахування до державного бюджету коштів, а
Державне казначейство - відображення таких коштів в обліку та
звітності про виконання державного бюджету.
5. Відображення в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних
із зарахуванням коштів, здійснюється в установленому
законодавством порядку.



on top